Çakmaklar ateş başlatıcılar, ailenizle ya da arkadaşlarınızla geçireceğiniz güzel hafta sonu etkinliklerinde ve tatillerde size en çok yardımcı olacak şeylerden biri. Ailece ya da arkadaşlarınızla gittiğiniz pikniklerde mangal yakmakta kullanabileceğiniz gibi, doğayla baş başa kalmak için yaptığınız kaçamaklarda da yanınızda bulunması gereken temel şeylerden sayılır. Kullanım alanı değişse de çakmaklar ateş başlatıcılar bir kampçının her zaman yanında bulundurması gereken ekipmanların başında gelir.
Kamp çakmağı ve ateş başlatıcılar birkaç çeşit olabilir. Ateş başlatıcı çubuk genellikle metal aparatın magnezyum çakmak taşına sürtünmesiyle kullanılır. Oluşan kıvılcımla yakmak istenilen kav, gazete kağıtları ya da kuru dallar tutuşturularak ortaya çıkan ateş canlandırılır. Ayrıca ıslansa dahi sönmeyen ve yanmaya devam eden kibritler de bulunabilir ve bunlar da nemli yerlerde çok kullanılır.
Doğada önceliğiniz ve hayatta kalmanız için ilk düşünmeniz gereken ve her şeyden önemli olan ateşin, ısınma, yiyeceklerinizi pişirme, içeceklerinizi ısıtma gibi birçok alanda size faydası dokunabilir. Doğayla baş başa kalacağınız zaman yanınıza almanız gereken temel ekipman olan çakmaklar ateş başlatıcılar hepsiburada.com güvencesiyle ayağınıza kadar geliyor ve size kamp alanında güvenli zaman geçirme fırsatı sunuyor. Çakmak ve ateş başlatıcı fiyatları çeşitli aralıklarda olup bu şekilde aradığınız ürünü bütçenize göre bulma imkanına da sahip olduğunuzu unutmayın.
Coghlan’s, Zippo, Square gibi markaların çakmak ve ateş başlatıcı çeşitlerini bulabileceğiniz hepsiburada.com ürün yelpazesiyle de size hitap ediyor.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kamp Çakmağı Fiyatları

47 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Pigado
  2. Coghlan's
  3. Nurgaz
  4. Gerber
  5. Güneş
  6. Pi İthalat
  7. Black Diamond
  8. Anka
  9. Bıçakdükkanı
  10. ComTech
  11. Freecamp
  12. Leatherman
  13. Light My Fire
  14. Mgm
  15. PRIMUSCAM
  16. Polo
  17. Primo
  18. Square
  19. Sska
  20. Swat
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19100/1802750
Başa dön