Çocuk odalarında verimli bir şekilde kullanılabilen nem ve ısı ölçerler sayesinde kızınızın ya da oğlunuzun bulunduğu ortamın uyku için uygun koşullara sahip olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Farklı alanlarda da kullanılabilen ve nem ölçer-ısı ölçer çeşitleri sayesinde belirli ısı ve nem değerlerinin içerisinde depolanması gereken ürünlerin uygun koşullar altında olup olmadığını da yakından takip edebilirsiniz. Küçük boyutlarıyla pratik bir kullanım yaşatan ölçüm cihazları aynı zamanda son derece hafif oldukları için de rahatlığı artırır. Geniş ekranlarıyla sayısal bilgileri net bir şekilde yansıtan ölçüm ürünleri sayesinde ısıyı ve nemi anında yakından takip edebilirsiniz. Arka kısmında ayaklığı bulunan modellerle beraber ölçüm cihazınızı masalara dik bir şekilde yerleştirip ekranı kolayca görebilirsiniz. Saat göstergesine de sahip olan çok yönlü ürünlerle saatin kaç olduğunu da ölçüm cihazı üzerinden takip edebilirsiniz. Ergonomik olarak tasarlanan ısı ve nemölçerler pil yuvası yardımıyla kolayca kullanıma hazır hale getirilebilir. Enerjiyi verimli kullanan modeller sayesinde tek pil üzerinden günlerce ürününüzü çalıştırabilirsiniz.

Isıyı ve Nemi Ayrıntılı Bir Şekilde Ölçün

Farklı gösterge modları aracılığıyla saatleri on ikişerli ya da yirmi dörderli dilimlerle gösterebilen ölçüm cihazları kullanışlı arayüzleriyle ısıyı ve nemi kolayca takip edebilmenize yardım eder. Yazılarla hangi göstergenin hangi alanda bilgi verdiğini rahatlıkla anlarsınız. Ekranların bölünerek tasarlanmış olması sayesinde aynı anda hem ısı hem de nem miktarını aynı ürün üzerinden öğrenebilirsiniz. Farklı modlara sahip cihazlar aracılığıyla gövde üzerindeki ayarlama tuşlarını kullanarak ürününüzden etkin bir şekilde faydalanabilirsiniz. Hafıza özelliği bulunan modeller yardımıyla önceki ölçümleri kaydedebilirsiniz. Alarm desteği sunan modern nem ve ısıölçer modelleri aynı zamanda saat görevi görerek belirlediğiniz zamanlarda sizi uyandırır. Hem masa üzerine konularak hem de duvara asılarak kullanılabilen cihazlar farklı alanlarda konforlu bir şekilde değerlendirilebilir. Takvim fonksiyonuna sahip olan ürünler sayesinde nem ve ısının yanı sıra hangi tarihte olduğunuzu da kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanım Avantajı Elde Edin

Minimum ve maksimum ısı ve nem değerlerini otomatik olarak kaydeden ürünler yardımıyla bebeğinizin odasının gün boyu ne durumda olduğunu ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ölçümlerini hassas bir şekilde yapan cihazlar küsuratlı bilgilere yer veren ekranlarıyla detaylı veriler elde etmenizi sağlar. Masa üzerinde kullanılabilen ölçüm cihazlarının yanı sıra dijital olarak tasarlanmış ve saplanarak kullanılabilen yemek termometreleri de ebeveynlerin kullanımına sunulur. Yemek termometrelerin uzun çubuğa sahip olan gövdeleri mamaların ve yemeklerin ısılarını kolayca ölçebilmenizi sağlar. Isı değerlerini anında görerek yiyecek ve içeceklerin çocuğunuz için uygun sıcaklık değerlerine sahip olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Pikniklerde ve yolculuklarda da yanınıza alabileceğiniz yemek termometreleri bebeğinizin için ideal ısıya sahip ürünleri ona sunabilmenizi kolaylaştırır.

Yaşama Konfor Katan Pratik Teknoloji

Gövdelerinde yer alan açma kapama düğmesiyle fazladan enerji harcanmasının önüne geçen ısı ve nemölçer modellerini sadece ihtiyaç anında aktif hale getirerek enerji tasarrufu yapabilirsiniz. Kuluçkaya yatan hayvanların yer aldığı ortamlarda nem ölçümü yapmaya yardım eden ürünlerle yumurtlama için uygun ortam koşullarının olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Araç içerisinde kullanılabilen mini termometrelerle ortam sıcaklığını takip edip klimanızın bu sıcaklığı nasıl değiştirdiğini yakından gözlemleyebilirsiniz. Santigrat ve Fahrenheit gibi farklı sıcaklık ölçüm birimleriyle kullanılabilen termometre modelleri gövde üzerinde yer alan değişim tuşlarıyla beraber saniyeler içerisinde uygun ölçüm değerleriyle çalıştırabilirsiniz. İç ortamın yanı sıra dış ortamın sıcaklığını da ölçebilen termometreler yardımıyla sıcaklık değerlerine uygun şekilde aksiyon alabilirsiniz. Klip kısmını açıp kapatarak ölçüm cihazlarının ayaklarını değerlendirebilirsiniz.


ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Nem Ölçer-Isı Ölçer

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 330 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/80571082/60001548