Türkiye’de kozmetik ürünleri alanında faaliyet gösteren Nascita markası, Doğuş Kozmetik’in alt kuruluşlarından biridir. 1960 yılında Azimli Ticaret olarak kurulan Doğuş Kozmetik, 1996 yılında şu anki adını aldıktan sonra faaliyet alanlarını genişletmeye devam etmiştir. Doğuş Kozmetik, 2000 yılında da Nascita markasını hayata geçirmiştir. Konfor, kalite ve estetiğin bir araya getirildiği kozmetik ürünleriyle dikkat çekmeyi başaran Nascita, kurulduğu günden bu yana kişisel bakım ürünleri alanında hizmet vermeye devam etmektedir. Marka imajını güçlendirmeye yönelik faaliyetleriyle de adından sıkça söz ettirmeyi başaran Nascita, yeniliklere açık oluşuyla da sektörün geleceğinin izini sürmekte, şekillenmesinde de önemli rol oynamaktadır. Nascita markasının kurum değerleri arasında müşterilerine karşı güvenilir olmak, bilgiyi paylaşmak ve öğretici olmak bulunur. 

Nascita Markası Hangi Sektörde Hizmet Verir?

Nascita markası, müşterilerini yalnızca müşteri olarak görmeyen, tedarikçi firmaları da yalnızca kurumsal ilişkide olduğu kuruluşlar olarak değerlendirmeyen bir anlayıştadır. Çalışanları ve paydaşlarıyla birlik içinde hareket etmektedir. Nascita markası, İtalyanca “doğuş” anlamına gelen adını, Doğuş Kozmetik’ten almıştır. Nascita nasıl okunuyor diye merak edenler için Türkçe'de "Naşita" şeklinde okunduğu belirtilmektedir. Kaliteli, dayanıklı, tasarım bakımından göz dolduran kozmetik ürünlerinin müşterilerini memnun edebilmesi için öncelikle çalışan memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı kurum misyonu arasında ön sıralara alan Nascita, satış ve bilgi teknolojilerini, hem teknolojik gelişmelere hem de günün getirdiği koşullara ayak uydurarak yenilemektedir. 

Nascita Ürünleri Arasında Neler Bulunur?

Nascita, kurulduğundan beridir Ar-Ge çalışmalarına önem veren ve özellikle “Know How” konusunda diğer markalara öncülük ederek sektöründeki ilerlemeyi destekleyecek adımlar atmaktadır. Sektöründeki tüm gelişmeleri kendi hafızasındaki bilgilerle harmanlayarak kaliteli ürünler geliştirmeye odaklanan Nascita markası, ürünlerini, tüketicilerin ulaşabileceği fiyatlarda piyasaya sürmeyi kendisine ilke edinmiştir. Kaliteli, işlevsel ve estetik ürünleriyle kozmetik sektöründe adından söz ettirmeyi başaran Nascita, yenilikçi geniş ürün gamıyla öne çıkmaktadır. Nascita markasının piyasaya sürdüğü ürünler arasında makyaj fırçaları, çeşitli makyaj aksesuarları, saç bakım ürünleri, yüz bakım ürünleri, tırnak bakım ürünleri ve çeşitli elektronik bakım ürünleri bulunmaktadır. 

Nascita Ürünleri Nelerdir?

Nascita tarafından tasarlanan ve üretilen makyaj fırçaları arasında fondöten, pudra, allık gibi kullanım amacına göre değişen boyutta ve şekilde fırçalar yer almaktadır. Makyaj aksesuarları arasında makyaj süngerleri ve pufları, makyaj fırça temizleyicisi, makyaj çantaları, kirpik kıvırma aletleri, spa ürünleri, el ya da masa aynaları yer almaktadır. Saç bakım ürünleri arasında tarak, toka ve topuz aparatları bulunan markanın tırnak bakım ürünleri arasında ise tırnak makasları, törpüler gibi çeşitli bakım ürünleri bulunmaktadır. Genel bakım ürünleri; seyahat kitleri, yüz temizleme petleri, onarıcı ve güneş bakım kremleri, diş ipi, diş kürdanları gibi ürünlerden oluşan markaya ait saç bakım ürünleri arasında ise saç maşaları, saç düzleştiricileri, elektronik saç kesme makineleri bulunmaktadır. 

Nascita Ürünleri Nerelerde Satılır?

Ürünleri arasında yüz bakım ürünleri, kaş usturası, akne aparatı, cımbızlar, kıl alma yayları, cımbız, kaş ve burun makasları gibi geniş bir yelpazede kullanıcının konforuna ve ihtiyacına göre ürünler de yer alan markanın tüm ürünleri, dermatolojik testlerden geçirilerek insan sağlığı açısından onay almış ürünlerdir. Nascita markası, yurt içinde ve yurt dışında her geçen gün artırmaya devam ettiği pazarlama faaliyetlerini başarıyla sürdürmektedir. Sektörü dolayısı ile ilişkide olduğu tüm satış kanallarında ürünlerini tüketicilere ulaştırmaya devam eden markanın ürünleri, ayrıca, online satış kanalıyla da anlaşmalı kargo firmaları ile tüketicilere hem online ödeme hem de kapıda ödeme seçenekleriyle ulaştırılmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Nascita

1.551 ürün var
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Kuponlu Ürünler
  5. Satıcı A-Z
  6. İndirimli Ürünler
  7. HepsiLojistik Ürünleri
  8. Kelime Filtresi
Teslimat FiltreleriKonumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Konum Seç
Yarın Kapında
Başa dön