Buzluk - Soğutucu

Günlük hayatta tükettiğiniz yiyeceklerin her daim taze ve doğal ısısında kalması çok önemlidir. Bu sayede uzun süre boyunca muhafaza edip gün içerisinde istediğiniz saatte taze yiyeceklere erişim sağlayabilirsiniz. Soğutucu görevi gören araç gereçler bu anlamda önemli yardımcınız konumunda olabilir. Özellikle gününün önemli bir çoğunluğunu dışarıda geçirenler için soğutucu çanta modelleri büyük iş görür. Bu sayede nerede olursanız olun ısısını kaybetmemiş taze yiyeceklere ulaşabilirsiniz. Soğutucu çantalar içerisinde bulunan çoklu bölmeleri sayesinde birden fazla yiyeceği depolamanızı sağlar. İç yüzeylerinde bulunan alüminyum kumaştan kaplama saklamak istediğiniz ürünlerin ısısını ilk anki soğukluğunda tutmanıza yardımcı olur. Soğutucu modelleri arasında bir diğer çokça tercih edilen ürün ise ergonomik yapısı nedeniyle mini soğutucu modelleridir. Yaz aylarında ve sıcak ortamlarda kendini rahatsız hissedenler için soğutucular büyük önem taşır. Bu soğutucular arasında istediğiniz her yere götürebildiğiniz ürünler ise size önemli bir konfor alanı sağlar. Mini soğutucular fazla ağır olmadığı için rahat taşınabilen ve kullanımı kolay olan ürünlerden olup konforunuzu bir üst seviyeye çıkarmanızda size yardımcı olabilir. Düzenlenebilir ısı ölçekleri aracılığıyla soğukluk derecesini kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Uzun süren bunaltıcı yolculuklar esnasında da bir numaralı kurtarıcı görevi görebilecek mini soğutucular birbirinden farklı çeşit ve modelleriyle karşınıza çıkar. İster yiyeceklerinizi isterseniz de kendinizi ferahlatabilir ve canlı renk yelpazesine sahip ürünlerden birine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Siz de bütün bu soğutucu ürünlerine hesaplı fiyatlar aracılığıyla ulaşmayı isterseniz birbirinden kaliteli ürünlere göz atabillirsiniz.

Birbirinden Kaliteli Soğutucu Modelleri

Yaz kış fark etmeksizin ihtiyaç duyulabilecek ürünlerin başında soğutucular gelir. Soğutucu ürünler fonksiyonel yapısı sayesinde çok amaçlı kullanım imkanlarına sahiptir. Bu modeller arasından her an yanınızda taşınabilme imkanı sağlayan portatif ürünler bulunur. Portatif soğutucu ürünleri kolay taşınabilirlik ve rahat erişim imkanına sahiptir. Ayarlanabilen ısı ayarları olduğu gibi elde taşımayı rahat hale getiren tasarımlarıyla gününüzü ferahlatarak güzelleştirebilirler. Portatif soğutucu modelleri arasında uzaktan kumanda ile ısı ayarı yapılabilen ürünler de bulunur ve yerinizden kalkmadan rahatlıkla ısı ayarını değiştirmenizi sağlar. Ayrıca USB ya da Wi-Fi özelliği bulunan modeller sayesinde telefonunuzdan da bağlanarak kontrol sağlayabilirsiniz. Bir diğer kolay taşıma imkanı sağlayan soğutucu ürün ise kahve ve yiyeceklerinizi içinde rahatlıkla taşıyabileceğiniz kadar genişliğe sahip çantalardır. Soğuk tutucu çanta çeşitleri içerisinde sırt çantası olarak kullanılan modeller bulunur. Bu modellerin içerisinde birden fazla saklama haznesi vardır. Buna ek olarak yanlarında bulunan içecek koyma bölümleri sayesinde ekstra alan kazanarak çok sayıda ürünü muhafaza edebilirsiniz. Yalıtımlı, sızdırmaz iç kumaşı ve su geçirmeyi önleyen dış kumaşı bulunan çanta çeşitleri vardır. Böylelikle doğa yürüyüşü, kamp ve piknik gibi gezilerde yiyecek ve içeceklerinizi ilk anki serinliğindeki haliyle tüketebilirsiniz. Yüksek kapasitesi çok sayıda ürünü depolama imkanını sizlere sağlar. Elde yıkanması oldukça rahat olan bu ürünleri dilerseniz çamaşır makinenizde düşük programda da yıkayabilirsiniz. Soğutucu kamp çantası modelleri ise uzun süren kamp günlerinde bile soğutucu jellerinizi ve yiyeceklerinizi depolama imkanı sunar. İster kampta isterseniz de piknikte kullanabileceğiniz onlarca farklı tarzda ve renkte soğutucu çantaya kolayca ulaşarak dilediğini alabilirsiniz.

