Çeşitli kadın vücut ölçüleri ve fiziksel görünümlerinden esinlenilerek üretilen realistik şişme bebekler, günümüzde üretimin gelişmesiyle birlikte canlı bir kadından ayırt edilemez hale gelmiştir. İçinde bulunduğumuz çağda realistik şişme bebek sektörü o kadar büyük bir pazar haline gelmiştir ki, her sene realistik şişme bebek fuarı çeşitli ülkelerde düzenlenir ve en realistik şişme bebeğe ödül verilmektedir. Realistik şişme bebek üretiminde Hollanda, Fransa, Güney Kore ve Çin sektörde başı çekmektedir. 

Şişme Bebek Nedir? 

Şişme bebek, canınız ne zaman isterse, günün her saatinde arkadaşlık ve cinsel tatmin sağlamaya hazırdır. Ham maddesi TPE (termoplastik elastomer) veya silikon olan şişme bebekler, alternatif bir cinsel ilişki aracıdır. Şişme bebeklerin parçaları dikiş kullanılmadan, ısıyla birbirine eklenir ve sonuç olarak realistik bir kadın modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Günümüzde gerçek bir insan vücuduna ve özelliklerine birebir uyan şişme bebeklerin yüz hatları, ağzı, burnu, gözleri ve cinsel organları özel çalışmalar ve gelişmiş teknolojiyle üretilir. Bu şişme bebeklerin yüzeyleri, adeta gerçek bir insan derisi yumuşaklığında ve pürüzsüzlüğündedir. TPE ve silikon şişme bebekler herhangi bir zararlı, zehirli, alerjen veya kaşıntı yapıcı malzeme veya kimyasal madde içermemektedir.

Şişme Bebek Fiyatları

Günümüzde üretimin daha hızlı ve kolay hale gelmesi, her bütçeden kullanıcının şişme bebek satın alabilmesine imkan oluşturmaktadır. Şişme bebek fiyatları oldukça alt bir limitten başlayıp yüksek meblağlara kadar, ürünün özelliklerine göre geniş bir yelpaze oluşturmaktadır.

Realistik Manken Modelleri

Günümüzde şişme bebekler, kullanıcıların zevklerine göre çeşitli modellerde üretilmektedir. Beyaz tenli, esmer, sarışın veya kızıl gibi çeşitli şişme bebek modelleri mevcuttur. Realistik mankenlerin derisi gerçeğe en yakın şekilde silikonla kaplanmıştır ve yırtılmalara karşı da özel bir koruyucu katmanları da bulunmaktadır. Realistik şişme bebeklerin cinsel organları da kullanıcıların cinsel hazzını artırmak amacıyla özel olarak tasarlanır. Şişme bebeklerin bazı modellerinde titreşim özelliği ve ses çıkarma özelliği de mevcuttur. Realistik şişme bebeklerin anüs kısımları oldukça dar, vajinaları ise esnek bir yapıdadır. Hem arkadan hem de vajinal yoldan ilişkiye müsait olan şişme bebekler, aynı zamanda kolayca temizlenebilir bir şekilde üretilmiştir. Realistik şişme mankenlerin her bölgesi oldukça gerçekçidir ve bu da cinsel hazzı artırmaktadır. Kullanıcıların zevklerine ve tercihlerine göre farklı boylarda (1.50, 1.60, 180 cm vb.), göğüs (küçük, büyük, çok büyük) ve kalça ölçülerinde üretilen realistik şişme bebekler, farklı zevk ve fantezilere göre de değişik şekillerde giydirilebilir (fantezi iç çamaşırları, jartiyerler, gecelikler vb.). Ayrıca pudra, allık, far, oje gibi makyaj malzemeleriyle veya takılarla da süslenebilir. Realistik şişme bebekler genellikle esnek eklemlere sahip PVC veya metal iskelete sahiptir. Bu da şişme bebeklerin cinsel eylemler için çeşitli konumlarda rahatça durmasını sağlar. Portatif yapıları sayesinde, şişme bebekler taşınma konusunda kullanıcılarına sıkıntı yaşatmaz. Hareket kabiliyetleri sayesinde realistik şişme bebekler ile her pozisyonda rahatça cinsel ilişkiye girilebilir. Realistik şişme bebeklerle ilişkiye girerken yağ veya su bazlı kayganlaştırıcılar da kullanılabilir ancak, su bazlı kayganlaştırıcıların temizliği çok daha kolay olmaktadır. Realistik şişme bebekler, duşta veya sıcak bir ortamda ısıları yükseldiği için daha gerçekçi bir deneyim yaşatmaktadır. Realistik şişme bebeğinize istediğiniz ismi verebilir, bu şekilde daha özel bir anlam yükleyebilirsiniz. Kullanımlardan sonra, şişme bebekler antibakteriyel sabunla ve ılık suyla temizlenebilir. Yüz bölgesine makyaj yapıldıysa pamuk ve sabunla hafif hareketlerle ve ılık suyla temizleyebilirsiniz. Alkol veya alev alabilecek ürünlerle temizleme yapılması ise kesinlikle önerilmemektedir. 

Şişme Bebek ve Realistik Manken Fiyatları

160 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Lovetoy
  2. Xise
  3. Nanma
  4. Pretty
  5. Baile
  6. Censan
  7. Dibe
  8. Lovetoys
  9. Pretty Love
  10. Dr. Love
  11. Crazy Bull
  12. Erofoni
  13. Lips Delta
  14. Rose
  15. Alexandra
  16. Alice
  17. Antonio
  18. Big John
  19. Camilla
  20. Caroline
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı
DSACategoryId/60001547/2147483633/80381011/80381013
Başa dön