Receiver Amfiler

Farklı amaçlar ile kullanılan ses sistemlerinin en önemli parçası olan amfiler, kaynaktan aldığı ses sinyalini yükseltip hoparlöre aktaran cihazlardır. Amfinin farklı bir modeli olarak içinde radyo bulunduran receiver amfi çeşitleri, watt özellikleri ve ses kalitesi bakımından farklılık gösterir. Özellikle ev sinema sistemlerinde görüntüyü işleyerek kaliteli bir şekilde kaynağa aktarma görevinde olan ürünler, bas ve tiz sesleri güçlü bir şekilde çoğaltarak aktarır. Aynı zamanda farklı kanalları içinde barındıran ürünler, teknik özellikleriyle farklı kullanıcılara hitap eder. Özellikleri ile birlikte modelleri de değişen receiver amfi çeşitlerinin fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Receiver Amfi Modelleri

Özellikleri ile ses sistemlerinin temel cihazı olan receiver amfi modelleri, farklı kanal özelliklerine sahiptir. Sesi ve görüntüyü çevirerek daha güçlü bir şekilde kaynağa aktaran cihaz modellerinde 7 kanal, 6 kanal, 5 kanal ve 2 kanal gibi farklı sayıda kanallar bulunur. Dijital girişi olmayan ses sistemlerine çeşitli ses formatlarını çözerek yansıtan amfi çeşitleri arasında optik girişi olan modellere ulaşabilirsiniz. Teknik ve donanımsal özellikleri arasında ise özel olarak dizayn edilmiş decoder özelliği olan ürünler yer alır. Decoder niteliği ile Dolby Pro Logic, DTS, AC-3, HDCD gibi dijital ses sinyallerini kanal özelliğine bağlı olarak analog sinyale çeviren modeller, ev sinema sisteminde ideal bir tercihtir. Aynı zamanda güncel ses formatlarını destekleyen cihazlar hem video hem de müzik dinlerken başarılı bir kullanım sunar. Ev sinema sistemi için özel olarak üretilen receiver amfilerde mikrofon girişi ile karaoke yapma imkanına sahip ürünleri de bulabilirsiniz. Bas ve tiz ses kontrolü sunan mikrofonlu cihazlar, ses sistemini seçme fonksiyonu ile evde eğlenceli partiler düzenlemenize imkan verir. Özellikle sağ ve sol hoparlörler için ayrı ayrı ses seviye kontrolü sunan modelleri tercih edebilirsiniz.

Amfi modellerinin arasında USB girişi ve hafıza kartı desteği olan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Doğrudan USB’den MP3 dosyaları başlatan cihazlar, aynı zamanda kumandaları ile pratik bir kullanım sunar. Dijital çıkışa sahip HD media player, dijital uydu alıcısı, LCD televizyon, bilgisayar, DVD ve oyun konsolu gibi cihazlarda da rahatlıkla kullanabileceğiniz modellere ulaşabilirsiniz. Sadece film izlemek için satın alınan modellerin ise watt değerini karşılaştırarak ortamın büyüklüğüne uygun ürünü seçmeniz tavsiye edilir. Aynı zamanda receiver amfilerin kanal başına watt değerlerini inceleyerek cihazlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Receiver Amfi Fiyatları

Receiver amfi fiyatları; ürünün özellikleri, performansı ve kanal sayısı ile paraleldir. 7.2 kanallı cihazlar, yüksek performansa ve dinamik bir kullanıma sahiptir. Teknik yapıları ile başarılı ses ve görüntü sağlayan cihazlar, kalitesine uygun fiyat aralığı ile kullanıcıya sunulur. Sinema sistemlerinin yanında müzik dinlemek içinde de ideal olan yüksek performanslı amfiler dışında daha uygun fiyatlı cihazlara da ulaşabilirsiniz.

6 veya 5.1 kanallı, orta değerlerde frekansa sahip amfiler, orta büyüklükteki salonlar için de uygun bir seçim olur. Ses çıkış gücü özelliklerinin yanında radyo kanal hafızası gibi özellikleri bulunan modelleri de inceleyebilirsiniz. Teknik nitelikleri ile birlikte kullanım kolaylığı, ayar düğmeleri, bağlantı yapısı gibi detayları öğrenebilirsiniz. Orta performanslı birbirine yakın fiyatlarda satılan receiver amfiler arasında bütçeniz doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.

Uygun fiyatlı ürünlerde tek tuşla kanallar arası seçim yapılabilen ve fonksiyonel kumandası ile öne çıkan birçok ürün bulunur. VFD ekranı, karaoke desteği, hafıza kartı girişi ve USB desteği olan modeller farklı ortamlarda eğlence amacıyla kullanılabilir. Çeşitli teknik özellikleri ile birbirinden ayrılan cihazların fiyatları arasında karşılaştırma yaparak size en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Receiver Amfi

1139 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 36 / 1139 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?