Kullanışlı Soğutucu Ürünler

Soğutucu nedir diye sorulduğunda akla birçok ürün gelir. Bu ürünlerden birçoğu hayatınızı kolaylaştırmaya yarayan ürünler olup birbirinden farklı çeşitleri bulunur. Gelişmiş teknolojilerle üretilen soğutucu ürünler yiyeceklerinizi olduğu kadar saklamayı düşündüğünüz diğer ürünleri de muhafaza edebilir. Soğutucu ürünler içerisinde hobi amaçlı kullanılanların dışında zor zamanlarınızda kullanabileceğiniz ürünler de bulunur. Bunlardan ilki soğutucu jel çeşitleridir. Soğutucu jeller sakatlık gibi durumlarda sıklıkla kullanılır. Sakatlık sırasında soğutucu jellerden yararlanarak ağrıyan bölgeyi rahatlatma şansı elde edebilirsiniz. Soğutucu jeller içinde bulunan sıvı sayesinde uzun süre boyunca serin kalırlar. Ayrıca sadece sakatlıklar da değil serinleme amacıyla da kullanılabilirler. Soğutucu jel çeşitleri ve aküler ilaçlarınızın da bozulmasını engellemeye yardımcı olur. Özellikle bazı ilaçların soğuk ortamlarda saklanması edilmesi gerekir. Yolculuk sırasında ilaçlarınızın etkisini kaybetmeden taşınmasını sağlamak için soğutucu jel veya akülerle bir arada tutabilirsiniz. Termoslarınızla birlikte kullanıma da uygun olan soğutucu jeller içeceklerinizi ve yiyeceklerinizi de serin tutar. Ateşli hastalıklarda da ateş düşürücü alternatif bir örnek olarak kullanılabilir. Soğutucu ürünler arasında müşteriler tarafından çok ilgi gören ürünlerden biri ise taşınabilir soğutucu ürünlerdir. Taşınabilir soğutucu çeşitleri sağladığı kolay kullanım imkanı nedeni ile sıklıkla tercih edilir. Taşınabilir soğutucuların kullanımı içine su doldurmanızla kolaylıkla gerçekleşir. Çalışmasını sağlamak için güç kaynağına bağlamanız yeterli olacaktır. Taşınabilir soğutucuların gürültü seviyesi çok az olduğu için gece uyurken bile kullanabilirsiniz. LED göstergeli ve aydınlatmalı sisteme sahip olan modelleri keyifle kullanabilirsiniz. Mini boy soğutucuları, taşınabilir olması nedeniyle seyahatlerinizde bile yanınızda taşıyabilirsiniz. Sadece kapalı alan soğutmasında değil açık hava etkinliklerde de yanınızda götürerek serin ve ferah zamanlar geçirebilirsiniz.

