Motosiklet Modelleri

Mondial Motosiklet Modelleri

2004 yılında üretime başlayan Mondial, deneyimli ve keyifli sürüşler için çeşitli motosiklet modellerini sizlere sunmaktadır. Şehir içi ve şehir dışında yolculuklarda ya da engebeli arazilerde kullanılmaya uygun olan motosiklet modelleri farklı renk seçenekleri ile kullanıcılarını beklemektedir. Mondial motosiklet modelleri; birçok özelliklere sahip olup farklı tasarımları ile heyecan verici sürüş deneyimleri sunmaktadır. Pratik kullanımları, güçlü ve gelişmiş tasarımları ile tüm kullanıcılara konforlu ve ekonomik bir seyahat vadetmektedir. 

Her bir sürücünün fiziksel özelliklerine, sürüş şekillerine göre ayrıca fren ve zemin tipi göz önünde bulundurularak seçim yapılmalıdır. Bu özellikleri ile üretilip hazırlanan motosikletler, kullanıcılara son derece şık tasarımlı motosikletlerle emniyetli bir sürüş keyfi sağlamaktadır. Her motosikletin kullanılacağı mesafesi ve yol zemini birbirinden farklıdır. Scooter şehir içinde çok ekonomik ve güvenli sürüş sunduğu için tercih edilmeye başlanmıştır. Ancak şehirlerarası seyahatlerde yüksek performansa sahip araçlar daha çok kullanılmaktadır. 

Mondial motosiklet modelleri arasında motor gücü yüksek olan motorların farklı performans seçenekleri vardır. İlk kez motosiklet kullanacaklar için daha düşük CC’ler önerilmektedir. Bu modeller, hafif tasarımlara sahip olup, sürücülerin dengelerini kolayca sağlamaları konusuna dikkat edilerek üretilmiştir. Amatör kullanıcılar ile tecrübeli sürücülerin satışına sunulan modeller birbirinden farklıdır. En düşük cc’ye sahip olanlardan orta ve daha yüksek performansa sahip olan modeller bulunmaktadır. 

Geniş motor gücü seçenekleri ile çevre dostu araçlar arasında elektrikli motosikletlerle çevreye zarar vermeden güvenli bir şekilde seyahat edilebilir. Tüm modellerinde yedek parça ve aksesuar seçenekleri ile uzun yıllar aynı konforu ve sürüş keyfini yaşayabilirsiniz. Herhangi bir arıza, değişim veya kaza sonrasında onarım gerektirecek olan tüm yedek parçalar motosikletler ile aynı anda üretilerek satışa çıkarılmaktadır. Yetkili servisleri de düzenli aralıklarla bakımları yapılabilir bu sayede bu araçların herhangi bir teknik arıza sorunları yaşanmadan uzun yıllar kullanım imkanı sağlanır. Mondial motosikletlerin kullanımı sırasında onarım gerektiren tüm parçaları dayanıklı ve kaliteli malzeme ile üretilmiştir. Tüm bu özelliklere sahip olan araçlarla kendinizi güvende hissetmeniz sağlanmaya çalışılmıştır.

Mondial Elektrikli Motor Özellikleri

Gerekli sürüş eğitimleri tamamladıktan sonra kullanım sürüşünüze ve zevkinize uygun bir Mondial elektrikli motor modelini seçebilirsiniz. Satın alma sırasında motosiklet modellerinin yüksek yol tutuş özellikleri çok önemlidir. Araçtaki teknik özellikleri sayesinde kullanımları sırasında sürücüye sarsıntı yaşatmamaktadır. Konforlu ve güvenli bir seyahat için ekonomik ve güvenli olan modellerden dilediğiniz modeli tercih edebilirsiniz. Farklı zeminlere uygun olan ve yüksek performans sağlayan modeller üreten markanın pek çok ürün çeşidi bulunmaktadır. 

Birbirinden şık tasarımlara sahip olan motosikletlerin 100, 125, 150 ve 180 CC gibi motor seçenekleri bulunmaktadır. Farklı performans özellikleri sergileyen Mondial motosiklet modelleri arasında kendinize en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Yakıt tüketimi son derece düşük olup, 100 CC modelleri kısa mesafeli sürüşlerde dahi üstün performans sergilemektedir. Hız severlerin veya profesyonel sürücülerin kullanımları için 180 CC motor seçeneği de bulunmaktadır. Şehir içi trafikte çok fazla zaman kaybetmek istemeyenler için işe veya okula gidişlerde, farklı renk seçeneklerine sahip olan modellerden birini tercih edebilirsiniz. Bu araçların hem aydınlatma hem de uyarı özellikleri de bulunmaktadır. Kullanım sırasında hiçbir sorun yaşanmamaktadır.

