Öğrenci Klasörü

Öğrenciler okul dönemlerinde çeşitli araç ve gereçlerden faydalanırlar. Bu araç ve gereçler öğrenciler eşyalarını daha derli ve toplu muhafaza etmelerine ya da taşımalarına imkan verir. Öğrencilerin bu tür ürünlerden en çok tercih ettiği hiç şüphesiz öğrenci klasörleridir. Öğrenci klasörleri ödevlerde ya da projelerde sıklıkla kullanılır. Üzerinde çalışılan kağıtları ya da diğer materyalleri korumak ve saklamak için öğrenci klasörlerinden yararlanılır. Çeşitli ebatlarda, modellerde ya da renkte üretilen bu ürünler oldukça faydalı ürünlerdir. Kaybolma, yırtılma ya da herhangi bir nedenden ötürü deforme olma gibi istenmeyen durumların yaşanmasını engellemeye yardımcı olur. Öğrenci dosyaları ile çocuklarınızın özenerek hazırladığı ilk çalışmalarını anı olarak güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Bazı zamanlarda öğretmenler öğrencilerinden hazırladıkları ödevleri bu klasörler içinde ister. Bu gibi durumlarda da öğrenci dosyaları edinmeniz gerekebilir. Her yaşa ve tarza uygun öğrenci klasörleri bulmak mümkündür. Kız ve erkek öğrenciler için farklı desenlerde ve modellerde üretilen öğrenci klasörleri çocuğunuzun ilgisini çekebilir. Okul klasörü olarak da adlandırılan bu ürünler öğrenci bulunan her evde bulunması gereken ürünlerdendir.

Öğrenci Klasörleri Model ve Çeşitleri

Öğrenci klasörleri üretici markalar tarafından çok çeşitli modelde üretilir. Aynı zamanda bu ürünlerin üretildikleri materyallerde farklıdır. Kartondan üretilen klasörlerden ince poşet dosyalara kadar her çeşit okul klasörü bulmak mümkündür. Öğrenci klasörleri öğrencilerin okulda ya da evde hazırladıkları çalışmaları muhafaza etmeye yarar. Özellikle kartondan üretilen bu ürünler daha geniş hazneye sahiptirler. Böylece daha fazla kağıdı ve dosyayı içine alabilir. Sadece öğrencilerin değil yetişkin insanların da kullanabileceği modeller mevcuttur. Lastikli ya da kulplu klasörleri ofis çalışanları da sıklıkla kullanılır. Kağıtların ya da dosyaların deforme olmadan saklanmasının en iyi yolu hiç şüphesiz ki bu öğrenci dosyalarıdır. Bu ürünler farklı cinsiyetler için özel olarak üretilir. Kız öğrenciler için çizgi film kahramanları, müzik grup üyelerini barındıran figürler ya da kız çocuklarına hitap eden renklerde üretilen modelleri bulmak mümkündür. Erkek öğrenciler için ise süper kahraman motifliler, futbolcu ya da basketbolcu figürlü olanlar ya da takım arması ve renkleri barındıran modeller piyasada satışa sunulur. Çocuğunuzun ilgisini çekecek modelleri satın almak çocuğunuzun okula olan motivasyonunu arttırabilir. Çok farklı okul klasörü modelleri arasından kendinize ya da çocuğunuza uygun efektif ve işlevsel ürünleri bulmak oldukça kolaydır. Temel olarak okul dosyaları kulplu ve lastikli olmak üzere iki ana çeşitte üretilir. Öğrenci klasörü modelleri arasında en çok tercih edilen modeller bu iki modeldir. Bu ürünler ile okul malzemeleri en sağlıklı bir şekilde evden okula ya da okuldan eve taşınabilir. Her bütçeye uygun bu ürünleri farklı renk, model, tasarım, kalite ve materyal arasından seçip satın alabilirsiniz.

