Soğutucu ve buzlukları kullanarak düşük sıcaklık seviyelerinde tutmak istediğiniz yiyecek ve içecekleri saklayabilirsiniz. Belirli bir sıcaklık düzeyini belirleyerek buna uygun şekilde muhafaza gerçekleştirebileceğiniz soğutucular sayesinde daha lezzetli bir tüketim için gerekli desteğe kavuşursunuz. Portatif yapılı dizaynlarıyla göz dolduran soğutucu modelleri aracılığıyla hem ev ortamında hem de piknik, kamp gibi yerlerde değerlendirebileceğiniz bir yardımcıya sahip olursunuz. Farklı litre kapasiteleriyle çeşitlilik yaratan bu modern ürünleri kendi ihtiyaçlarınıza uyum gösteren modeller arasından seçebilirsiniz. Oldukça hafif olmalarıyla taşıma konusunda işleri çok daha kolay hale getiren soğutucu çeşitleri aynı zamanda otomobilinizin bagajına da rahatlıkla sığar. Açık havada bırakılmaya uygun modeller kampçıların ve doğada vakit geçirmeyi seven kişilerin takdirini kazanır. Ürün yüzeylerini nemli bezlerle silerek kolay bir şekilde temizleyerek hijyenik bir kullanım yaşayabilirsiniz.

Konforlu Taşıma Özelliği Yaratan Tutamaklar

Soğutucu ürünlerin kulplu tasarımı ergonomik bir kullanım deneyimi yaşamanızı sağlar. Uzun ve geniş kulpları kullanarak buzluğunuzu yanınızda taşıyabilirsiniz. Sağlam gövdeleriyle sert plastik malzemenin yarattığı dayanıklılıktan faydalanmanıza imkân tanıyan soğutucu modelleri korunaklı bir yapı taşır. Bu sayede hem ev ortamında hem de doğada kullanılabilmeye uygun hale gelen soğutucular dikdörtgen tasarımlı gövdelerinin düz tabanlarıyla birleştirir. Düz taban yapısı aracılığıyla soğutucu buzluğunuzu hem tezgâh üzerine hem de toprak, çim, ahşap masa gibi farklı yüzeyleri güvenle konumlandırabilirsiniz. Ergonomik tutma saplarının tırtıklı yüzeyleri parmaklarınızı geçirebileceğiniz alanlar oluşturarak daha sıkı bir kavrayış yaratır. Sade renklerle dizayn edilen soğutucular açık havada özellikle yaz aylarında gereksinim duyduğunuz soğuk içecekleri uzun süreli bir şekilde soğuk halde tutmayı başarır. İç ve dış ölçülerini baz alarak arabanızın bagajına uyum gösterecek bir soğutucu modelini sipariş edebilirsiniz.

Farklı İçecekleri Bir Arada Taşıyabilme İmkânı

Ormanlık alanlarda kamp kurarken ya da deniz kıyısında çadırınızı kurup denizin tadını çıkarırken soğutucunuzun içerisine yerleştireceğiniz farklı içecek türlerinden bir arada yararlanabilirsiniz. Şişelerinin boyutlarına göre dengeli bir şekilde yerleştirerek çok sayıda içecek türünü bir arada taşıyabilirsiniz. Cam şişeli içecekleri taşırken soğutucuyu fazla sarsmamaya özen göstermeniz gerekir. Soğutucuların içerisinde hem acil durumlar için hem de içeceklerinizi daha da soğutmak için buz kalıplarına da yer verebilirsiniz. Dışarıdaki ısıdan etkilenmeyen gövdeleriyle beğeni toplayan bu ürünler izolasyon yaratarak yiyecek ve içeceklerinizi hem sıcaklardan hem de güneş ışınlarından korumayı başarır. Çanta şeklinde tasarlanan soğutucular askılıklarıyla beraber rahatlıkla taşınabilmektedir. Modern soğutucu çeşitleri darbelere karşı korunaklı gövdeleriyle verimli bir kullanım yaşatır.

Tekerlekli Tasarım Avantajı

Soğutucu modelleri arasındaki tekerlekli modeller bu tasarımlarını çekçek desteğiyle birleştirerek son derece pratik bir yapı kazanır. Yuvarlak ve geniş plastik tekerlekler düz zeminlere rahatlıkla uyum sağlar. Bu sayede soğutucunun ağırlığını hafifleten ve kolunuza binen yükü minimize eden soğutucular sayesinde yiyecek ve içeceklerinizi soğuk halde tutarak yanınızda götürebilmeniz çok kolay bir hal alır. Uzun teleskopik çekçeklerden faydalanarak ürünü sürebilmeniz kolaylaşır. Ergonomik tutamakları sıcak havalarda terli ellerle kavramak da çok kolay bir hal alır. Soğutucuların içerisinde yer vermeniz gereken ürünlerden olan buz kasetleri olası kazalara karşı soğuk pres uygulayabileceğiniz ve aşırı sıcaklarda vücudunuzu serinletmek için yararlanabileceğiniz bir yardımcıya sahip olursunuz. Çift menteşeye sahip kapaklarıyla beğeni toplayan soğutucular kolay bir şekilde açılıp kapatılabilmektedir. Isı yalıtımı yaratan ve bagajlarda üstlerine konulan eşyaların ağırlığını da rahatlıkla kaldırabilen dayanıklı kapaklar besinlerinize ulaşmanızı kolaylaştırır. Pikniğe giderken etlerinizin bozulmaması ve kokularının tüm aracı doldurmaması için buzlukların sağladığı geniş taşıma alanından faydalanabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Soğutucu Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 519 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/19100/367286