Kırsal alanda veya şehir içi kullanımlarda konforlu ve güvenli bir sürüş keyfi sunan Mondial motor modelleri arasında az yakıt tüketimine sahip olanlar da bulunmaktadır. İsterseniz kişisel isterseniz ticari amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Düşük ağırlığa sahip olan kargo taşımacılığı alanında, hızlı, konforlu ve emniyetli bir kullanım imkanı sağlamaktadır. Şehir içi kullanımlarda mükemmel performans gösteren modeller arasında Cross, Enduro, E-mon gibi modelleri en çok beğenilen ve tercih edilenlerdir. Her bir model farklı özelliklere sahiptir. Cross modelinde şehir içinde güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi yaşanırken, Enduro modelinde yüksek manevra kabiliyeti büyük ilgi toplamaktadır. 

Mondial Motosiklet Fiyatları 

Mondial motosiklet fiyatları teknik özelliklere ve sahip oldukları donanımlarına göre değişmektedir. Motor tercihi yapılırken öncelikle performanslarına daha sonra da fiyatlarına göre değerlendirilmelidir. Kullanımları sırasında öncelik can güvenliğinin sağlanması olmalıdır. İhtiyaca yönelik teknik özelliklerine bakılarak ürün tercihi yapılmalıdır. Şehir içi ve şehirler arasındaki sürüş deneyimi farklıdır. Şehirler arasındaki yüksek hıza sahip olanlar yarış motorlarıdır. Şehir içindeki kullanımlara uygun olsalar da şehirler arasındaki sürüş gerçekleştirilmeyecek ise bu seçeneğin sizlere maliyeti yüksek olacaktır. Bunun yerine şehir içi kullanımlarda Cros modeller daha çok tercih edilmektedir.

Teknik özelliklere ve sahip olduğu donanımlara, asfalt ve benzeri yollarda konforlu bir sürüş için uygun olan Cros modellerinin şehir içi ve şehir dışı kullanımlarına karar verildiğinde bir sonraki aşama motor gücünün incelenerek seçim yapılmasıdır. Mondial motosiklet fiyatı modellerin özelliklerine göre farklılık gösterir. Yüksek hız tutkunları için daha yüksek CC’ye sahip motosiklet modelleri bulunmaktadır. Kısa ya da uzun mesafeli sürüşler için konforlu ve güvenli bir deneyim yaşamanızı sağlamaktadır. 

Şehir içinde yüksek performansa sahip araçları kullananlar 125 CC modelleri tercih edebilirler. Bu modelleri şehirlerarası yolculuklarda da kullanımı için uygun görülmemektedir. Bu nedenle şehirlerarası kullanımlarda daha güvenli ve konforlu modeller tercih edilmelidir. Mondial motor fiyatları uygun seviyelerde olup, firma motor tasarımlarında hedef olarak yapılan yenilikler ile sürücülere ergonomik ve ekonomik kullanım imkanı sunmaktır. Uzun seyahatlere yönelik olarak özel olarak imal edilmiş motosiklet modelleri ile mesafeler daha kolay bir şekilde tamamlanır. Motosikletlerin üretimleri sırasında aksesuarlar kullanılmakta olup konforlu ve benzersiz bir hale getirilmektedir. Motosiklet fiyatları, sahip olduğu teknik özelliklerinin beraberinde renk özelliklerine göre de değişmektedir. Kırmızı, siyah, mavi ve yeşil gibi renkler birçok tarza hitap etmektedir. Stilinize ve yaşam tarzınıza sahip modeli tercih edebilirsiniz.

Mondial E-Mon Ayrıcalığı 

Enerji tasarrufu sağlayan çevreye zarar vermeyen Mondial E-Mon elektrikli motor modelleri, B sınıfı ehliyet sahipleri tarafından rahatlıkla kullanılabilen ve farklı modelleri ile kullanıcılarına kolaylık sağlayan üründür. Ayrıca ticari amaçlarla da değerlendirilebilen imkanlar sunmaktadır. Çeşitli renk seçenekleri mevcut olan ürünün her bir kullanıcının kendi tarzına uygun modelleri bulunmaktadır. Konforlu yapısı, üstün teknik özellikleri ve manevra kabiliyetleri ile seyahatlerde seri bir kullanım imkanı sağlar. Teknolojinin tüm avantajlarından faydalanarak son derece kullanışlı hale getirilmiş olan motor modelleri arasında tarzınıza ve kullanım amacınıza uygun olan araç seçenekleri bulunmaktadır.