Lastikli Öğrenci Klasörü Modelleri

Lastikli öğrenci klasörleri ebatları, görünüşleri ve kullanım amaçları bakımından diğer klasör modellerinden ayrılır. Lastikli öğrenci klasörü modelleri oldukça dayanıklı ürünlerdir. Sert kartondan üretilen bu model uzun yıllar kullanılabilecek ürünlerdir. Bu klasörler 25 cm x 35 cm x 6 cm ebat ölçülerine sahiptir. Bu ürünler içerisinde A4 kağıtlar ve 25 cm x 35 cm ölçülerinde defter ve kitapları muhafaza edebilir. Yetişkinler için ise ofis evraklarınızı ve dosyalarınızı güvenle taşıyabilir ve saklayabilirsiniz. Yaklaşık 600 sayfa kağıdınızı sorunsuz bir şekilde taşıyabilir ya da saklayabilirsiniz. 80 gr ağırlığa kadar dosyayı taşıyabilir. Aynı zamanda lastikli olması kolay kullanım imkanı verir. Dosyaları içine koyup kapağını lastik yardımı ile sabitlediğinizde kullanımınız hızlı ve sorunsuz olur. Lastikli okul klasörü çeşitleri farklı tasarım ve desenlerde üretilir. Kız ve erkek öğrenciler için çok çeşitli farklı modeller bulmak mümkündür. Kız çocuklarının ilgisini çekecek bir sürü model bulabilirsiniz. Renk renk klasörler, üzerinde farklı motif ve figürler ile kız öğrencilerin dikkatini çekebilir. Özellikle erkek öğrenciler için ise takım ruhunu yansıtan modeller, çizgi film karakterleri, süper kahramanlar gibi bir çok motif ve figür bu ürünlere işlenir. Bu sayede öğrencilerin bu ürünlere olan ilgisi çekilir. Yetişkin kullanıcılar için ise daha sade ve şık dosya klasörleri bulmak mümkündür. Her yaşa ve kesime uygun olarak klasör modelleri bulmak mümkündür. Aynı zamanda bu lastikli klasörlerin istiflenmesi de oldukça kolaydır. Dolap ya da kitaplık içerisine yerleştirilmeye son derece uygun şekilleri ile birden fazla lastikli okul klasörünü muhafaza edebilirsiniz.

Kulplu Öğrenci Klasörleri Modelleri

Düzen, tertip ve taşıma kolaylığı sağlayan öğrenci klasörleri okul ve ofis hayatında en sık kullanılan araç ve gereçlerdendir. Klasörünüzün boyutuna uygun olarak her türlü kağıt, defter ve kitabı sorunsuz bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bu ürünlerin içerisine resim kağıtları, boya malzemeleri ve kalemler istifleyebilir ve taşımasını sağlayabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde eşyalarınızı taşırken aynı zamanda kaybolmasının da önüne geçmiş olursunuz. Klasörler eşyalarınızı tozdan, kirden ve onu deforme edebilecek her türlü dış etkilerden korumanıza imkan verir. Kulplu öğrenci klasörü modelleri çantanızdan ayrı olarak sizlere eşlik eden modellerdir. Çanta prensibinde taşımak için kulpları vardır. Bu kulplar son derece kaliteli ve dayanıklı materyallerden üretilir. Kulplu öğrenci klasörleri de kendi içlerinde farklı modellere ayrılır. Kulp yapısı, üretildiği materyal, ürünün deseni ve tasarımı ve boyutları klasörleri birbirinden ayıran özellikler arasındadır. Kulplu öğrenci dosyaları sert ve dayanıklı plastikten imal edilir. Bu sayede su geçirmez ve dış etkenlere karşı dirençlidir. Kulplu modeller resim çantası olarak da kullanılabilir. Resim derslerinde ihtiyacınız olan boyalar, kalemler ve resim kağıtları rahatlıkla bu kulplu klasörlerin içerisine sığabilir. Bu sayede eşyalarınızı ergonomik ve efektif bir şekilde taşıyabilirsiniz. Kulplu okul klasörleri modelleri arasında kız öğrenciler için Barbie bebek figürlü olanlar sık tercih edilen ürünlerdir. Aynı zamanda pembe, mor ve diğer soft renkler kız öğrencilerinin daha çok dikkatini çeker. Erkek öğrenciler için de farklı modelde kulplu klasör modelleri bulmak mümkündür. Araba ve araba yarışı figürlü, Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş gibi takımların arma ve renkleri baskılı daha bir çok ilgi çekici modele rastlamak mümkündür. Çocuğunuzun ödevlerine ve derslerine olan ilgisini arttırmak için onun dikkatini çekecek eşyalara sahip olmasına imkan verebilirsiniz. Eğer hangi ürünü seçeceğiniz konusunda kararsızlıklar yaşıyor iseniz öğrenci klasörü tavsiye yorumlarına göz gezdirdikten sonra ürünü satın alabilirsiniz.

