Toplantıların, derslerin ya da eğitimlerin vazgeçilmez aksesuarı defter, organizerler, Türkiye’nin en büyük kırtasiye / ofis mağazası hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile beğeninize sunuluyor.

Profesyonel iş hayatında ya da kişisel notlarınızı tutmanız için kullanabileceğiniz organizer ve defter modellerinin yer aldığı kategori, ihtiyacınıza en uygun ajanda, organizer ya da defteri seçmenize olanak sağlıyor. Farklı boy ve ebatlarda beğeninize sunulan modeller, spiralli, kalın kapaklı ya da karton kapaklı dış kaplamaları ile kullanımınıza en uygun olanı seçme olanağı sağlıyor. A4 boyutlarında defter modellerini tercih edebileceğiniz gibi, cep defteri olarak da seçiminizi yapabileceğiniz ürünler, her zaman düzenli ve sistemli olmanıza olanak veriyor. Sayfa kenarlarında kırmızı çizgileri ve çeşitli işaret simgeleri bulunan not defteri modelleri, tüm ihtiyaçlarınızı tek defterde kategorize etmenize olanak sağlıyor. Farklı renk ve desenler ile tarzınızı yansıtabileceğiniz modeller, kaliteli karton kapakları ile de ön plana çıkıyor. Günlük iş akışınızı, ders notlarınızı, toplantı takviminizi kolaylıkla organize etmenize olanak sağlayan defter, organizerler, planlı bir iş ve okul hayatı elde etmenizi amaçlıyor.

Tarzınızı ve kişiliğinizi en uygun şekilde yansıtmanıza olanak sağlayan farklı defter modelleri, kolay taşınabilir olmaları ile de ön plana çıkıyor. Her zaman yanınızda bulundurabileceğiniz farklı defter, organizerler, Türkiye’nin en büyük online kırtasiye / ofis mağazası hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile sepetinize ekleyebilir, alışverişinizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz.

Organizerler

94 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Bayındır
  2. Moleskine
  3. Pyramid International
  4. Twsbi
  5. Makenotes
  6. Gıpta
  7. Kenny
  8. Heeton
  9. Montblanc
  10. Top Model
  11. Hay
  12. Morning Glory
  13. Rhodia
  14. SD Toys
  15. Victoria's Journals
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15116/21005503/15191
BAŞA DÖN