Her Tarza ve Kullanıma Uygun Soğutucu Modelleri

Küçük soğutucu çeşitleri fazla yer kaplamaması nedeniyle müşterilerin yoğun ilgisini görür. Küçük soğutucular arasında termos, soğutucu çanta ve fanlar yer alır. Küçük, hava soğutucu fanlar kısa sürede etkili sonuç vererek bulunduğu ortamı serinletir. Oldukça sessiz çalışan bu küçük fanların ayarlanabilir soğutma seçenekleri bulunur. Sadece ortamı serinletmek için değil aynı zamanda tablet, PC gibi fazla ısınan elektronik eşyalarınızı da soğutmanıza yardımcı olur. Fiş yardımıyla bir güç kaynağına bağlayarak çalıştırabilirsiniz. Soğutucu buzluk ürünleri arasında dış görünüşüyle dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak modeller de bulunur. Böylece günlük hayatınızı kolaylaştıran ve şıklığa ulaştıran ürünlere aynı anda sahip olursunuz. Ayrıca soğutucu ürünler hijyenik ve kolay temizlenebilen iç ve dış yüzeylere sahiptirler. On ikili ve altılı buz kalıpları şeklinde olan buz yapıcı soğutucular içeceklerinizin içine atabileceğiniz buz küpleri oluşturmanıza yardımcı olur. Plastik dış yüzeyleri sayesinde buzun yapışmasını önleyerek kolaylıkla çıkarmanıza imkan sağlar. Buz kalıbını su ile doldurup kapağını kapatabilirsiniz. Buzluğa atıp ve donuncaya kadar beklediğinizde soğutucu kalıplarınız hazır hale gelir. Sadece su değil meyve suyu, jöle ve küçük dondurmalar gibi başka lezzetli ürünler oluşturmanız da mümkündür. Soğutucu ürünler özellikle ısıyı engellemeye yarayan yapıları sayesinde yiyecekleriniz için büyük avantaj sağlar. Açık hava ve pikniklerde ihtiyaç duyulan soğutucu ürünlerin başında piknik soğutucu modelleri gelir. Piknik çantası modelleri geniş hacimleri sayesinde çok sayıda ürünü depolamanıza imkan sağlar. Aynı zamanda bunu yaparken içerisine depoladığınız yiyecek ve içeceklerinizin ısı değerlerinin aynı seviyede kalmasına yardımcı olur. Özel tasarıma sahip soğutucu özelliğe sahip piknik çantaları katlanabilen kapakları sayesinde fazla yer işgali yapmaz ve alandan tasarruf etmenizi sağlar. İçindeki özel termal kaplama sayesinde yiyecek ve içeceklerinizin ısısını muhafaza eder.

Soğutucu Ürünler ve Yorumları

Soğutucu ürünler hayatın her alanında kullanıldığı için hakkında birçok müşteri yorumu bulunur. Müşteri yorumlarına bakıldığında soğutucu çeşitleri ile ilgili memnuniyetin yüksek olduğu görülür. Soğutucu modellerinin günlük hayatta piknikte ve dış mekanlarda kullanabildiğiniz çeşitleri olduğu gibi ev ve iş yerlerinizi soğutmaya yardımcı olan seçenekleri de bulunur. Özellikle kamp yapmayı sevenler uzun süreler boyunca açık havada durmak zorunda kalırlar. Soğutucu ürünler sayesinde geçirdikleri uzun saatleri keyifli bir hale getirebilirler. Su, yiyecek ve diğer içecekler gibi birçok ürünü kampta geçirdiğiniz uzun saatler boyunca soğuk tutabilmenizi yarayan soğutucu ürünler bulunur. Kampta kullanabileceğiniz, rahat taşıma imkanı sağlayan soğutucu ürünlerin başında tekerlekli soğutucu çantalar gelir. Kamp soğutucu ürünler sayesinde rahat ettiğiniz bir ortama dönüşebilir. Dayanıklı tekerleklere sahip olup büyük iç hacmi sayesinde birçok yiyecek ve içeceği depolayabilme imkanı sunar. Paslanmaz çelik iskeletlere ve koku oluşumunu engelleyen havadar kumaşlara sahiptirler. Kilitlenebilir kapakları sayesinde böcek ve benzeri tehlikelerin yiyeceklerinize ulaşmasını engelleyebilirsiniz. Kapak kısmında özel olarak bardak koyma yerleri bulunan modeller sayesinde düzenli bir görünüm elde edersiniz. Tekerlekli ve çekme kulplu oldukları için yorulmadan uzun saatler boyunca taşınabilme imkanı sağlar. Yiyecek ve içeceklerinizi uzun süreler boyunca muhafaza edebilmesi için UV güneş ışını korumalı inhibitör içeren ürünleri bulunur. Tekerleklerin haricinde yanlarda bulunan sağlam kulplar aracılığıyla da ürünlerinizi rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Soğutucu çeşitleri arasında kamp ve benzer alanlarda tercih edilen bir diğer ürün ise soğutucu kamp çantası modelleridir. Soğutucu kamp çantaları tıpkı tekerlekli modelleri gibi rahat taşıma imkanı sağlayan kulplara sahiptirler. Buna ek olarak sırt desteği sağlayan, içi süngerli yapıları sayesinde uzun süreler boyunca rahat hareket imkanı sağlarlar. Uzun sürelerinizi geçirdiğiniz kamp günlerinizin güzel zamanlara dönüşmesi için siz de bir soğutucu kamp çantasına sahip olabilirsiniz.

