Evinizin güvenliğini artıran ve pratik kullanımı ile dikkat çeken akıllı alarm modellerini kolayca kullanabilir, evinizde meydana gelebilecek istenmeyen durumları engelleyebilirsiniz. Evinizde bulunan kapı ve pencerelerin açılıp kapandığını sizlere anında bildiren akıllı sensör kitleri ile yaşadığınız ortamların güvenliğini kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Kablosuz olarak çalışma özelliğine sahip alarm ve sensör sistemleri kullanıcılara taşıma kolaylığı imkanı sunmasının yanı sıra verileri de hafızasına kopyalayabiliyor. Akıllı alarmlar sahip olduğu uygulama ile tatile gittiğinizde dahi evinizin güncel ve geçmişe dönük güvenlik durumunu sizlere kısa sürede bildiriyor. Cihazların hareket sensörleri, evinizde ikamet eden küçük çocuk, yaşlı ve hastaların hareketlerini her an takip edebilmenize, onların kişisel güvenliğine zarar verebilecek durumları engellemenize olanak tanıyor. Akıllı alarmları kolayca programlayabilir, kapı ve pencerelerinizde meydana gelen hareketlerin telefonunuza bildirim olarak gelmesini sağlayabilirsiniz. Cihaza ek sensörler ekleyerek etkinliğini artırabilirsiniz. Eve girildiğinde ışıkların yanması gibi senaryoları uygulayabilen akıllı ürünler kullanıcıların yaşam konforunu yükseltiyor.

Kolay kurulumları ile ön plana çıkan sensör ürünlerini kullanarak yaşadığınız ortamlardaki hava kalitesini gözlemleyebilirsiniz. Ortamın sıcaklığı, nem oranı, aydınlatması ve ses düzeyi ile ilgili bilgileri sizlere sunan ürün evinizde maksimum konfora ulaşmanıza yardımcı oluyor. Sizlere daha rahat ve daha sağlıklı bir yaşam fırsatı sunan akıllı ürünlere tablet ve telefonlarınız aracılığıyla erişebilirsiniz. Çok fonksiyonlu kumandaları ile evinizle ilgili işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Diğer android cihazlara entegre edilebilen ürünü kullanarak kullanarak evinizin internetini ve klimalarını kontrol edebilirsiniz. Kullanıcıların günlük rutinlerini zaman içinde öğrenme kapasitesine sahip olan ürün sizlere yaşam kalitenizi artırmak için tavsiyelerde bulunabiliyor. Evinizdeki hareketleri takip etmenize olanak tanıyan akıllı cihazlar aynı zamanda evinizi sizin için programlayarak yorucu bir günün ardından rahat etmenizi sağlıyor. Tüketicilerin yaşamına büyük kolaylıklar getiren akıllı cihazlar günlük hayatınıza ayak uydurarak evinizdeki en büyük yardımcınız haline geliyor. Bakıma ihtiyaç duyan sevdiklerinizi olumsuz durumlardan korumanıza yardımcı olan ürünler, hem onların hem de sizin hayatınızı oldukça kolaylaştırıyor. Kötü niyetli kişilere karşı evinizin güvenliğini artırarak sizi koruyan alarm sistemleri, gaz kaçağı gibi durumları da önceden fark edip kullanıcıları uyarıyor. Ürün, sensörlere komutlar vermenizi sağlayan pratik kullanıma sahip kumandası ile tek bir tuşla farklı işlemleri gerçekleştirebilmenize olanak tanıyor. Cihazlar dakikalar içinde kurulup kullanılabiliyor. Sizler de akıllı cihazları kullanarak evinizin bütün kontrollerini cep telefonunuz vasıtasıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı ev ürünleri, kullanıcıların konforunun yanında sağlığını da düşünüyor. Yaşadığınız ortamın hava kalitesini analiz edebilen ürünler sizlere en sağlıklı atmosferi sunuyor. Evinizin atmosferinde meydana gelen olumsuz durumları fark edip engelleyebilen ürünler geceleri sağlıklı ve rahat bir şekilde uyumanızı sağlıyor. Evlerde oluşabilecek ısı, ses ve aydınlatma problemlerini hızlı bir şekilde çözüme ulaştıran sensör kitleri hem sizi hem de ailenizi olumsuz durumlardan koruyor. Cihazlarda bulunan ısı sensörü evinizin ısısını dengeleyerek olası hastalıkları engelliyor ve enerji tasarrufu yapmanıza olanak tanıyor. Nefes problemi yaşayan ve uyumakta zorlanan bireylerin rahat bir uyku çekmesini sağlayan ürün hane halkının daha kaliteli ve daha sağlıklı bir yaşam sürmesini sağlıyor. Evinizde yapmanız gereken rutin işlemleri sizlerin yerine yapan akıllı ürünler kendinize ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırabilmenize olanak tanıyor. Ürünü arzu ettiğiniz şekillerde programlayabilir, onlarca farklı senaryoyu gerçekleştirmesi için komut verebilirsiniz. Ürün, eve girildiğinde televizyonun açılmasından duş alırken banyoya ısı verilmesine kadar pek çok farklı işlemi gerçekleştirebiliyor.

Sizler de kendinize sağlıklı, güvenli ve konforlu bir ev ortamı yaratmak için akıllı alarm & sensör kategorisinde yer alan ürünlerden arzu ettiğinizi hemen şimdi alışveriş sepetinize ekleyip sipariş verebilirsiniz.

Akıllı Alarm & Sensörler

14 ürün var
 1. Markalar
  1. Fonri
  2. Bariox
  3. BroadLink
  4. Insteon
  5. Magic Gift
  6. Withings
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
DSACategoryId/2147483646/3013122/60007677/60007683
BAŞA DÖN