PSP Oyunları

2004 yılından beri hayatınızda olan Sony'nin taşınabilir oyun konsolu PSP ya da Playstation Portable özellikleri ile oyun severlerin ilgisini çekiyor. Medya oynatıcısı, internet bağlantısı ve daha pek çok yan özelliği ile oldukça çekici hale gelen PSP modelleri geniş oyun yelpazeleri ile de her kesimden kullanıcıya hitap ediyor.

Psp Oyunları

PSP uzun sarj süresi ve kullanım kolaylığı ile yolculuklarınızda ya da uzun mesafe ziyaretlerinizde her an yanınızda oluyor. PSP ile film, video izleyebilir ve müzik dinleyebilirsiniz. Fotoğraflarınızı saklayabilir ya da bir aparat yardımı ile fotoğraf çekebilirsiniz. İnternete de bağlanabildiğiniz taşınabilir konsolunuzun asıl amacı ise üst düzey bir oyun keyfi yaşamanızı sağlamaktır.

Playstation için çıkarılan pek çok konsol oyununun PSP versiyonunu rahatlıkla bulabilirsiniz. Onlarca türde her zevke hitap eden PSP oyunları arasından, kendinize uygun oyunları seçebilirsiniz. Bireysel oyun keyfiniz için tasarlanan PSP ile çok oyunculu oyunları da oynayabilirsiniz. İsterseniz bulduğunuz yerde ağ bağlantılı çok oyunculu oyunları arkadaşlarınızla oynayarak, isterseniz internete bağlanan PSP'ler ile çevrim içi oyun dünyasının kahramanı olabilirsiniz. Takım oyunu ya da bireysel deneyimlerden hangisini yaşamak isterseniz PSP oyunları arasında mutlaka uygun bir seçenek bulabilirsiniz.

Psp Oyun Fiyatları

PSP oyun fiyatları oyunların çıkış tarihine göre farklılık gösterebilir. Yeni çıkan PSP oyunları ile çıkış tarihi üzerinden zaman geçen PSP oyunları arasında, fiyat farkı olması çok doğaldır. PSP oyun fiyatları yapımcı firmaya, yayıncı ve tedarikçi firmaya göre de farklılık gösterebilir. Bu faktörlerden dolayı PSP oyun fiyatları için kesin bir fiyat aralığı bulunmaz.

Üzerinde bulunan kontrolcü tuşları sayesinde, bilgisayar klavyesinden farklı olarak pek çok işlemi daha az tuş sayısı ile daha çabuk şekilde yerine getirebilirsiniz. Günümüzdeki oyunlar göz önünde bulundurulduğunda, kontrolcünün sağladığı bu avantaj sizi daima bir adım öne geçirecektir. PSP'nin kullanım kolaylığı, taşınabilir olması ve geniş oyun yelpazesi tercih edilirliğini arttırır.

Psp Oyun Çeşitliliği

PSP almak isteyenlerin aklına gelen ilk soru yeterli sayıda oyun çıkıp çıkmadığıdır. Günümüzde oyunların istediği yüksek sistem gereksinimleri nedeni ile bu yanılgı kolayca oluşabilir. Ancak söz konusu konsol oyun teknolojisi olduğunda, sistem gereksinimlerini düşünmeye gerek kalmaz. Pek çok oyunun PSP versiyonları da oyuncuların beğenisine sunulur.

Oyun zevki çeşitli platformlara göre farklılık gösterebilirken PSP'de bu yelpaze oldukça geniştir. Yarış oyunlarından aksiyon oyunlarına kadar çeşitli türlerde oyunları zevkle oynayabilirsiniz. Her zevke uygun PSP oyun çeşitlerine her geçen gün yenileri eklenir. Aksiyon, macera, birinci şahıs nişancı, rol yapma, dövüş, strateji ve daha pek çok oyun türü PSP sahiplerinin oyun keyfini arttırmak için hazırlanır. Sony başta olmak üzere Ubisoft, Square Enix gibi dünyaca ünlü oyun yapımcılarının çok konuşulan oyunları, PSP versiyonları ile oyun severlerin beğenisine sunulur.

Sürekli heyecan sevenler, açık dünya haritalarda maceradan maceraya koşmak isteyenler için PSP aksiyon oyunları bulunur. El göz koordinasyonunu iyi kullananların ilgisini çeken birinci şahıs nişancı oyunları ile de adrenaline doyabilirsiniz. Çocuklar için de oldukça güzel oyun seçenekleri bulunan PSP, kullanım kolaylığı ile yolculuklarda sıkılan çocuklara iyi bir eğlence alternatifi sunar.

Özellikle gelişim çağındaki çocukların etkilenmesini engellemek için, çocuk oyunları kategorisinden seçeceğiniz oyunları, çocuğunuzun oynamasına gönül rahatlığı ile izin verebilirsiniz. Genel olarak bireysel oynanan PSP oyun çeşitleri, cihazın kullanım amacı için daha yaygın olsa da, çok oyunculu oyun alternatifi de bulabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirmenizi sağlayacak çok oyunculu yerel ya da çevrimiçi oyunları tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

PSP Oyunları ve Fiyatları

Hobi ve Oyun Konsolları
Hobi ve Oyun Konsolları
Oyun & Oyun Konsolları
Oyun & Oyun Konsolları
PSP / Vita
PSP / Vita
PSP / Vita Oyun
PSP / Vita Oyun
Psp Vita Oyunları
Psp Vita Oyunları
İndirimli Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Toplam 24 / 78 ürün
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226062/1204495