Okula yeni başlayan çocuklar ile okul hayatı devam eden çocukların kırtasiye ihtiyaçları farklıdır. Öğrencilerin sınıf seviyelerine göre değişen okul gereçleri arasında; çanta, defter, kalem, kalem kutusu, kalemtıraş, silgi, resim defteri, yapıştırıcı, cetvel ve boya kalemi gibi ürünler ilk sıralarda yer alır. Okul alışverişi önemli bir harcamayı da beraberinde getirir. Bütçenizi zorlamadan alışveriş yapmak istiyorsanız cazip fiyat seçeneği sunan okul setlerini tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun kırtasiye listesinde yer alan ürünleri tek tek almak yerine set hâlinde alırsanız daha az harcama yapabilirsiniz. Çoklu paketler hâlinde sunulan kurşun kalemler, silgiler, boya kalemleri ve defterler avantajlı fiyat seçenekleri sunarak bütçenize katkı sağlar.

Okul Setleri Hangi Ürünlerden Oluşur?

İlköğretim ve ortaöğretim öğrencileri için hazırlanan okul setleri ihtiyaca uygun ürünler içerir. Çoğunlukla 6, 12, 16, 22 ve 27 gibi parça sayısına sahip olan setler, farklı ürün seçenekleri ile hazırlanır. Kız ve erkek öğrenciler için ayrı ürünlerle hazırlanan okul setleri de vardır. Çocuğunuz için en uygun okul setini alarak avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. 6 parçadan oluşan setler genellikle 1’er adet büyük boy defter, kalemlik, silgi, kalemtıraş ve 2 adet kurşun kalem sunar. Geniş kapsamlı ilköğretim setlerinde; okul ve beslenme çantası, suluk, kalemlik, oyun hamuru, tahta kalemi, 12’li sulu, kuru ve pastel boya, 12’li kurşun kalem ve kırmızı kalem, büyük boy yapıştırıcı, silgi, kalemtıraş, resim defteri ve diğer defter çeşitleri yer alır.

Okul Setlerinin Ürün Çeşitleri Değişir mi?

Okul setleri her yaş grubuna özel tasarlandığı için ürün çeşitleri değişim gösterir. Okul setlerinin bazılarında; abaküs, el işi kâğıdı, küt makas, fon kartonu, kaplama kâğıdı, çıtçıtlı dosya, 40 yapraklı çizgili ve kareli defter, güzel yazı defteri, ataş, kulplu klasör, sayı çubuğu ve fasulyesi de bulunur. Ortaokul kırtasiye setlerinde ise temel malzemelere ek olarak ortaokul çantası, ince uçlu kalemler, cepli sunum dosyaları, telli dosya, poşet dosya, keçeli boya kalemi, A4 defter çeşitleri, spiralli defter, büyük boy resim defteri, cetvel, gönye ve iletki gibi ürünler de yer alır. Çocuklarınıza, boyama ve çizimlerde kullanılan dereceli kalem çizim seti, kalemlik seti, okula yeni başlayan çocuklar için mıknatıslı büyük harfler seti ya da kolay okuma alfabesi seti gibi ürünler de alabilirsiniz.

Kutulu ve Ambalajlı Okul Setlerinde Hangi Ürünler Var?

Az sayıda üründen oluşan kutulu ve ambalajlı kırtasiye setleri genellikle kalem ve boya çeşitlerinden oluşur Kalem, silgi ve kalemtıraş gibi temel ihtiyaçları karşılayan 3’lü setler de vardır. İlkokul öğrencileri için hazırlanan ambalajlı setler, çocukların en sevdiği çizgi film karakterleri, figürler ve renkler ile tasarlanır. İlgi çekici desenlerle tasarlanan mini setler, çocukların beğenisini kazanmayı başarır. Pembe, mor ve mavi renk alternatifleriyle üretilen tüy başlıklı kurşun kalem, silgi ve kalemtıraş setleri ise kız öğrencilerin öncelikli tercihidir. Plastik kutu içerisinde sunulan mini masa setleri de zımba, zımba teli, bant, yapışkanlı ayraç, fosforlu kalem, makas ve not kâğıdı gibi ürünlerden oluşur.

Okul Setleri Ekonomik Fiyat Avantajı Sunar mı?

Okul setleri ve fiyatları farklı seçenekler sunar. Geniş kapsamlı setler içerisinde okul ve beslenme çantası dahil olmak üzere çok sayıda kırtasiye ürünü bulunur. Setlerde yer alan ürün markaları ve sayıları fiyatların belirlenmesinde önemli bir etkendir. Kaliteli ve tanınan ürün markaları ile hazırlanan okul setleri, standart ürünlerle hazırlanan setlerden daha yüksek fiyatlar içerir. Genel olarak bakıldığında ise okul seti fiyatları, ihtiyaçlarının tek tek alınmasından çok daha ekonomiktir. Kategoride yer alan okul setlerini ve fiyatlarını inceleyerek ne kadar avantajlı olduğunu görebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kırtasiye & Okul Setleri

Sepette Kampanyalı Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 1785 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/21032246