Ağda Aksesuarları

Kişisel temizliğin en önemli unsuru olan epilasyon, istenmeyen tüylerin vücuttan uzaklaştırılması yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. Bu bakımın ağda, epilatör, tüy dökücü krem, cımbız gibi bir çok yönteminin olmasının yanında her bir türünün de farklı çeşitleri, uygulama biçimleri ve yardımcıları bulunuyor. Hassas ve normal ciltler için ayrı seçenekler sunarak kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Ağda ısıtma makinesi, ağda bantları, yağ gibi ağda aksesuarları da epilasyon işleminin en çok aranan parçaları oluyor.

Tüy dökücü kremler ve spreyler, acısız olmalarının yanında pratik olmalarıyla da dikkat çekiyor. Herhangi bir alerji olmaması durumunda rahatça kullanılabilen ve zamandan tasarruf sağlayan tüy dökücüler, cildi tahriş etmemeleriyle de tercih ediliyor. Uygulamanın ardından bir süre bekletildikten sonra ılık su ile yıkanarak işlem sonuçlanıyor. Krem seçenekleriyle kolay kullanım sağlamalarının yanında sprey modelleriyle de çeşitlilik sunuyorlar. 

Ağda çeşitlerinden biri olan hazır ağda bantları bir diğer pratik yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Herhangi bir ön işlem gerektirmeden kolaylıkla ve tekrar tekrar kullanılabilen ağda bantları da işlemin çabuk bitmesini sağlıyor. Üstelik vücudun farklı bölgelerine göre farklı boyutlarda da üretilen kullanıma hazır ürünler, paketlerinin içinde ağda temizleme yağları da barındırıyor. İki el arasında ısıtılarak kullanılan bantlar uzun süreli temizlik sağlıyor.

Hem profesyonel hem de ev tipi epilasyonun vazgeçilmez parçası olan kartuş sir ağdalar, epilasyon işleminin en çok kullanılan ürünleri oluyor. Sir ağdanın acı duyulan bir işlem olması dezavantajı olsa da şekersiz içeriği ile oldukça uzun süre temiz kalmayı sağlaması en büyük avantajı oluyor. Üstelik ağda köklerini yavaşlatarak sürekli kullanımda tüylerin azalmasına da yardımcı oluyor. Çantalı ağda setleri içerisinde bulunan kartuş ısıtma cihazı veya cezve ile homojen bir ısınma sağlayan ve ön ısıtma dışında herhangi bir bekleme olmaksızın kolaylıkla uygulanabilen kartuş ağdalar, pudralı ve kokulu seçenekler de sunuyor. Isıtma sonrası tüylerin çıkma yönünün tersine uygulanan roll-on benzeri kartuş ağdalar, ağda bezinin yapıştırılması ve yine ters yönde çekilmesi ile tüyleri gideriyor. Üstelik sir ağdanın konserve ve kalıp ağda seçenekleri de bulunuyor. Isıtıldıktan sonra spatula yardımıyla vücuda istenilen boyutlarda uygulanan bu ağdalar, kartuş hareketinin yetersiz olduğu bölgelerde kullanım rahatlığı sağlıyor. Son çıkan teknoloji olan soyulabilir ağdalar da bir diğer alternatif olarak karşımıza çıkıyor.

Uzun yıllardır kullanılan el ağdaları da herhangi bir aksesuar gerektirmeden kullanılabiliyor. Yine uzun süreli temizlik sağlayan el ağdalarının ılık ağda seçenekleri de bulunuyor. Cezve yardımıyla ısıtıldıktan sonra el ile uygulanıp el ile çekilen el ağdalarına alternatif olan ve sir ağdaya göre daha yumuşak yapıda olan ılık ağdalar bez ile kullanılabiliyor.

Bıyık bölgesinde pratik temizlik sağlayan epilasyon yayları da son günlerde oldukça tercih ediliyor. Tüyleri kökünden aldıkları için uzun süreli kalıcılık sağlayan yaylar, kızarıklık ve tahrişe sebep olmadan giderim sağlıyor.

Ağda öncesinde acıyı azaltarak vücudu işleme hazırlayan ağrı azaltıcı spreyler; ağda sonrası uzun süreli koruma, bakım ve temizlik sağlayan yağlar da epilasyonun diğer önemli, vazgeçilmez parçaları oluyor. Üstelik tüylerin yeniden çıkış süresinin uzamasını da sağlayan bu ürünler, kullanıcılar tarafından oldukça tercih ediliyor.

Profesyonel işlemler için gereken sedye örtüsü, havlu terlik, konserve ağda tutucusu gibi bir çok ağda aksesuarını da kolaylıkla bulup inceleyebileceğiniz hepsiburada.com ile aynı kategorideki bir çok ürünü karşılaştırabilir ve ihtiyacınıza uygun ürünü satın alabilirsiniz. Filtreleme yöntemiyle istediğiniz marka ve modelleri seçerek arama seçeneğinizi daraltıp yalnızca aradğınız ürüne odaklanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Ağda Aksesuarları

681 ürün listeleniyor
Vi-Vet
Joy Wax
Sesu
Divine
XML Evreni
Blenior
Kuaf
Proithalat
Transformacion
Fulin
Night Shop
MORE FOR YOU
Platonik
Remove
Marcham
Agiss
Arcade
Biowet
Epicure
Çam Sakızı
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 44 / 681 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?