Soğutucu Ürün Önerileri

Müşteri yorumları incelendiğinde soğutucu ürünlerin sık sık önerildiği görülür. Soğutucu önerisi ürünün sahip olduğu iç ve dış özelliklerin tümü dikkate alınarak yapılır. Soğutucu ürünler günlük yaşamda çok tercih edilir ve sadece evlerde değil uzun yolculuğu seven kişiler tarafından araba yolculuklarında da kullanılır. Arabada giderken karşılaşılan sorunların önemli bir kısmı ısı değişimlerinden dolayı ortaya çıkan cam buğulanmalarıdır. Cam buğulanmaları önlenmediği taktirde çeşitli kaza risklerine neden olabilir. Çakmaklık soğutucular yolculuklarınızın güven içinde geçmesini sağlama amacıyla kullanılan ürünler arasında yer alır. Bu oto soğutucu modelleri araç içi ısısını ayarlamaya yarayarak cam buğulanmalarının önüne geçer. Arabaya takabileceğiniz çakmak girişli oto soğutucuları sayesinde buğu yapan cam probleminizi çözerken aynı zamanda aracınızın dilediğiniz kısımlarını da sıcak ya da soğuk hale getirebilirsiniz. Araç camını soğuk hale getirmek için kullanabileceğiniz çakmaklı soğutucuyu altında bulunan yapışkanları sayesinde cam önlerine kolaylıkla sabitleyebilirsiniz. Arkasında bulunan uzun kablosu sayesinde araç içindeki diğer yerlere de rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Pikniğe, sahile veya plaja giderken kullanabileceğiniz bir başka ürün ise soğutucu sepet çeşitleridir. Soğutucu sepetler aracılığıyla saklamayı düşündüğünüz yiyecek ve içeceklerinizi tazeliği bozulmadan uzun süreler boyunca muhafaza edebilirsiniz. Soğutucu sepetler aynı zamanda şık dış görünüme sahip olup kaliteyi ve şıklığı aynı anda deneyimlemenize yardımcı olur. Geniş renk yelpazesine sahip modelleri bulunan soğutucu sepetler uzun saatler boyunca yalıtım sağlayan kaliteli kumaşlardan üretilir. Saklamayı düşündüğünüz ürün miktarına göre tercih edebileceğiniz birçok farklı boyutta soğutucu sepet çeşidi bulunur. Polyester, keten, deri gibi farklı tarz ve desenlere sahip kumaştan ürünler bulunur. İşlevsel tasarımı sayesinde kolay taşıma imkanına da sahip olan soğutucu sepetler her ihtiyaca cevap verme amacıyla tasarlanır.

