Kalemden deftere, silgiden kalemtraşa kadar birbirinden farklı kırtasiye malzemelerinizi bir arada taşımanızı sağlayacak, öğrenci klasörleri, okul modanızı her ürününüzde yansıtmanıza yardımcı oluyor. Desenleri ve tasarımları ile dikkat çekici bir kullanım sunan ürünler, eşyalarınızı güvenle taşımanızı sağlıyor. Özellikle farklı çizgi film karakterleri ya da süper kahramanlar ile süslenmiş klasörler sayesinde tarzınızı okulda da koruyabilir, en sevdiğiniz çizgi film kahramanlarını her zaman yanınızda taşıyabilirsiniz.

Korumalı kapakları ile eşyalarınızı bir yerden başka bir yere rahatlıkla taşımanızı sağlayan öğrenci klasörleri, ders sırasında ihtiyaç duyacağınız tüm gereçleri bir arada tutmanızı sağlıyor. Tutma kolu ile rahatlıkla kaldırabileceğiniz ve her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz klasörler, başarılı bir eğitim hayatı için ihtiyaç duyacağınız tüm gereçleri kolaylıkla bir arada tutmanızı sağlıyor.

Gittiğiniz sınıf ya da katıldığınız ders hangisi olursa olsun, sabahtan hazırladığınız çantanızın içerisine gerekli malzemelerinizi koyabilir, gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız eşyaları yerleştirebilirsiniz. Hem tarzınız hem de kişiliğiniz ile bir bütün olmanızı amaçlayan öğrenci çantaları sayesinde göz alıcı bir okul kombini oluşturabilir, tüm gözlerin çantanızda olmasını sağlayabilirsiniz. Farklı lisanslı ürünler sayesinde en sevdiğiniz kahramanları her zaman yanınızda taşıyabilme olanağı sağlayan öğrenci klasörleri, karton malzemeleri ile de dikkat çekiyor. Eşyalarınızın darbelerden zarar görmemesini amaçlayan karton çanta modelleri, hem güvenli hem de tarz bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

Sevdiğiniz çizgi film ya da süper kahraman türüne göre seçim yapabileceğiniz öğrenci klasörleri, geniş bir ürün yelpazesi ile beğeninize sunuluyor. Çocukların arasında çok popüler olan farklı karakterler arasından seçiminizi yapabileceğiniz gibi, tuttuğunuz takımınıza sevginizi gösterecek takım logolu çantaları arasından da seçim yapabilirsiniz. Takımınızı her yerde desteklemenin en güzel yolu olan takım logolu öğrenci klasörleri ile girdiğiniz her yerde en sevdiğiniz renkleri üzerinizde taşıyabilir, takımınızı gururla destekleyebilirsiniz.

Öğrenci Klasörleri Fiyatları

Sade tasarımları ile olduğu kadar renkli ve geometrik desenlerle tasarlanmış modelleri de tercih edebilir, okul üniformanızı ya da okul kıyafetinizi hareketlendirebilirsiniz. Özellikle kız öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen çiçek desenli ya da kalp desenli modeller ile şık ve bakımlı bir görünüm elde edebilir, okul hayatınızı renklendirebilirsiniz. Sade tasarımları tercih ederek öğrenci klasörünün işlevsel özelliklerinden yararlanabilir, duru ve temiz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Saplı modeller arasından seçiminizi yapabileceğiniz gibi, yanlardan lastikli modeller arasından da seçiminizi yapabilir, kullanım alışkanlıklarınıza göre çantanızı belirleyebilirsiniz. Çantanın her iki yanında bulunan ve eşyalarınızı koruma altına alan lastikli modelleri, dilerseniz kolunuzun altında taşıyabilir dilerseniz her zaman sınıfınızda saklayabilirsiniz. İç kısmı karışık desenler ile süslenmiş öğrenci klasörleri, çantanızı açtığınız zaman da hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. hem arkadaşlarını hem de öğretmenlerinizi kendisine hayran bırakacak öğrenci klasörleri arasından seçiminizi kolaylıkla yapabilir, öğrenci klasörü fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, tarzınıza ve ihtiyacınıza en uygun modeli kolaylıkla seçebilirsiniz.

Geniş bir ürün yelpazesine sahip farklı tasarımlar ile beğeninize sunulan ürünler, okul ihtiyaçlarınızın dışında da kullanılabilir olmayı amaçlıyor. Evinizde kullanmadığınız defter ya da kitaplarınızı, hatıralık eşyalarınızı ya da anı defterlerinizi rahatlıkla saklayabileceğiniz ve muhafaza edebileceğiniz öğrenci klasörleri, vazgeçilmez okul aksesuarlarınız arasına girmeye hazırlanıyor. Hem okul süresi boyunca hem de okul dışı aktiviteleriniz sırasında rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünleri, ihtiyacınıza göre değerlendirebilir, kullanımınızı zenginleştirebilirsiniz. İç dünyanızı yansıtmanın en güzel yolu olan hayali kahramanlar ya da spor takımları ile süslenmiş öğrenci klasörleri arasından size en uygununu seçebilir, şık ve sıra dışı bir kullanım elde edebilirsiniz.

Öğrenci Klasörleri

18 ürün var
 1. Markalar
  1. Busquets
  2. Keskin Color
  3. Hakan Çanta
  4. Temat
  5. Fenerbahçe
  6. Gıpta
  7. Sim
  8. Star Wars
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005092/273333
BAŞA DÖN