Vitessiz bir sürüş gerçekleştirilen motosikletler, kişilere daha rahat seyahat imkanı tanımaktadır. Yüksek teknolojiyle imal edilen elektrikli motosiklet, çevreye zarar vermez. Ekonomik ve konforlu seyahat ederken gürültü kirliliğinden de kurtulmuş olacaksınız. Çevreci düşünce ile üretilen Mondial E-Mon modelleri 6 farklı tasarıma sahiptir. Bu modeller arasında akü şarj süreleri 6 veya 8 saat arasında değişmektedir. Ancak motor çeşitlerine göre ve sağladığı performanslara göre enerji tüketimi miktarı değişiklik gösterir.

Engebeli arazilerde rahat bir sürüş isteyenler için tasarlanmış, zor arazi koşullarına uygun bir şekilde kullanım sağlayan sportif ve dayanıklı modeller vardır. Mondial e-mon Capri elektrikli motosiklet modelleri dikkat çekici ve retro motosiklet severler için özel olarak tasarlanmıştır. Birbirinden güzel tasarımları ile zamana meydan okuyanlara hitap etmektedir. Elektrikli Mondial motosiklet modellerinin hepsi çevreye karşı duyarlı olarak üretilmiştir. Bu araçlar, yüksek enerji tasarrufu sağlamaktadır. Kendi modelleri arasında sessiz çalışan tüm modeller, şehir içinde gürültü kirliliği vermemektedir. Ekonomik bir araç olarak öne çıkmaktadır. 

 Mondial Motosiklet Avantajları

Mondial motor modellerinin her kullanıma ve her tarza uygun seçenekleri mevcuttur. Motosiklet seçimlerinde öncelikle göz önünde bulundurulması gereken en önemli husus, sürüş yapılacak olan zemindir. Engebeli arazi ve asfaltlı yollarda kullanılan motosiklet modelleri daha farklı teknik özelliklerde üretilir. Şehirler arası kullanımlarda en uygun modeller seçilerek satın alınmalıdır. Şehir içi kullanımları için uygun olan modellerdeki aküler okul ya da iş ulaşımları için son derece idealdir. Motor tasarımları da bu yönde yapılmaktadır. Motorların tasarımları aracın kullanım şekillerine ve fiziksel özelliklerine uygun olarak yapılır. 

Mondial 125 drift l cbs motosiklet modellerini yakından tanımak gerekirse, kullanımları sırasında direksiyon ile sürücünün bedeni arasındaki mesafe yeterli orandadır. Burada sürücünün tecrübesi de oldukça önemlidir. 125 CC, 8.0 KW güç üreten motor yapısına sahiptir. Bu motorların gösterge panelleri yani dijital hız göstergeleri ile analog devir göstergesinin tasarımlarının uyumları ilk bakışta kolaylıkla görülmektedir. Motorların gövde ile uyumu yüksek aydınlatma kapasitesi bulunur. Ön farları gece kullanımda rahat bir görüş imkanı sunar. Arka stop ışıkları gövdeye entegre olarak tasarlanmış olup, tüm motorlarda plaka kısmı aydınlatılmıştır.

125 veya 100’lük gibi farklı motor hacimleri olan modellerde özgür ruhlu insanlar için şehirlerarası seyahatlerde çokça tercih edilir. Konforlu olmasının yanı sıra son derece şık yapıları sayesinde olağanüstü bir sürüş keyfi sunacaktır. İlk kullanımlar için 50 cc motosiklet modeli ideal olup, elektrikli model seçimlerinde şarj süreleri göz önünde bulundurulmalıdır. Şehir içindeki kullanımlarda ideal olan elektrikli modeller de hızları daha düşük olarak tasarlanmıştır. Bu modeller hem ilk kez kullananlar için hem de şehir içi sürüşler için son derece idealdir. 

Mondial 50 air time motosiklet bir diğer rağbet gören araç modelidir. Maksimum şarj ile kat edeceği mesafe çok önemlidir. Şehir içi kullanımlarında modellerin hız ayarları daha düşük seviyededir. Motor elektronik cihazlar aracılığı ile her yerde şarj edebilme kolaylığı sağlar. Torpido gözü ile seyahat sırasında küçük eşyalarınızı koyabileceğiniz ekstra alan sunar. Ön üst panelde gösterge paneli son derece sade ve tek bakışta anlaşılabilir bir biçimde tasarlanmıştır. 49.9 CC ile 2.2 KW güç üreten motor yapısı ile kendi segmentleri arasında beklentinin çok daha üstünde bir performans gösterir. 