Farklı Markalara Ait Soğutucu Çeşitleri

Soğutucu markaları tarafından üretilen pek çok model farklı ihtiyaçları karşılamak için tasarlanır. Bu ürünler çeşitli kalite ve işçilik özellikleri dikkate alınarak hesaplı fiyatlar aracılığıyla sizlere sunulur. Bütçe dostu ve kaliteli yapıları sayesinde uzun süreler boyunca kullanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Soğutucu tavsiyesi isterseniz ürünler hakkında yapılan yorumlara göz atabilirsiniz. Çantadan, buz kalıplarına kadar oldukça geniş bir ürün yelpazesi içerisinden size uygun olan soğutucu ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz. Sağlık alanında olduğu kadar hobi amaçlı etkinliklerde de soğutucu ürünlerden fayda sağlayabilirsiniz. Soğutucu modelleri incelendiğinde kaliteli dış ve iç yüzeylere sahip olmaları nedeniyle saklamayı düşündüğünüz ürünün tazeliğini uzun süreler boyunca korumanıza yardımcı oldukları görülür. Geniş renk ve desen yelpazesi sayesinde kamuflaj, hayvan desenleri ya da düz renkli ürünler içinden tarzınıza uygun olan soğutucu modeline sahip olabilirsiniz. Bu ürünler arasında yer alan soğutucu çantalar küçük ve büyük ailelerin isteğine göre tercih edebilecekleri farklı onlarca boyuta sahiptir. Kamp çantalarını da geniş iç hacimleri ve zararlı güneş ışınlarından yiyecekleri koruyabildikleri için tercih etmeyi düşünebilirsiniz. Uzun süren aktivitelerin dışında da soğutucu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Örneğin; iş yerleri yada diğer dış mekanlarda bile evden getirmeyi tercih ettiği yemekleri tüketmeyi düşünenler için ısı koruma özelliğine sahip yalıtımlı bir kaplama ile üretilen beslenme çantaları bulunur. Okula giden çocuğunuzun yiyeceklerinin tazeliğini de koruma amacıyla kullanabileceğiniz soğutucu beslenme çantalarına göz atabilirsiniz. Çeşitli sakatlanma ve ağrı durumlarında da yardımınıza soğutucu ürünler koşar. İçerisinde bulunan özel sıvı sayesinde uzun saatler süresince soğuk kalan soğutucu kompres ürünler aynı zamanda sıcak su torbası olarak da kullanılabilir. Hayatın her alanında kullanabileceğiniz birbirinden kaliteli ve şık soğutucu ürünler bulunur. İlaçlarınızın yolculuk esnasında usulüne uygun taşınması için, kas ve eklem yaralanmalarında rahatlatıcı etki sağlamak için ya da yiyecek ve içeceklerinizin ısısını korumak için bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Şık tasarımlı ve kullanışlı soğutucu modellerini Hepsiburada üzerinden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Soğutucu Ürünler Nelerdir ?

Her ihtiyaca ve her zevke uyum sağlayabilen bir soğutucu ürün bulunur. Bu ürünler arasında soğutucu kamp çantası, buz kalıbı, soğuk tutucu çanta, çakmaklık soğutucu, soğutucu jel gibi birbirinden yararlı soğutucu modeli bulunur. Spor yaşam tarzını benimseyenler için soğutucu kamp çantaları iyi bir seçenek olabilir. Sağlık alanında çalışanlar için ise soğutucu jeller işlerini kolaylaştırabilir.

Soğutucu Ürünler Hangi Malzemelerden Üretilir ?

Soğutucu ürünler kullanım alanı ve ne kadar uzun süre muhafaza edileceği tercihi dikkate alınarak farklı materyallerden üretilir. Soğutucu çanta modelleri genellikle dış yüzeyleri darbeye ve güneş ışınlarına dayanıklı malzemelerden üretilir. İç yüzeyleri ise termal kumaşlarla kaplanarak ısının çanta dışına çıkmaması amaçlanır. Soğutucu jel ürünlerinden ise özel bir sıvı kullanarak müşterinin üründen uzun süre boyunca fayda sağlaması düşünülür. Birbirinden farklı materyallerden üretilen bu ürünlerin hepsi yüksek kaliteye sahiptir.

Soğutucu Ürünlerin Fiyatları Nedir ?

Soğutucu fiyatları ürünün yapıldığı malzeme ve işçilik dikkate alınarak hesaplanır. Fiyat aralığını belirleyen önemli unsur malzeme yapısı olarak değerlendirilir. Fiyat performans olarak değerlendirildiğinde soğutucu ürünlerin yüksek kaliteye sahip olduğu görülür. Sevilen onlarca marka ve farklı tarzdan soğutucu ürün arasından herkese uygun bir soğutucu modeli bulunur. Farklı boyutlarda üretilen soğutucu çeşitleri her cebe uygun fiyatlar aracılığıyla sizlere sunulur.

Soğutucu Ürünleri Dayanıklı mıdır ?

Soğutucu ürünleri modeli ne olursa olsun uzun süreler boyunca ısı değişimi ve darbelere dayanıklı olan malzemelerden yapılır. Soğutucu modelleri müşterilerin istek ve görüşleri dikkate alınarak kaliteli malzemelerden üretilir. Bu sayede hem hesaplı fiyatlara hem de kaliteli ürünlere aynı anda erişim sağlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Soğutucu Fiyatları

1518 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1518 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19100/367286