Dikiş Makinaları & Aksesuarları

Dikiş makinesi ve aksesuarı modelleri, kişilerin dikiş becerilerini sergilemelerine ve birçok farklı dikiş işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmelerine olanak sağlıyor. Hobi amaçlı ya da üretim için kullanılabilen modelleri olan dikiş makineleri, başarılı biçimde zorlu dikiş işlemlerinin üstesinden geliyor. Birçok farklı işlev yerine getiren onlarca ürün çeşidi içeren dikiş makinesi aksesuarları, dikiş makinelerinin sorunsuz çalışması, onarımı, bakımı ve dikiş işlemlerine destek amacıyla kullanılıyor.

Çok Yönlü ve Programlanabilir Dikiş Makineleri

 • Dikiş işlemini programlama şansı sunan elektronik dikiş makinesi ve bilgisayarlı otomatik nakış makinesi modelleri, planlanan şablonları kusursuz şekilde hayata geçirmeyi mümkün kılıyor.
 • Tek makineyle dikiş ve nakış ya da nakış ve piko işlemlerini bir arada yapma fırsatı veren çok yönlü modeller, birden fazla teknik kullanan kişilere hitap ediyor.
 • Standart kılçık etiket takma makinesi ve yuvarlak bıçaklı kumaş kesim motoru tipindeki makineler, dikiş makineleriyle yapılan işleri tamamlamaya yardımcı oluyor.
 • Makine modeline özel olarak dizayn edilmiş kabin ve çanta çeşitlerinden dikiş makinelerinin sabit şekilde kullanılması ve dış etkenlerden muhafaza edilerek taşınabilmesi amacıyla faydalanılıyor.

Sabit Kullanımlı ve Taşınabilen Dikiş Makinesi Modelleri

Elektrikli ev aletleri kategorisindeki dikiş makineleri, çeşitli kullanım amaçlarına yönelik birçok model alternatifi içeriyor. Yerli ve yabancı markalar tarafından üretilen ev tipi dikiş makinesi ve ev tipi mini dikiş makinesi modelleri, kabine yerleştirilerek ya da tezgah üzerinde sabit dikiş işlemleri yapma imkanı sağlıyor. Kullanıcıların yanlarında taşıyabildikleri el dikiş makinesi ve seyahat tipi mini dikiş makinesi çeşitleri, pratik kullanımlarıyla öne çıkıyor.

Dikiş, Onarım ve Bakım Amaçlı Dikiş Makinesi Aksesuarları

 • Farklı boy ve numaralarda sunulan dikiş iğnesi, keçeleme iğnesi, jarse iğnesi, punch nakış iğne seti ve metal çuvaldız çeşitleri, dikiş makinelerinde yapılacak dikiş şekline göre belirleniyor.
 • Dikiş makinelerinde kullanılacak kumaş ve iplerin hazırlanması ve dikiş işlemlerinin ardından fazlalıkların alınması için terzi kumaş kesim makası, iplik temizleme makası, yuvarlak numune kesici, kumaş kesme jileti, zikzak makası ve nakış makası gibi gereçlerden yararlanılıyor.
 • Temizleme fırçası, dikiş makinesi yağı ve mekik tornavidası gibi ürünler, dikiş makinesi modellerine kontrol ve bakım yaparken kullanılıyor.
 • Metal iğne dedektörü türündeki dikiş makinesi aksesuarları, küçük kazaların önüne geçerek güvenli çalışma şansı sağlıyor.
 • Hasar gördükleri veya eskidikleri için dikiş makinesinin çalışmasını engelleyen ya da verimliliğini düşüren motor, motor kayışı, kancalı kösele kayışı ve dikiş makinesi pedalı gibi aksesuarlar, değiştirilerek yenilenebiliyor.


 • Dikiş Makinesi Aksesuarları Nasıl Kullanılır?

 • Her aksesuarın kullanım şekli, ürün özelinde değişiyor. Makaralık, dikiş makinesi ampulü, büzgü ve fitil ayağı gibi aparatların kullanımı için dikiş makinelerine monte edilmeleri gerekiyor. Çıtçıt takma seti, hav temizleyici, el biye kıvırma aparat seti, kumaş yapıştırıcı, deri delme aparatı ve kuş gözü kapsülü gibi aksesuarlar ise dikiş işlemleri sonrasında kumaş malzemelere ek uygulamalar yapmak amacıyla dikiş makinelerinden bağımsız şekilde kullanılıyor.
 • Dikiş Makinesi Kullanırken Hangi Aksesuarlardan Yararlanılır?

 • Dikiş makinesi kullanıcıları, yaptıkları dikiş işlemlerinin öncesinde ve dikiş sırasında çeşitli aksesuarlara ihtiyaç duyabiliyor. Mezura, cetvel ve gönye takımları, çizgi taşı ve iplik geçirme aparatlarından dikiş işlemi öncesinde yararlanılıyor. Parmak koruyucu, dikiş makinesi çardağı, tırtıklı pimli cımbız ve terzi yüksüğü, dikiş sırasında faydalanılan dikiş makinesi aksesuarları arasında yer alıyor.
 • Hangi Dikiş Makineleriyle Farklı Teknikler Uygulanabilir?

 • Farklı dikiş teknikleri uygulayabilmek için overlok makinesi, çuval ağzı dikiş makinesi, piko makinesi, reçme makinesi, bobin aktarma sarma makinesi ve kasnaklı nakış makinesi gibi ürün alternatifleri bulunuyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dikiş Makinesi Aksesuarları

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Elektroniği
Ev Elektroniği
Elektrikli Ev Aletleri
Elektrikli Ev Aletleri
Dikiş Makinaları & Aksesuarları
Dikiş Makinaları & Aksesuarları
Dikiş Makinaları
Dikiş Makinaları
Dikiş Makinası Aksesuarları
Dikiş Makinası Aksesuarları
BDR
Moonstar
Hard Steel
Haicheng Shop
Golden eagle
Groz Beckert
FDM
Sakashi
Karaca Makine
Singer
Siruba
Kingstar
Ofis Turka
Eco Dikiş
Tnc
Pfaff
İğneiplikburada
Suisei
B+S
Apr
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 42 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?