Epilatör Başlıkları ve Yedek Parçalar

Kadınlar için kişisel bakım işlemleri hayatın vazgeçilmez gereksinimleri arasında yer alır. Makyaj, saç bakımı gibi birçok başlık içeren kişisel bakım işleminde vücut bakımı özel bir yere sahiptir. Kadınlar açısından çoğunlukla zahmetli ve rahatsız edici olan bu uygulamalar epilatör başlıkları ve yedek parçalar sayesinde sorun olmaktan çıkar.

İhtiyaca Özel Çözümler

Kadınların vücut bakım işlemlerinde hızla ağda yerini alan epilatör cihazları, hızlı ve telaşsız çözümleri elde edilmesini sağlar. Başta yüz bölgesi olmak üzere koltuk altı ve bikini bölgelerinde kullanılabilen ürünler, tasarlanan başlık çeşitleriyle en hassas temizliğe ulaşmanıza yardımcı olur. Güzellik merkezini evinize taşıyan epilasyon aletleri ve yedek parçalarıyla dilediğiniz an bakım yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Hayatı Kolaylaştıran Epilatör Aksesuarları

Pek çok elektrikli cihazda olduğu gibi epilasyon aletleri de teknolojik gelişmelerle birlikte kullanıcılarının hayatını kolaylaştıracak değişikliklere geçirir. Epilatör aksesuarları ise cihazların sahip olduğu özellikleri geliştirerek daha detaylı işlemler için kullanıcılarına destek olur. İhtiyaçların en iyi biçimde karşılanması için tasarlanan aksesuar ve yedek parçalar sayesinde birçok işlem tek bir cihazla gerçekleştirilir. 

  • Yeni nesil epilatör modelleri sahip oldukları başlık çeşitleri sayesinde tüy alma, peeling, masaj ve cilt germe gibi çok sayıda işlemin gerçekleştirmenizi sağlar.
  • Güzellik merkezlerinde gerçekleştirmek yerine ev konforunda yapılan uygulamalar zamandan tasarruf ettirirken; maddi olarak da kazançlı çıkmanıza destek olur.
  • Bakım işlemleri oldukça pratik olan başlık ve aksesuarlar, ihtiyacınız olan anlarda ilk günkü performansla kullanıma imkân tanır. 
  • Epilatör başlıkları, farklı işlemlerde cilt hassasiyetinin korunmasına yardımcı olur. Kızarıklık ve tahriş gibi olumsuzluklar olmadan profesyonel sonuçların elde edilmesini sağlar.
  • Çok yönlü olarak tasarlanan aksesuarlar, farklı yüzeylerde etkin sonuçların elde edilmesine destek olur.

Üstün Performans için Profesyonel Ekipmanlar

Kuaför ve güzellik merkezlerinde kullanılan cihazlar ile bireysel kullanıcılar için üretilen cihazlar özellikleri ve aksesuarları açısından birbirinden ayrılır. Yaşam alanlarında epilatör yedek parçaları markaların modelleriyle uyumluyken; profesyonel işlemlerde kullanılan parçalar cihaza özeldir. Şarj edilebilir kablosuz serilere ait şarj üniteleri ile özel bölmeleri bulunan taşıma çantaları klasik ürünlerin vazgeçilmez aksesuar çeşitleri arasındadır. Işın uygulamaları ile epilasyon işlemi yapan cihazlarsa cihazlara özel olan kontrol üniteleri, tasarım ampul gibi yedek parçalara sahiptir. 

Cihazlara özgü olarak satışa sunulan aksesuar ve yedek parçalar cihazlardan elde edilecek performansın artmasına katkıda bulunur. Deri altı tüy dokularının önlenmesi amacıyla kullanılan iğneli cihazlara ait iğneler farklı özelliklerde olabilir. Hem bireysel hem de profesyonel kullanıma yönelik tasarlanan cihazların iğneleri boyut ve malzeme dokusu gibi farklı özelliklerde farklılık gösterir. Kullanılan cihazlara ait yedek parçalar ya da aksesuarlar zamanla ömrünü tamamlar. Bu gibi durumlarda marka ve modele uygun cihazları bulmak önemlidir. Ürünlere en uygun ekipmanı bulmak için bazı detaylara dikkat etmek gerekir.

  • Markalar tarafından çok sayıda ürün geliştirildiği için cihazların model kodları uygun yedek parçayı bulmada kolaylık sağlar.
  • Cihazların elektrik aksamında bulunan aydınlatma ekipmanları, güç kabloları ile batarya seçimlerinde orijinal olup olmadığına kesinlikle dikkat edilmelidir.
  • Doğrudan vücuda uygulama yapıldığı için sağlığı ilgilendiren epilatör ekipmanlarını kullanırken uygun süreçlerin takip edildiğinden emin olunmalıdır.

Epilatör aletleri genelde uygulama cihazı ve başlıklardan ibaret sanılsa da çok sayıda bileşen ürünü tamamlar. Kullanım sonrası takılan koruyucu başlık, temizlik fırçası, masaj pedleri ve kontrol butonları gibi geri planda kalan aparatlar cihazlar için oldukça önemlidir. İstenilen verimli işlemlerin yerine getirilmesine destek olan yedek parça ve aksesuarlar hayatınızı kolaylaştırır. Kişisel bakım ve kozmetik işlemleriniz için Hepsiburada'nın kişisel bakım kategorisinden dilediğiniz başlık ve yedek parça ürünlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Epilatör Başlıkları ve Yedek Parçalar

123 ürün listeleniyor
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 36 / 123 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?