Okul Klasörleri Özellikleri

Farklı modellerde ve tasarımlarda üretilseler de okul klasörleri aynı kullanım amacına hizmet eder. Okul klasörleri ile okul araç ve gereçleri muhafaza edilir ve taşınır. Farklı modelde üretilen öğrenci klasörleri hiç şüphesiz farklı özelliklere sahip olur. Örneğin lastikli okul klasörleri ekstra bir lastik mekanizmaya sahiptir. Bu lastik mekanizma sayesinde klasörün kapak kısmı kapatılır. Böylelikle klasörün içindeki araç ve gereçler dış etkilerden korunur. Lastikli mekanizmaya sahip olan ürünler sert karton mukavvadan üretilirler. Bu özellikleri dolayısı ile dosyalarınızı tozdan, kirden ve olası dış etkilerden korumaya imkan sağlar. Aynı zamanda bu ürünler her kesimden ve her cinsiyetten kullanıcının dikkatini çeker. Bu özellikleri dolayısı ile lastikli okul klasörleri sıklıkla tercih edilir. Kulplu bir diğer adı ile saplı okul klasörleri ise taşımada kolaylık sağlaması amacı ile bir kulp ile üretilir. Bu kulp sayesinde dosyalarınızı rahat ve güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Taşınmasının kolay olması bu klasörlerin daha büyük ebatlı üretilmesinin önünü açar. Her türlü malzemeyi bu ürünler ile taşıyabilirsiniz. Boyutlarını dikkate alarak klasörünüzün içinde resim kağıtları, boyalar ve kalemler taşıyabilirsiniz. Defter ve kitaplarınızı da rahatlıkla bu ürünlerin içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Her çeşit üründe olduğu gibi bu ürünlerde de kendi zevkinize göre ürünler bulmak mümkündür. Kız ve erkek çocukları için ayrı ayrı üretilen ürünler bulmak mümkündür. Yaşça daha büyük kullanıcılar için de daha sade ve şık modeller mevcuttur. Her bütçeye uygun okul klasörleri bulmanın kolaylığı bu ürünlerin vazgeçilmez özelliklerinden biridir. Öğrenci klasörü yorumları aracılığı ile kendinize en uygun ürünü bulmak daha da kolay hale gelir. Okul öğrenci klasörlerinin çok farklı modelleri de bulunur. Özellikle bir kilit mekanizması ile donatılmış ürünler daha sık tercih edilir. Bu kilit mekanizmaları sayesinde klasörünüzü bir şifre yardımı ile kilit altına alabilirsiniz. Böylelikle istenmeyen olumsuz durumların önüne geçmiş olursunuz. Bu durum da sizin daha rahat ve güvende eşyalarınızı saklamanıza ya da taşımanıza imkan verir. İsteğiniz ve ihtiyacınıza uygun her çeşit klasör ürününü kolaylıkla bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Okul için Öğrenci Klasörü Satın Almanın Avantajları

