Kadınların istenmeyen tüylerden kurtulma kaygısı ve çabası hiç bitmez ve bunun için çeşitli yöntemleri denerler. Klasik ağda, sir ağda, ip, lazer epilasyon, iğneli epilasyon, tıraş bıçakları gibi pek çok farklı yöntem bu amaç için kullanılır. Bu yöntemlerin bazıları diğerlerinden daha uzun süreli çözüm sağlayan yöntemlerdir ama bazı istenmeyen yan etkileri olabilir. Cildi travmaya uğratan klasik veya sir ağda yöntemleri, cildi çok hırpalar. Hassas ciltlerde egzama veya ciddi tahriş, morarma gibi problemlere yol açabilir. Ayrıca ağda yöntemi batıklara da sebep olabilir. Epilasyon yöntemleri, hijyen ve kalitesinden çok emin olunan bir yerde yaptırılmalıdır. En kısa ve pratik yöntem tıraş bıçakları olarak öne çıkmaktadır.

Manuel Tıraş Ürünleri

Manuel tıraş bıçakları, en pratik istenmeyen tüylerden kurtulma aracıdır. Diğer yöntemlerdeki gibi zorluklar içermez. Hem vakit almaz, hem yapılması için profesyonel yardım almaya gerek kalmaz. Evde kendi başınıza kolayca kullanabilirsiniz. İstenen sıklıkla uygulanabilir. Uygun biçimde kullanıldığında cilde herhangi bir zarar vermez ve yıpratmaz. Ürünlerde bulunan nemlendirici bantlar, cildin kurumasını önler. Tıraş bıçakları koruyucu yastıklarla çevrelenerek, hassas uygulama sağlanır. Sap tasarımları elden kaymayacak ve kolayca tutulacak biçimde üretilmiştir. Böylece ıslak ortamda kullanılması gereken bu ürünlerin, kayması dolayısıyla meydana gelebilecek kazaların önü alınmış olur. İsteğe göre kullan at tipindeki ürünler veya değişebilir başlıklı ürünler tercih edilebilir. Değişebilir başlıklı modellerin yedek başlıkları ayrı set halinde temin edilebilir.

Manuel tıraş ürünleri, kadınlar için üretilmiş alet ve yardımcı ekipmandan oluşur. Bu tıraş ürünleri klasik jiletlerden farklı üretilmiştir. Klasik jiletlerin ağızları, kalın ve sert sakalları kesmek için tasarlanmıştır. Bunlar, çok fazla kıvrımlı olmayan bölgelerde kullanılırlar. Bu jiletleri, koltuk altı, bikini bölgesi, hassas ve kıvrımlı, zor ulaşılan bölgelerde kullanmak, istenmeyen kazalara sebep olabilir. Kadınlar için özel olarak üretilmiş tıraş bıçakları ise, özel başlık tasarımı sayesinde, bu tip bölgelerde güvenle kullanılabilir. Diz, uyluk gibi sert bölgelerde bil güvenle kullanılabilir. Diğer yöntemler gibi cilde zarar verme tehlikesi barındırmaz.

Kadın Manuel Tıraş Ürünü Fiyatları

Bu ürünler artık yaygın olarak çoğu yerde bulunabilmekte ve kolaylıkla alınarak kullanılabilmektedir. Yüksek kalitelerinin yanı sıra uygun fiyatları, onların diğer yöntemlere tercih edilmesindeki ana etkenlerdendir. Kişinin ihtiyacına gör değişik modeller incelenip, bireysel seçimler kolaylıkla yapılabilir.

Kadın manuel tıraş ürünlerinden maksimum verimi alabilmek için dikkat edilmesi gereken bir kaç nokta vardır. Tıraş yöntemlerini uygulamak için, özel bir zaman kısıtlaması yoksa akşamlar tercih edilebilir. Böylece oluşabilecek ufak kızarık ve pürüzler gece boyunca iyileşebilirler. Banyo sonrası veya esnası en uygun zamandır. Bacaklara yapılan kese, deri altına batık kılların da dışarı çıkmasını sağlayacağından, uygulanması faydalı olur.

Tıraş, kesinlikle kuru cilde yapılmamalıdır. Mutlaka cilde uygun bir tıraş jeli kullanılmalıdır. Bu jellerin birden çok faydası vardır. Tıraş bıçağının cilt pürüzlerin takılmadan, sadece tüyleri alarak kaymasını sağlar. Aksi takdirde tıraş sonrası beklenmeyen kanamalar, kesikler ve tahriş oluşur. Bunun yanında jeller güzel kokularıyla rahatlatır. İçerdiği etken maddelerle cildi nemlendirerek batık ve hassasiyeti önler. Tıraştan sonra, cilde alkol, kolonya, parfüm gibi irrite etme, alerji yapma riski olan ürünler kullanılmamalıdır. Sade içerikli bir vücut nemlendiricisi veya tıraş sonrası için özel üretilmiş nemlendiriciler kullanılabilir. Tüyler alınırken çıkış yönün doğu alınmalıdır. Aksi takdirde ters dönme, batık gibi problemler yaşanabilir. Tıraş acele etmeden, dikkatle uygulanması gereken bir yöntemdir. Pratikliğinden dolayı dikkatle ve yavaş uygulansa bile, her durumda fazla zaman almaz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kadın Tıraş Ürünleri

Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 292 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/60004299