Motor tutkunlarının ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda üretilerek satışa sunulan motosiklet modelleri, kullanım amaçlarına göre tercih edilir. Kaliteli ve uzun ömürlü materyallerle üretilerek satışa sunulan modeller, benzinli ve elektrikli seçeneklerle öne çıkar. Birbirinden farklı markalar tarafından üretilen ve konforlu yapısının yanı sıra yüksek performanslı kullanımlarda da beklentileri karşılamayı başaran motosiklet modelleri farklı renk seçenekleriyle karşınıza çıkar. Motosiklet markaları tarafından üretilerek satışa sunulan modeller taşıma kapasitelerine göre tercih edilir. Çevreci elektrikli motoruyla tercih edilen ürün, benzinli modeliyle de üstün performans sağlar. Bu kapsamda sınırsız renk seçenekleriyle satışa sunulan 50 cc motosiklet modeli, 240 kilogram taşıma kapasitesiyle öne çıkar. Üretim standardı olarak 5 litre yakıt deposuna sahip olan motosiklet çeşitleri MTV ve trafik sigortalarından muaf olmaları nedeniyle de büyük ilgi görür. Ekonomik ve performanslı yakıt tüketimi sayesinde müşterilerin dikkatini çekmeyi başaran modeller, 1 litre yakıt ile 50, sakin ve düşük performanslı kullanımlar da ise 60 kilometre yol kat etme imkanı sunar. Motosiklet ürünleri güvenliğiniz ve konforunuz ön planda tutularak tasarlanır. Sürücüler için büyük öneme sahip olan ergonomik elcik yapısı motosiklet türleri üzerine yerleştirilir. Öte yandan gidon üzerindeki korna, sağ ve sol sinyal, aydınlatma düğmeleri pratik ve kolay kullanım imkanı sağlar. Motosiklet 100 cc seçeneklerinde de uygun yere konumlandırılan tuş kombinasyonları kolay ve güvenli kullanım imkanı sunar. Şık tasarıma sahip konfor ve performanslı motosiklet 250 lik modelleri satın alarak keyifli yolculukların tadını çıkarabilirsiniz.

Tasarımıyla Göz Dolduran Motosiklet Modelleri

Birbirinden farklı markalar tarafından üretilerek satışa sunulan modeller keyifli bir sürüş deneyimi yaşatır. Müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurularak üretimi gerçekleştirilen motosiklet otomatik vites seçenekleriyle satışa sunulur. Her zevk ve tarza hitap eden tasarımlarla üretilen modeller, kırmızı, beyaz, lacivert ve yeşil renkleriyle çokça tercih edilir. Direksiyon üzerinde konumlandırılan tuşlar sayesinde kolay kullanım imkanı sunan modeller, bünyesinde barındırdığı askılık sayesinde ufak tefek eşyaların da güvenle taşınmasına imkan sunar. Aydınlatma grubu bakımından da beklentileri karşılayan çift silindirli motosikletler üzerine yerleştirilen ikaz lambaları sayesinde geceleri kolay fark edilme sağlar. Böylece güvenli bir sürüş imkanı da ortaya koyan 6 silindir motosiklet modelleri sıklıkla tercih edilir. Sürücünün güvenliği ön planda tutularak tasarlanan motosiklet 125 lik modelleri, konforlu sürüşü de beraberinde getirir. Bu kapsamda süspansiyon sisteminde bulunan teleskopik teknoloji sayesinde konforu artırırken sarsılmaya karşı darbeleri absorbe ederek güvenli bir sürüş imkanı da sunar. Ergonomik ve ekonomik yakıt seçeneklerinin yanı sıra üstün performans ortaya koyan motosiklet 600cc motor seçenekleri de tercih edilir. Bünyesinde barındırdığı üstün motor kabiliyetleri sayesinde performanstan ödün vermeyen model, yeşil, kırmızı, siyah ve antrasit gibi renk seçenekleriyle sunulur. Yüksek taşıma kapasitesi ile göz dolduran motosiklet 250 cc modelleri konforun yanı sıra performans etkisiyle de dikkat çeker. Konforlu ve güvenli kullanımı artırmak amacıyla ön süspansiyonda telekopik amortisör tercih edilirken arka süspansiyon sisteminde ise helezonik tek amortisör teknolojisi kullanılır. Güvenli ve konforlu bir tasarıma sahip modellere sahip olabilir, şehir içi ve şehir dışı gezilerin keyfini sürebilirsiniz.

