Elektrik enerjisini daha verimli şekilde kullanabilmek için zaman saatleri ve modellerini inceleyebilirsiniz. Akımı belirli süreler dahilinde açıp kapatabilmeyi sağlayan modern saatler sayesinde elektrik tüketimini kontrol altında tutmanız da kolaylaşır. Farklı iş kollarında ya da ev yaşamında etkili bir şekilde değerlendirilebilen zaman saatleri ve modelleri enerjiyi tasarruflu olarak değerlendirebilmeyi sağlar. Dijital ekrana sahip zaman saatli prizler sayesinde elektrik akışının ne zaman durdurulacağını detaylı bir biçimde ayarlayabilirsiniz. Bu sayede siz evde yokken elektronik ürünlerin çalışmasını durdurabilirsiniz. Başka işlerle ilgilendiğinizde yaşayabileceğiniz unutkanlık sorununun önüne geçmek için de zaman ayarı yaparak prizinizi daha verimli kullanabilirsiniz. Programlama yapabilmeyi de sağlayan gelişmiş priz modelleri, evinizde değilken ışıkların düzenli olarak açılıp kapatılabilmesini sağlayarak hırsızların sizi evde zannetmesini sağlar ve güvenliği artırır. Kış aylarında kombinizi zaman saatleri ve modelleri ile daha düzenli şekilde çalıştırıp sadece evde olduğunuz zamanlarda enerji tüketebilirsiniz.

Akıllı Özelliklerle Artan Konfor

Saat sistemiyle programlama yapabilmeyi sağlayan akıllı prizler aracılığıyla pratik arayüz desteğinden de rahatça yararlanabilirsiniz. Geniş tuşlarla seçimlerinizi zaman saatleri üzerinden kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Buna ek olarak büyük ekran üzerinden hangi modu seçtiğinizi rahatlıkla görerek gerekli programlamaları gerçekleştirebilirsiniz. Klimanızın sadece eve geldiğiniz zamanlarda çalışması için işten dönüş saatinize göre prizinizi ayarlayarak evden çıkabilirsiniz. Otomatik olarak çalışan bahçe sulama sistemlerinin enerji akışını kesip yeniden verebilmenizi sağlayan zaman saatli prizler siz evde değilken de işlemlerin düzenli şekilde devam etmesini sağlar. Fiş bağlantısıyla otomatik olarak şarj edilebilen zaman saatleri ve modelleri uzun ömürlü bataryalarıyla görüntüleme ekranını ve programlama özelliklerini verimli bir biçimde değerlendirebilmeyi sağlar. Cihazınıza bağladığınız elektronik ürünleri yönetip kontrol edebilmeniz için ideal olan zaman saatleri ve modelleri vakti ve enerjiyi optimum şekilde değerlendirebilmek için üretilmiştir.

Açma ve Kapama İşlemlerini Kolaylaştırın

Pratik bir şekilde programlama yapabilmeyi sağlayan zaman saatleri yaşamınızı düzene sokabilmenize yardımcı olur. Evinizdeki ya da iş yerinizdeki prizlerde kullanabileceğiniz ürünler elektrik tasarrufu gerçekleştirerek bütçeyi daha verimli kullanmayı da sağlar. Günlük, haftalık ve aylık programlara imkân tanıyan farklı modeller arasından seçiminizi yapıp doğa ve bütçe dostu teknolojiden yararlanabilirsiniz. Çocuk koruması özelliği de bulunan zaman ayarlı priz çeşitleri ebeveynlere güven veren tasarımlarıyla takdir kazanır. Akvaryum ışıklarının sadece belirli saatlerde yanmasını istediğinizde bunu priz üzerinden programlayarak zahmetsizce düzenleyebilirsiniz. Elektrik kesintisi durumunda da ayarları hatırlayarak sürdürmeye devam eden modern prizlerle yaşama konfor katmak kolaylaşır. Yapılan programların kolayca silinebilmesi ya da düzenlenebilmesi de yeni ayarlardan yararlanabilmeyi sağlar.

Elektrik Enerjisini Kontrol Edin

Yapacağınız ayarlamalar sayesinde zaman saatleri ve modelleri aracılığıyla elektrik enerjisini kusursuz bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Manuel ayarlama yapabilmeye imkân tanıyan ve gövdelerinde detaylı bir saate yer veren akıllı priz çeşitleri de tercih edebileceğiniz ürünler arasında bulunur. Prizin saatini elektrik akımının devam etmesini istediğiniz süre kadar ayarlayarak belirlediğiniz zaman dolunca enerji akışının otomatik olarak durmasını sağlayabilirsiniz. Dakik bir kullanım için ideal olan saatli prizler kısa süreli kullanımlarda kullanıcıları için fazladan enerji ve zaman kaybının önüne geçer. Elektrik bağlantılarında kullanabileceğiniz röle çeşitleri aracılığıyla da enerjiyi başarılı bir şekilde yönetebilirsiniz. Modüler özelliğe sahip zaman saatlerinin de yer aldığı modeller sigorta kutusuna pratik bir şekilde monte edilerek belirli zaman aralıklarıyla ayarlanabilir. Bu işlemler sonucunda evinizde ya da ofisinizde elektrik bağlantısının aktif ya da kapalı olacağı zamanları rahatlıkla belirleyebilirsiniz. Onlarca saat boyunca rezervini koruyan ve programı bozulmayan modüler zaman saatleri elektrik kesilmesine karşı da etkili bir çözüm elde etmenize imkân tanır.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Zaman Saatleri ve Modelleri

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 162 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/80571082/13006560