Motorlarda bulunan seleler kaymaz ve su geçirmez özelliktedir. Arka port bagajları seyahat sırasında yanınıza almak istediğiniz eşyaları kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Ön tekerlekleri soğutma kanallı olup, kombine fren sistemi vardır. Bu sayede güvenli bir sürüş deneyimi yaşarsınız. Egzozları çevreci Euro 5 normlarına uygun düşük emisyonlu yapıdadır. LED ampullerle donatılan arka sinyaller ve arka stop ile trafikte seyir halinde iken her detayı rahatlıkla görebilirsiniz.

Mondial Motor Modelleri Nelerdir?

Scooter motosikletlere de artık bir araç olarak bakılmaktadır. Devamında ise; Cup, Croos, Enduro, Buccaner en ok bilinen ve tercih edilenlerdir. 

Buccaneer Motorları Detayları Nelerdir?

Yolların korsanı olarak adlandırılmaktadır. Şık detayları, ergonomik, konforlu ve ekonomik sele yapıları ile çok dikkat çekmektedir. 

Mondial Motosikletlerin Kaliteleri Nasıldır?

Motorların tamamı kaliteli ve dayanıklı malzemelerde üretilmektedir. Küçük darbelerden etkilenmezler. Farklı zeminlerde de güvenle seyahat edilebilir. Motorun önemli parçalarında demir kullanılır. Aşınmaya karşı dayanıklıdır. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Motosiklet Modelleri

100 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Motosiklet
Motosiklet
Motosiklet Modelleri
Motosiklet Modelleri
ATV
ATV
Cross
Cross
Elektrikli Motosiklet
Elektrikli Motosiklet
Scooter
Scooter
Super Sport
Super Sport
Touring
Touring
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 100 ürün
Motosiklet Modelleri Kategorisinde En Çok Merak Edilenler
Cross Motosiklet türleri, kullanım alanına ve amacına göre değişkenlik gösterir. Profesyonel motosiklet kullanıcılarına hitap eden cross motosiklet, bir arazi motosikleti olarak öne çıkar. Cross motosikletler, şehir içi ya da şehirler arası ulaşım amacıyla kullanılmaz. Bu tür araçlarda hafiflik ve güç öne çıkar. Zorlu arazi koşullarında sağlam ve hızlı olmasları nedeniyle tercih edilen cross motosikletlerde diğer motosiklet türlerinde olduğu gibi yan ayak, orta ayak, far, gösterge ve sinyal gibi parçalar bulunmaz. Bunun en büyük nedeni, motosikletin, düşme ihtimalinin sık olduğu zorlu zeminlerde yol almasıdır. Trafiğe çıkma izinleri olmayan cross motosikletleri, arazi sürüşlerinde profesyonelleşmek ya da motosikletle bir hobi ya da spor olarak ilgilenmek isteyenler tercih edebilir. Cross motosikletlerin en önemli özelliği, motorun dengeli ve hafif olması olarak öne çıkar. Tasarımı, süspansiyon sistemi ve aksesuarları arazi koşullarına göre tasarlanan bu motosiklet ile en zorlu şartlarda bile yola devam edilebilir ve yarışlarda yüksek performansa ulaşılabilir. Cross motosikletler, enduro motosiklet modelleriyle sık karıştırılır. Cross motosikletlerden daha ağır olan enduro motosikletler, tekerlekleri değiştirilerek arazide kullanılabilir. Ancak, asıl olarak asfalt sürüşleri için tasarlanmışlardır. Bunun yanı sıra enduro motosikletlere aksesuar eklenebilirken, cross motosikletler en sade şekilde kullanılır. Cross motosiklet kullanmanın ilk şartı, bir motosiklet ehliyetine sahip olmaktır. Ancak, ehliyet, tek başına yeterli değildir. İyi bir motor bilgisi ve tecrübe de şarttır. Cross motosiklet kullanacakların koruyucu ekipman, özel kıyafet ve kask kullanmaları da oldukça önemlidir. Motocross aktivitelerinin olmazsa olmazı olan cross motosikletler, akrobasi amacıyla ya da engebeli yarışlarda da sık kullanılır. Outdoor aktivite tutkunları tarafından tercih edilen bu motor çeşidi, zor şartlarda maksimum performans elde etmek amacıyla kullanılan popüler bir modeldir.
DSACategoryId/60002705/60008737/80560308