Tesisat ve inşaat ustalarının çalışma hayatında yararlanabileceği modern takım çantası-avadanlık çeşitleri ile çok sayıda aleti kolayca taşıyabilirsiniz. İşlerinizi gerçekleştirirken gereksinim duyduğunuz gereçlere rahatça erişerek daha kısa sürede tamirat işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Dayanıklı gövdeleriyle beğeni toplayan takım çantası-avadanlık modelleri sayesinde irili ufaklı bütün gereçlerinizin güven içerisinde muhafaza edilmesini sağlarsınız. Darbelere karşı dayanıklılıklarıyla göz dolduran takım çantaları, sert plastik malzemeden imal edilen sağlam gövdeleriyle kullanıcılarına güven vermeyi başarır. Dikdörtgen şeklindeki tasarımlarıyla eşyalarınızı boyutlarına göre rahatça içerisine sığdırabileceğiniz takım çantası-avadanlık ürünleri düz tabanlı yapılarıyla zemine kolayca uyum sağlayarak konforlu bir kullanım yaşamanıza olanak tanır. Alternatif renklerle de tasarlanan avadanlıklar arasından renklerine ve boyutlarına göre seçim yaparak işlerinizi kolaylaştıran bir yardımcıya sahip olabilirsiniz.

Ekstra Bölmelerle Eşyalarınızı Gruplayarak Saklayın

Takım Çantası-avadanlık modellerinde kullanılan bölmeler aracılığıyla alet edevatları gruplayarak toplu halde muhafaza edebilirsiniz. İhtiyaç anında gerekli ürünlere rahatlıkla ulaşabilmeniz sayesinde zaman kazanarak avantaj elde edersiniz. Çantaların kapaklarında bulunan küçük plastik bölmeleri vidaları ve çivi gibi küçük boyutlu diğer gereçleri saklamak için değerlendirebilirsiniz. Geçmeli kapanış özelliği sayesinde istemsiz bir şekilde açılmayan bu bölmeler işlerinizde size yardımcı gereçleri koruyabilmeniz için idealdir. Üst kısımda yer alan geniş tutamaklarıyla beğeni toplayan takım çantası-avadanlık ürünleri ergonomik tutma saplarıyla rahatça taşınır. Ürünün içerisini tamamen doldursanız dahi ağırlığı rahatça kaldıran tutamaklar ve takım kapağı ile güvenli bir şekilde taşıma işlemini yerine getirebilirsiniz. Metal kilit özelliğine sahip modelleri kullanarak ürünün kapağını sıkı bir biçimde kapatıp koruyabilirsiniz. Metal kilitler dayanıklılığı artıran sağlamlıkları ve pratik bir şekilde açılıp kapatılabilmeleriyle göz doldurur.

Set Ürünlerle İhtiyaç Duyduğunuz Aletleri Bir Araya Getirin

Panel setlerle çalışma atölyenizin duvarına asabileceğiniz bir avadanlığa sahip olursunuz. Kolayca monte edilebilen panellerin askılıklarını kullanarak tornavidadan çekiçlere ve İngiliz anahtarına kadar birçok materyali bir araya getirebilirsiniz. Sağlam ve kalın plastik bölmelerde vidaları saklayarak tamirat işlemlerini daha pratik hale getirebilirsiniz. Organizerli takım çantası-avadanlık modelleri aracılığıyla gruplama imkânından etkin bir biçimde faydalanabilirsiniz. Çıkarılabilir iç katman aracılığıyla iki ayrı bölme elde edersiniz. İç katmanın kulplu tasarımı bu parçayı çanta içerisinden rahatlıkla çıkarabilmenizi sağlar. Alt bölüme daha büyük boyutlu ve daha az sıklıkla kullandığınız ürünleri koyabilirsiniz. Geniş bir iç hacme sahip takım çantası-avadanlık ürünleri tırtıklı bölmelerle verimli bir şekilde çalışma gereçlerinizi koruyabilmenizi sağlar. İnşaat alanlarında ve marangozluk ya da parkecilik gibi mesleklerde çalışan ustaların aletlerini tozdan ve kirden korumasını da yardımcı olan çantalar hijyen ve güvenliği bir arada sunarak takdir kazanır.

Alet Çantaları İle İşlerinizi Konforlu Bir Şekilde Halledin

Tamirat servislerinde çalışan kişilerin yararlanabileceği alet çantaları sayesinde ürünleri tamir ya da monte ederken kullanabileceğiniz aletleri rahatlıkla bir arada tutabilirsiniz. Cepli tasarımlarıyla beğeni kazanan alet çantaları taşıma kulplarıyla pratik bir şekilde değerlendirilebilir. Takım çantası-avadanlık ürünleri ile birden fazla aleti bir arada güvenle taşıyabilirsiniz. Kumaş kaplamalı çantalar aletleri birbirinden ayıran dayanıklı duvarlar oluşturur ve elektronik ürünlerin darbelerden korunmasını sağlar. Güçlendirilmiş yapılarıyla dikkat çeken omuz askılıkları taşıma işlemi sırasında rahatlık yaratır. Fermuarlı bölmeler sayesinde gereksinim duyduğunuz aletlere saniyeler içerisinde erişebilirsiniz. Sık dişli fermuar yapısı takılma ve baskı sonucu ayrılma gibi problemler oluşturmaz. Takım çantası-avadanlık modelleri arasındaki polikarbon kapaklı ürünler aynı zamanda saydam renkle üretilen kapaklarıyla pratiklik yaratır. Ulaşmak istediğiniz ürünü önceden görüp buna göre hareket edebilmenizi sağlayan saydam kapak ile tamirat işlerinizde zaman kazanırsınız.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Takım Çantası-Avandanlık

Avadanlık
Takım Çantaları
Konumseçilmedi
Kategori
Toplam 24 / 2345 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/60000385