İstenmeyen tüyler herkesin korkulu rüyası olup, bundan kurtulmak için çeşitli yollar bulunmaktadır. Özellikle bayanların yaşamış olduğu bu sorunda kaş, bıyık gibi görülen bölgelerde çıkan ve hem görünüm olarak hem de hijyen açısından rahatsızlık veren bir durum ortaya koymaktadır. Bunun için bayanlar istenmeyen bölgelerde çıkan tüyleri yok etmek amacı ile gerek kuaförlere gerekse kendi yöntemleri ile sorunu ortadan kaldırmak isterler. Kuaförlerde zamanınızı boşa geçirmek ve saatlerce sıra beklemek istemiyorsanız kendiniz çeşitli çözümler bulabilirsiniz. Bu çözümler için aslında birçok alet üretilmiş olup, sizlere en kullanışlı olacak ve en az can yakanı tercih ederek uygun fiyatlar dahilinde satın alabilirsiniz. Kaş- bıyık alma aletleri kişilerin kolay kullanımı amacı ile gerek ipler ile gerekse bazı epilasyon aletlerinin küçükleri ile üretilerek sizlere sunulmuştur. Bu aletlerin bütçeye uygun olanını tercih ederken aynı zaman da kolay kullanım olarak hangisinin size daha çok yardımcı olacağını da tercih edebilirsiniz. 

İpli Kaş- Bıyık Aleti Kullanışlı mı?

İpli bir mekanizmadan oluşan ve el ile kullanarak kolaylıkla kaş, bıyık, çene, yanak, parmak üzeri gibi bölgeler kolaylıkla alınmaktadır. Kuaförlerin ip yardımı ile aldığı yöntemin basitleştirerek sizlere sunulmuş hali olarak görülebilir. Kolay kullanımı, ekonomik ve dayanıklı olması ile aslında birçok bayan için kullanışlı bir alettir. Mandal şeklinde olması ve uç kısımların da kullanılan ipler yardımı ile mekanizmaya tutturulmuş ve kolay kullanım için tasarlanmıştır. İpeksi ve pürüzsüz bir cilt için mutlaka satın alarak kullanmalısınız. 

İpli kaş, bıyık aletleri içerisinde sadece mandal mekanizmasına sahip olan modeller bulunmaktadır. Bunun dışında elinize tam anlamı ile oturacak olan farklı mekanizmalarda bulunmaktadır. Bunlardan hangisinin sizlere pratik ve kullanışlı olacağınızı seçerek satın alabilirsiniz. Adaptör ile çalışan mekanizmaların yanı sıra manuel olanlar da bulunmaktadır. Hızlı ve pratik şekilde istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlayan ip ile kaş bıyık alma aletleri sizleri kuaför derdinden kurtardığı gibi dakikalık süreler ile temiz bir cilde sahip olmanızı da sağlar. 

Kaş- Bıyık Alma Makinesi Kullanışlı mı?

Kaş ve bıyık gibi sorun olan istenmeyen tüylerin ortadan kaldırılması amacı ile iple alınma yönteminin yanı sıra epilasyon makineleri de bulunmaktadır. Bu makineler genellikle bacak, koltuk altı, özel bölge gibi yerlerin temizlenmesi amacı ile kullanıldığı bilinmektedir. Fakat yeni üretilmiş ve istenmeyen kaş, bıyık, çene, burun, kulak, boyun, parmak gibi bölgelerin temizlenmesinde yardımcı olan epilasyon aleti piyasaya çıkarılmıştır. Bu yöntem kuaförlerde sıra bekleme ve zaman geçirme derdine son verilmesini sağlarken uzun süreli kullanım sunmaktadır. Yüz ve buna benzer hassas bölgelerde çıkan tüyler bu cihaz ile sorun olmaktan çıkarken aynı zaman da en hassas olan bölgeleri bile kolaylıkla temizlemenizde yardımcı olacaktır. En ince tüylerin bile kolaylıkla alınmasını sağlayan cihaz yer kaplamaz ve kolay taşınma özelliğine sahiptir. Aynı zaman da tüylerin kökten alınmasını sağlaması ile tüylerde azalma, incelme yararları da bulunmaktadır. 

Uygun fiyatlar ile sahip olabileceğiniz kaş-bıyık alma aletleri ile size uygun olan ürünü tercih edebilmek için fiyatları sıralayabilir ve bütçenize uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Yeni çıkan ürünleri incelerken aynı zaman da çok satan ürünlere de göz atabilirsiniz. Buna göre tercihinizi yaparak hangi ürünün sizler için kaliteli olduğunu düşünüyorsanız satın alabilirsiniz. Ürünler tüm cilt tipleri için uygun olup, kimyasallar gibi zararlı olan maddeleri içermediği için kesinlikle cildinize zarar vermeden tüylerini kökünden alarak sizlere kusursuz hijyen sunar. 

Kaş Bıyık Alma Aletleri

75 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Solingen
  2. Ballet
  3. Wildlebend
  4. Anka
  5. Hepsi Dahice
  6. Tvet
  7. Pratik
  8. Sterex
  9. FDM
  10. Fonnava
  11. Grundig
  12. Royal
  13. Browns
  14. Buffer
  15. Bundera
  16. Cix
  17. Clifton
  18. Dr. Pen
  19. Dvl
  20. Esterella
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001547/2147483633/80216049/80412233
BAŞA DÖN