Her yaştan kullanım için uygun olan okul klasörleri daha çok okul öğrencileri tarafından kullanılır. Bunun sebebi o yaş grubu öğrencilerin eşyalarına dikkat etmemesi olabilir. Sürekli ödevini, kağıdı ya da diğer okul araç ve gereçlerini kaybeden bir çocuğunuz var ise bu okul klasörlerinden faydalanmak sizler için iyi olabilir. Bu sayede çalışmalarını güvenle muhafaza edebilir ve taşıyabilir. Ayrıca kilitli mekanizmalara sahip olan ürünleri tercih etmek güvenliğinizi bir adım daha öne taşıyabilir. Okul yollarında her türlü istenmeyen durumla karşılaşılabilir. Ödevleriniz, çalışmalarınız ya da okul araç ve gereçleriniz dış etkilere maruz kalabilir. Bunun önüne geçmek için klasörlerden faydalanabilirsiniz. Sert ve dayanıklı karton ya da plastik materyalden üretilmiş olan bu klasörler eşyalarınızı dış etkilerden korumaya yardımcı olur. Toz, kir ve lekelerden çalışmalarınızı bu ürünler ile koruyabilirsiniz. Kulplu okul klasörlerinin sert plastikten imal edilmesinin bir avantajı ise ürün içerisinde taşınan eşyaları sudan da korumaktır. Bu ürünler su geçirmeme özellikleri ile bilinirler. Bu klasörler ile kağıtlarınız ve dosyalarınız derli, toplu ve düzenli bir şekilde durur. Bu sayede aradığınız ne var ise kolaylıkla bulabilirsiniz. Klasör modelleri her bütçeye uygun üretilir. Kendi bütçenize uygun klasörleri bulmak oldukça kolay olur. Öğrenci klasörü en ucuz fiyat avantajları ile de kullanıcılarını tatmin eder.

Okul Klasörü Fiyatları

Okul klasörleri ürünlerinin fiyatları marka, kalite ve üretildiği materyallere göre farklılık gösterir. Öğrenci klasörü fiyatları değişikenlik göstermekle birlikte, her bütçeye uygun ürün bulunabilir. Okul klasörü modelleri, farklı fiyat aralıklarında olabilir. Belirli dönemlerde bu ürünler farklı fiyat avantajları karşınıza çıkabilir. Öğrencilerin her an kullanabilecekleri okul klasörlerinin kaliteli malzemelerden üretilmesi avantaj yaratır. Bununla birlikte ürünlerin kalitesi arttıkça fiyatları da bu doğrultuda artabilir. Üretildikleri materyallerin kalitesinin yanı sıra konfor ve güven sunan özelliklere sahip olan klasör modellerinin fiyatlarında farklılık görülebilir. Markalar ürünlerin donanımlarını ve özelliklerini dikkate alarak fiyat belirlemesi yapar. Öğrenci klasörü satın almadan önce bütçenizi belirlemeniz satın alma hızınızı olumlu yönde etkileyebilir. Öğrenci klasörü model ve çeşitleri arasından beğendiğiniz ürünleri, Hepsiburada üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde satın alabilirsiniz.

Kilitli Okul Klasörü Nedir?

Okul klasörünün kilit mekanizmasına sahip olmasıdır. Bu kilit sayesinde klasöre şifre koyabilir ve daha güvenli bir taşıma gerçekleştirebilirsiniz.

Okul Klasöründe Neler Taşınır?

Klasörün boyutları dikkate alınarak kağıt, defter, kalemlik ve kitap gibi araç gereçler taşınabilir.

Lastikli Klasörler Okul Çantasına Sığar mı?

Boyut olarak taşınsa bile okul çantasına fazla yük binmesine ve çocuğunuzun ekstra efor harcamasına neden olabilir. Bu tip ürünlerin elde taşınması önerilir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Öğrenci Klasörleri

426 ürün listeleniyor
Marco
Nuolixing
Artlantis
Leitz
Nantuan-HB
Chowha
Maskot
Albert Wilkins
Arelf
Downerer
Duxiujiang - Hb
Fengxun-HB
Gıpta
Keskin Color
Pairuidaisi
Pro
SandMister
Vertex
Al Stars
Aredss
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 426 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?