Tüy Dökücü Köpükler

Çağlar boyunca kadınlar her zaman bakımlı olmaya gayret gösterdi. Son zamanlarda bu trende erkeklerde dahil oldu. Bakımlı ve temiz olmak isteyen her bireyin ilk savaş açtığı şey ise vücutta bulunan istenmeyen tüylerdir. Tüy dökücü köpük ile bu sorun artık sizin için dert olmayacaktır. Rahat kullanımı ile tüy dökücü köpük sizi daha bakımlı kılacaktır.

Günümüzde teknolojinin hayatımıza girmesi, her şeyin sosyal medyada sergilenmesi, bizim kendimize daha fazla bakmamıza ve kendimizle daha fazla zaman ayırmamıza neden oldu. Bunun için bazılarımız spor salonlarına giderken bazılarımız beslenmemize dikkat etmeye başladık. İyi bir vücudun en önemli göstergelerinden birisi de istenmeyen tüylerden arınmak olarak göze çarpıyor. Hepimiz artık bu tüylerden kurtulmanın bir yolunu aramaya başladık. Kimimiz bunu lazerle kimimiz başka ürünlerle çözmeye çalıştık. Tüy dökücü köpük ise sizin için bu konuda çok ideal olacaktır.

Tüy dökücü köpük ile vücudunuzdaki istenmeyen tüylere karşı savaş açmaya başlayabilirsiniz. Vücudunuzun her bölgesine çok rahatlıkla ulaşarak, hem ağda öncesinde yumuşak bir işlem sağlarsınız hem de ağda sonrasında yumuşak ve pürüzsüz bir cilt sizleri bekleyecektir. Kol ve bacak bölgelerinde rahatlıkla kullanılabilen bu ürünler; tüy dökücü köpük sprey formu sayesinde en zor bölgelerde bile basitçe uygulanabilir. Bu köpüğü kullanırken ise cildinizin üzerine 10 cm uzaklıktan eşit tabakalar halinde sıkmaya dikkat ediniz. Kullanımın ardından 8-10 dakika arasında bekleyin sonra küçük bir alanı test etmek için ise süngeri kullanarak, temizlenip temizlenmediğini kontrol etmeniz gerekiyor.

Tüy dökücü köpük tıraş bıçağına göre uygulanan bölgede yaklaşık 2 katına kadar uzun süre pürüzsüzlük sağlayacaktır. Pratik ve basit kullanımı ile kıl köküne kadar yaklaşacaktır. Böylelikle kısa ve istenmeyen tüylere bile etki ederek o tüylerden de sizi kurtaracaktır. Kullandığınız köpük vücudunuzda güzel bir koku da bırakacaktır. Bu ürünlerde bulunabilen özelliklerden bir başkası ise hassas ve normal ciltler olarak ikiye ayrılmasıdır. Böylelikle cildinizin zarar görmesinin önüne geçebilirsiniz.

Hassas cilt tipi için üretilen bu köpükler cildinize bakım sağlarken yıpranmayı ise en aza indirgeyecektir. Zeytinyağı içerikli ürünler ise vücudunuzun nem kaybını en aza indirgeyerek vücudunuzun neminin dengede kalması sağlayacaktır. E vitamini bulunması halinde ise kullanımın ardından cildiniz yumuşacık ve pürüzsüz olacaktır. Ama ilk kullanımda köpüğün tüm tüylerin üzerini tamamen kapatmasına dikkat ediniz. Spatula ile tüylerin dökülüp dökülmediği kontrol edildikten sonra hale dökülmediyse bir süre daha bekleyiniz. Kullanım sonrasında ise kullandığınız yerleri bol suyla durulamayı unutmayınız.

Bu ürünleri ise vajinal bölge, kulak, ve baş bölgeleri için kullanmamaya dikkat etmeniz gerekir. Doğru kullanım bölgeleri ise özelikle bacak veya koltuk altı olmakla birlikte bikini ve kollarda da tercih edilebilir. Ürünü kullanacağınız açılar oldukça önemlidir. Bu ürünleri kesinlikle leke veya kızarmış, kesilmiş bölgelerinize uygulamamalısınız. Eğer kullanmak zorundaysanız ya da isteğindeyseniz doktorunuzla bunun için onay almayı unutmayınız. Kullanımdan sonra aynı işlemi ise 3 gün içinde tekrarlamamalısınız. Ürünü kullanmanızdan sonra deodorant, parfüm, sprey ve güneş koruyucu gibi maddeleri tercih etmemelisiniz. 

Bu ürünler kadınlar ve erkekler kategorisi olarak farklılık göstermektedir. Kadın ve erkek ciltlerine göre uygunluk gösteren bu ürünler geniş bir kullanım yelpazesine ulaşmayı başarmıştır. Erkeklerde son zamanlarda özellikle spor salonlarına çok fazla rağbet göstermelerinden dolayı ortaya çıkan vücutlarının önünde tüylerini engel olarak görmektedir. Erkeklerde de tüy dökücü köpüğü rahatlıkla kullanabilmektedir. Güzel görüntüye sahip olarak öz güveninizi artırmak sanıldığı kadar zor değildir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Tüy Dökücü Köpük

45 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 45 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?