Kamp Mutfağı

Kamp mutfak malzemeleri ile kent hayatının stresinden arındığınız kamp aktivitelerinde yiyecek ve içeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Farklı markaların ürettiği kişi sayısı, malzeme ve tasarıma göre özelleşen modeller arasından sizin için ideal ürünleri seçebilir ve kamplarınızın daha keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Besinlerin Sıcaklığını Koruyan Kamp Ekipmanları

Yanınızda sıcak ve soğuk içeceklerinizin yanı sıra yemeklerinizi de saklayabileceğiniz termoslar, kampta ihtiyaç duyacağınız en kullanışlı ekipmanlar arasında yer alır. Konforundan taviz vermeden kamp yapmayı sevenlerin tercihi olan termoslar sayesinde kampta çay ve kahve içmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Farklı malzemeler kullanılan ve değişik hacimlerde üretilen termoslardan hangisini alacağınıza karar verirken bazı püf noktalarına dikkat edebilirsiniz. Eğer tek gecelik bir kamp yapacaksanız ya da rotanızın üzerindeki bazı kamp alanlarında mola verecekseniz 500 ml ile 1000 ml arasındaki ürünleri kullanabilirsiniz. Ayrıca 8-12 saat arası sıcaklık koruma özelliğinin bulunması da önemlidir. Daha uzun süreli ya da kalabalık kamplar veya zorlu rotalar için 2 litrelik ürünleri kullanabilirsiniz. Alacağınız termosların yol boyunca ağırlığınızı arttırmaması için hafif ürünleri tercih edebilirsiniz.

Doğada Kahve ve Çay Keyfi İçin Mug Modelleri

Termosunuzdaki içecekleri tüketmek ya da kamp ateşinde hazırladığınız lezzetli içeceklerin tadını çıkarmak için mug'lardan faydalanabilirsiniz. 300-600 ml arasındaki ürünleri tercih edebilir ve içeceklerinizi sıcak ya da soğuk tutmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca özellikle yaz kamplarında yanınızda soğuk içecek ve yiyecekler taşımak için yanınızda buzluk ya da soğutucu bulundurmanızda da fayda vardır.

Kamp Ocakları

Kamp ocakları, çakmaklar ve ateş başlatıcılar sert koşullarda yaptığınız kamplar esnasında kimi zaman hayat kurtarıcı olabilir. Yemek yapmak ve ısınmak için kullanabileceğiniz ürünlerden yabani hayvanları uzaklaştırmak için de faydalanabilirsiniz.

Kamp esnasında yemeklerinizi kolaylıkla hazırlamanızı sağlayan kamp ocakları ile kusursuz tarifler hazırlayabilir ve kamplarınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz. Portatif taşınabilir ve kolay kurulabilir yapıları ile ön plana çıkan kamp ocaklarının farklı modelleri bulunur. Değişik yakıtlarla çalışabilen kamp ocakları arasında seçim yaparken paslanmaz modelleri tercih edebilirsiniz.

Alacağınız kamp ocağının kamp yaptığınız alanlara uygun olup olmadığı göz önünde bulundurabilirsiniz. Rakımı yüksek alanlarda yaptığınız kamplar için sıvı yakıt kullanılan ürünleri tercih etmenizde fayda vardır. Alçak bölgelerde yapacağınız kamplarda ise kolay değiştirilebilir ve rahat kullanılabilirlikleri ile ön plana çıkan kartuşlu modelleri kullanabilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanımlarıyla Ateş Başlatıcılar

Birçok kamp ocağında dahili çakmak bulunsa da çakmağın çalışmaması ya da ocak harici ateş ihtiyacınız olabileceğini göz önünde bulundurarak her zaman yanınızda bir ateş başlatıcı bulunması son derece önemlidir. Mangal, kamp ateşi ya da kamp ocağı yakmak için kullanabileceğiniz ateş başlatıcı ürünleri alırken, alacağınız ürünün güvenlik açısından sıkıntı çıkarmaması, yağmurlu ve soğuk havalarda da kullanılabilmesi gibi ayrıntılara da dikkat edebilirsiniz. Ayrıca yakıtı doldurulabilir ateş başlatıcıları kullanmak ekonomik açıdan daha verimli olabilir.

Lezzetli Kamp Yemeklerinin Sırrı Yemek Pişiriciler

Kamplarınızın daha konforlu ve eğlenceli geçmesi için kullanabileceğiniz yemek pişirme ekipmanları sayesinde yaptığınız yemekler profesyonel bir aşçının elinden çıkmış gibi olabilir. Oldukça geniş ürün seçeneği bulunan yemek pişirme ekipmanları arasında karar verirken bütçenizin yanı sıra kamp esnasında kaç kişi olduğunuzu ve ne kadar yemek pişirdiğinizi göz önünde bulundurabilirsiniz. Doğa şartlarına uyum sağlayacak, paslanmaya karşı dayanıklı, kolay temizlenebilir ve uzun ömürlü ürünleri tercih etmenizde fayda vardır. Tava, tencere, sahan gibi ürünlerle et, tavuk, balık, börek gibi yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Çaydanlıklar sayesinde çay ve kahve hazırlayabilir, sohbetlerinizin daha eğlenceli bir hal almasını sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kamp Mutfak Malzemeleri

10.000+ ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Outdoor
Outdoor
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Kamp & Kampçılık Malzemeleri
Kamp Mutfağı
Kamp Mutfağı
Termos
Termos
Buzluk - Soğutucu
Buzluk - Soğutucu
Kamp Ocağı
Kamp Ocağı
Mug
Mug
Matara
Matara
Çakmaklar & Ateş Başlatıcılar
Çakmaklar & Ateş Başlatıcılar
Yemek Pişirme Setleri
Yemek Pişirme Setleri
Mutfak Aksesuarları
Mutfak Aksesuarları
Kürekler
Kürekler
Tekne Tipi Soğutucular
Tekne Tipi Soğutucular
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Satıcı
Toplam 32 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?