Dünyanın en kolay uçurulan drone modeli üreticilerinden Corby, rahat kullanımı ile öne çıkan teknolojiler üretiyor. Rüzgâra meydan okuyan, havada sabitlenme özelliği bulunan, otomatik iniş-kalkış yapabilen, Wi-Fi kablosuz bağlantısı bulunan, fotoğraf ve video çekimi yapan, 360 derece dönüş kabiliyeti olan, Android ve IOS uyumlu drone modelleri ile dikkat çeken Corby, performansı ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Hem profesyonel hem de eğlence amaçlı kullanılabilen drone modelleri ile keyifli bir deneyim vadeden Corby, drone modellerinin yanı sıra teknolojik aksesuarları ile de kullanıcılarına birçok seçenek sunuyor. Uzaktan kontrol edilebilen insansız hava aracı olarak tanımlanan drone’ların çektiği fotoğraf ve video görüntüleri ile eşsiz kareler yakalamak mümkün oluyor.

Corby Drones Nasıl Kullanılır?

Günümüzün en kullanışlı ve kolay uçurulan drone’larından Corby drone modelleri, akıllı teknoloji severlerin kapalı ve açık alanlarda rahatlıkla kullanabileceği modeller sunuyor. Çoğunlukla havadan çekim yapma özelliği nedeni ile tercih edilen drone’lar, pürüzsüz HD çekim kaliteleri sayesinde parti, düğün gibi eğlence amaçlı organizasyonlar ile profesyonel çekimler için ideal bir kullanım sunuyor. Hafifliği, kolay kullanımı ve pratikliği ile dikkat çeken Corby drone’lar, temel multikopter manevralarını öğrenme amacı ile de rahatlıkla tercih edilebiliyor. Akıllı telefonlar ile uçurulabilme özelliği bulunan Corby drone modelleri, iOS ve Android işletim sistemine sahip tüm cihazlar ile kumanda edilebiliyor. Akıllı cihazların telefon ekranına yansıyan ön kamera görüntüsü ile drone’lar rahatlıkla telefon üzerinden kontrol edilebiliyor. Kumandaya gerek bırakmayan Corby uygulamasının indirilmesi ile drone’lar, akıllı cihazlar ile kontrol edilebiliyor.

Corby Drone Modellerinin Üstün Özellikleri Neler?

Corby drone’lar, havada sabitlenme özelliği ile drone kullanıcılarına büyük kolaylık sağlıyor. Altimetre sensörüne sahip olan Corby drone modelleri, kullanıcı müdahale etmediği sürece havada sabit olarak asılı kalabiliyor. Kolay bir uçuş deneyimi sunan Corby drone’ları, hassas kumanda kontrolü gerektiren kalkış ve iniş manevralarını tek bir tuş ile gerçekleştiriyor. Otopilot özelliği bulunan ürünler sayesinde drone, istenilen noktaya kolay ve güvenli bir şekilde indirilebiliyor. iOS ve Android cihazlar ile uyumlu olan Corby drone’lar Wi-Fi kablosuz özelliği sayesinde drone üzerinden çekilen kamera görüntülerini anlık olarak telefonlara yansıtabiliyor. MicroSD hafıza kartı ile uyumlu olan Corby drone’lar, istediğiniz an tek bir tuş ile HD kalite fotoğraf ve video çekimi özelliği sunuyor.

Corby Drone Nasıl Uçurulur?

Kalite ve üstün performansı ile farklılık sunan Corby drone’lar açıldıktan sonra düz bir zemin üzerine bırakılıyor. Kalibrasyon ayarı ile uçuşa geçen cihazların sol kolu bir kez iler itildiğinde motorlar çalışıyor ve sonraki itişte motorlar çalışmaya başlıyor. Sağdaki kollar ise sola, sağa, ileri ve geri hareket etmeyi sağlıyor. Drone altındaki ışıklar yanıp sönmeye başladığında Corby drone’ların dengesi sabitlenmiş ve kalibrasyonu tamamlanmış oluyor. Corby drone kumandaları üzerindeki tuşlar ile fotoğraf ve film çekimi kaydetme işlemi gerçekleştiriliyor ve kamera arkasına takılan MicroSD hafıza kartı ile kaydetme işlemi tamamlanıyor.

Corby Drone Fiyatları Nasıldır?

360 Derece otomatik takla atma özelliğine sahip drone modelleri üreten Corby, drone kullanıcılarına üstün bir performans sunuyor. Android ve iOs işletim sistemli akıllı tüm cihazlar ile kumanda edilebilen Corby drone’lar, çarpmaya dayanıklı elastik dış gövde yapıları ile amatör kullanıcılardan profesyonel kullanıcılara kadar her türlü drone kullanıcısına üstün bir performans sunuyor. Arka ve ön kısmında LED ışıklı bölümler bulunan drone modelleri ile kullanıcıların yön ve manevra kabiliyetini korumasına yardımcı olunuyor. LED ışıklarının yönüne göre komuta edilebilen Corby drone’lar, Headless Mode donanım özelliği ile pusula yönünü kendinize göre ayarlayabilme imkânı sunuyor. Corby drone modelleri kalite, performans ve fiyat oranları ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Corby Drone Fiyatları

51 ürün listeleniyor
Foto / Kamera
Anne / Bebek / Oyuncak
Hobi ve Oyun Konsolları
İndirimli Ürünler