Ağda kullanımı, istenmeyen tüylerden kurtulmak için kadınların en çok başvurduğu yöntemler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Ağda ile tüylerden kurtulma yöntemi, diğer birçok alternatife nazaran hem ekonomik oluşu, hem pratik oluşu ve hem de tüylerin uzun süre çıkmasına engel olan başarılı sonuçlarıyla, kadınlar arasındaki popülerliğini korumaya yıllardır devam ediyor. Ağda kullanımını pratik hale getiren ağda makineleri ise gerek evlerde bireysel kullanıcılar için, gerekse kuaför ve güzellik salonlarında profesyoneller için oldukça önem taşıyor. Ağda makinesi aksesuarları arasından uygun olanların seçilmesiyle ağda işlemi hem daha acısız, hem daha hijyenik, hem de daha pratik olarak gerçekleşebiliyor.

Ağda Makinesi Aksesuarları

Pratik kullanımlarıyla hem profesyonel kuaförlerin tercih ettiği, hem de evde bireysel ağda uygulamaları için kullanılan kartuşlar ve kartuşlu roll-on sir ağdalar, ağda makinesi aksesuarları arasında en çok ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Özel ısıtıcılarında veya bir cezvede ısıtılarak kullanılabilen kartuşlu roll-on ağdaların turuncu, yeşil, sarı gibi değişik renklerde ve limon, lavanta, Hindistan cevizi gibi aromalarda olanları arasından seçim yapılabiliyor. Özellikle kol ve bacak gibi geniş yüzeyli bölgelerdeki istenmeyen tüyler için kartuşlu sir ağda kullanmayı tercih edenler, hem pratik hem de oldukça etkili sonuçlar elde ediyorlar.

Ağda makinesi aksesuarları arasında en önemli olanlardan bir diğeri ise ağda bezleri ve ağda kağıtları olarak gündeme geliyor. Tek kullanımlık olarak üretilmiş, genellikle dokusuz yüzeylerden oluşan bu bezler, sürülen ağdanın üzerine yapıştırılarak tüylerin deriden derinlemesine uzaklaştırılmasını sağlıyor; dolayısıyla kopmayan ve yırtılmayan sağlam yapıları ile işlevsellik kazanıyorlar. Ağda bezlerinin ve kağıtlarının bazıları 10'lu paketler halinde satılırken, kesilmiş 100 adedin tek bir pakette olduğu ürünlere de rastlamak mümkün olabiliyor. Bazı ağda kağıtları ise 2 metrelik veya 100 metrelik rulolar halinde sunuluyor, kullanıcı ihtiyacı kadar ağda bezini kendisi kesebiliyor.

Roll-on ağda tercih etmeyen kadınlar, ağda makinesi aksesuarları arasından amaçlarına uygun spatulalar satın alarak ağdayı istedikleri yüzeye kolayca sürebiliyorlar. Ağda spatulaları arasında yüz için üretilmiş ince ve kısa ürünlerin yanı sıra, vücut için üretilmiş daha geniş ve uzun olanları da bulmak mümkün olabiliyor.

Klasik roll-on kartuşların yanı sıra tüy azaltıcı özellikteki roll-on ağdaların arasından seçim yapmak mümkün olabildiği gibi, bazı kadınlar çok daha özel ağdaları da tercih edebiliyorlar. Bitkisel içeriklerle zenginleştirilmiş ılık ağdalar, doğal sir ağdaların yanı sıra kalıp haline getirilmiş sir ağdalar da vitrinlerde kadınların beğenisine sunuluyor. S-M-L gibi boyutlarda üretilen sir ağda eldivenlerinden uygun olanını kullanmayı alışkanlık haline getirmek ise, hijyene önem veren kadınlara özellikle tavsiye ediliyor.

Acil durumlar için, yani ağda ısıtmak veya spatulayla sürmek, bezle almak gibi işlemlere zaman olmadığı durumlarda ise hazır ağda bantları kadınların işlerini çok kolaylaştırıyor. Hassas ciltler için, kuru ciltler ve normal ciltler için üretilmiş olanları arasından yapılacak seçimle, günlük kullanımda pratik bir şekilde tüylerden kurtulmayı sağlayan ağda bantları, vücudun özel bölgeleri için özel boyutlarda seçenekler de sunuyor. Bacak ve kollar için ayrı, genital bölgeler ve koltukaltı için ayrı ağda bandı kullanmak gerekliliğinin, cilde zarar vermemek ve işlemin ağrılı olmaması için bir püf noktası olarak altı çiziliyor. Ağda bandı kullanımı sonrasında genelde paketler içinde yer alan özel mendillerle cilt nemlendirilerek, işlem pratik bir şekilde sonlandırılıyor.

Ağda makinesi aksesuarları arasında bu ürünlerin birçoğunun yer aldığı ağda setleri de yer alıyor. Kartuşlu ağda ısıtıcılar, sürekli kullanım için tavsiye edilirken, 3 veya 4 katlı ağda stantları ise özellikle kuaför ve güzellik uzmanları gibi profesyonel kullanıcılar için pratik ve ergonomik bir seçenek oluşturuyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Sir Ağda

813 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Vi-Vet
  2. İnci
  3. Vivol
  4. Depilissima
  5. Wien
  6. Epicure
  7. Sesu
  8. Platonik
  9. Agiss
  10. Meliswax
  11. Smoothly
  12. İzla
  13. Transformacion
  14. Xanitalia
  15. Epilla
  16. Remove
  17. Kuaf
  18. Asia
  19. Bioder
  20. Vanelly
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/26012148
Başa dön