Konforuyla Öne Çıkan Motosiklet Çeşitleri

Güvenli ve konforlu sürüş özelliği ile dikkatleri çekmeyi başaran motosiklet 150 cc modelleri de sık tercih edilenlerdendir. Kalın lastik yapısıyla güvenli yol tutuşu ve darbeleri sönümleyen bir sürüş imkanı sunan 8 silindirli motosiklet bünyesinde barındırdığı kaliteli frenleri ile beğeni toplar. Alüminyum alaşım jant tasarımı ile şık bir görünüm de sunan modeller, güçlü ve kaliteli yapısıyla öne çıkar. Kaliteli ve uzun ömürlü jant yapısı sayesinde güvenli yolculukların vazgeçilmez modellerinden olan motosiklet 18 jant tasarımı etkileyici performans sunar. Öte yandan fren disk yapısında bulunan ön soğutma kanalları sayesinde güvenli kullanım sağlar. Ayrıca arka kampana fren ile güvenin yanı sıra keyifli yolculuk imkanı da sunar. Kaliteli ve etkileyici tasarımları dikkat çeken modeller motosiklet ucuz fiyatlarıyla da müşterilerin beğenisini kazanır. Şık ve etkileyici aydınlatma grubu tasarımı ile dikkat çekici görünüm sağlarken ikaz lambaları sayesinde de güvenli sürüşe ortam hazırlar. Öte yandan motosiklet 3 teker modelleri de etkileyici ağırlık taşıma kapasitesiyle öne çıkar. Konforlu sürüş ve yolculuk imkanı da sunan model, etkileyici tasarımları sayesinde müşterilerin dikkatini çeker. Her türlü ihtiyaç ve beklenti göz önüne alınarak satışa sunulan modellerin 80, 90, 110, 125, 130, 135, 145, 150, 180, 190, 200, 220, 250 kilogram taşıma kapasitesi seçenekleri bulunur. Bu sayede birbirinden farklı tanışma kapasiteleriyle satışa sunulan seçenekler müşterilerin ihtiyaçlarına göre tercih sebebi olur. Söz konusu kapasiteleri güvenli fren diskiyle idare edebilen motosiklet 18 lastik modelleri de bu sayede öne çıkar.

Avantajlı Fiyatlarla Motosiklet Türleri

Şık ve göz alıcı tasarımlara sahip motosiklet 17 jant tasarımı, alüminyum alaşım ile entegre edilerek dikkat çekici bir görünüm sağlar. Direksiyon üzerinde konumlandırılan tuşlar vasıtasıyla motoru çalıştırma, aydınlatma grubunu kontrol etme, sinyallere ulaşma ve kornaya kolay erişim sağlayan tasarım, gece kullanımları için gösterge paneli aydınlatmasına da sahiptir. Direksiyon ortasında konumlandırılan panel üzerinde, analog kilometre göstergesinden far ikaz lambalarına kadar pek çok bölüm bulunur. Bu sayede sürücünün işini kolaylaştıran tasarım, gece sürüşlerine uygunluk açısından ergonomik ve göz almayan bir ışık vasıtasıyla aydınlatılır. Çokça tercih edilen modeller arasında yer alan 80cc motosiklet fiyatları da beklentileri karşılar. Motosiklet fiyatları belirlenirken ürün üzerinde bulunan teknolojik aksamlar ile diğer donanımlar dikkate alınır. Bu kapsamda fiyata en büyük etki motor gücü ve yakıt tipi olur. Müşteriler ekonomik ve çevreci olması bakımından elektrikli motor seçeneklerine ilgi gösterir. Öte yandan 9 yaş motosiklet modelleri de müşteriler tarafından tercih edilen ürünler arasında yerini almayı başarır. Konforlu ve güvenli yapısı ile ilgi çekmeyi başaran motosiklet 4 tekerlekli modelleri ise etkileyici tasarımı ve şık görünüm sayesinde ilgi çeker. Daha büyük ve geniş modeller arasında yer alan motosiklet 3 kişilik tasarımıyla ilgi görür. Krom ve nikelaj çizgi tasarımları bulunan modeller 7 yaş motosiklet seçeneğiyle de sunulur. Geniş koltuk yapısı ve konforlu tasarımıyla uzun yol tercih eden müşterilerin beğenisini kazanan motosiklet 4 teker seçeneği, güvenli materyalleri ile öne çıkar. Çocuklarınızın keyifle kullanabileceği 8 yaş motosiklet seçeneklerini de bulabilirsiniz. B sınıfı motosiklet fiyatları motor yapısına, tasarım detaylarına ve aksamına göre değişkenlik gösterir. Sürüş güvenliğini sağlamak için motosiklet ekipmanları kullanmayı ihmal etmemeniz gerekir. Birbirinden farklı jant seçenekleriyle motosiklet modellerini Hepsiburada aracılığıyla satın alabilirsiniz.

En Şık Motosiklet Renkleri Hangileri?

Kaliteli ve şık tasarımıyla müşterilerin beğenisine sunulan modelleri farklı renk seçenekleriyle ilgi odağı olur. Bu kapsamda altın, sarı, bej, lacivert, kırmızı, siyah, mor, yeşil, gri, gümüş, beyaz, turuncu ve mavi renk seçenekleriyle tercih edilir. Müşteriler göz alıcı ve eşsiz bir görünüm ortaya koyan kırmızı rengi çokça tercih eder.

Hangi Motosiklet Türleri Tercih Edilmeli?

Müşterilerin ihtiyaçları ve beklentileri göz önünde bulundurularak üretilen modeller, 50 cc, 100 cc, 125 cc ve 150 cc motor hacimleri ile satışa sunulur. Bu kapsamda sakin ve düşük performanslı kullanımlarda ekonomik yakıt tüketimi sunan 50 cc bu sayede tercih edilirken, üstün performans imkanı sağlayan 150 ve 600 cc’lik motorlar dikkat çeker.

En Konforlu Motosiklet Tasarımları Neler?

Şehir içi kullanımların yanı sıra uzun yolların da vazgeçilmez konforlu ve performanslı tasarımlarından olan 3 tekerlekli ve 4 tekerlekli modeller müşterilerin ilgisini çeker. Bu sayede müşterilerin konforlu ürün beklentilerini karşılamayı başaran tasarımlar büyük beğeni toplar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Modelleri

Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Motosiklet
Motosiklet
Motosiklet Modelleri
Motosiklet Modelleri
ATV
ATV
Elektrikli Motosiklet
Elektrikli Motosiklet
Scooter
Scooter
Super Sport
Super Sport
Touring
Touring
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 91 ürün
Motosiklet Modelleri Kategorisinde En Çok Merak Edilenler
Cross Motosiklet türleri, kullanım alanına ve amacına göre değişkenlik gösterir. Profesyonel motosiklet kullanıcılarına hitap eden cross motosiklet, bir arazi motosikleti olarak öne çıkar. Cross motosikletler, şehir içi ya da şehirler arası ulaşım amacıyla kullanılmaz. Bu tür araçlarda hafiflik ve güç öne çıkar. Zorlu arazi koşullarında sağlam ve hızlı olmasları nedeniyle tercih edilen cross motosikletlerde diğer motosiklet türlerinde olduğu gibi yan ayak, orta ayak, far, gösterge ve sinyal gibi parçalar bulunmaz. Bunun en büyük nedeni, motosikletin, düşme ihtimalinin sık olduğu zorlu zeminlerde yol almasıdır. Trafiğe çıkma izinleri olmayan cross motosikletleri, arazi sürüşlerinde profesyonelleşmek ya da motosikletle bir hobi ya da spor olarak ilgilenmek isteyenler tercih edebilir. Cross motosikletlerin en önemli özelliği, motorun dengeli ve hafif olması olarak öne çıkar. Tasarımı, süspansiyon sistemi ve aksesuarları arazi koşullarına göre tasarlanan bu motosiklet ile en zorlu şartlarda bile yola devam edilebilir ve yarışlarda yüksek performansa ulaşılabilir. Cross motosikletler, enduro motosiklet modelleriyle sık karıştırılır. Cross motosikletlerden daha ağır olan enduro motosikletler, tekerlekleri değiştirilerek arazide kullanılabilir. Ancak, asıl olarak asfalt sürüşleri için tasarlanmışlardır. Bunun yanı sıra enduro motosikletlere aksesuar eklenebilirken, cross motosikletler en sade şekilde kullanılır. Cross motosiklet kullanmanın ilk şartı, bir motosiklet ehliyetine sahip olmaktır. Ancak, ehliyet, tek başına yeterli değildir. İyi bir motor bilgisi ve tecrübe de şarttır. Cross motosiklet kullanacakların koruyucu ekipman, özel kıyafet ve kask kullanmaları da oldukça önemlidir. Motocross aktivitelerinin olmazsa olmazı olan cross motosikletler, akrobasi amacıyla ya da engebeli yarışlarda da sık kullanılır. Outdoor aktivite tutkunları tarafından tercih edilen bu motor çeşidi, zor şartlarda maksimum performans elde etmek amacıyla kullanılan popüler bir modeldir.
DSACategoryId/60002705/60008737/80560308