Avadanlık

Tamirat ve bakım işlerinde çalışan profesyonellerin mesleklerini daha rahat bir şekilde icra edebilmeleri için geliştirilen avadanlıklar takım sandığı görevi görür. Atölyenizde, garajınızda, onarım işlemlerini gerçekleştirdiğiniz alanlarda yanınızda bulundurabileceğiniz bu kullanışlı ürünler organizer görevi görerek farklı aletleri düzenli bir şekilde yerleştirebilmenizi sağlar. Plastik modeller dayanıklı gövde yapılarıyla hem el aletlerinin ağırlığını hem de küçük boyutlu vida, kanca, somun gibi ekipmanları başarıyla saklayabilmek için idealdir. Avadanlık fiyatları da çalışanlara yardımcı olan ekonomik seçeneklerle beğeni toplar. Farklı ebatlarda tasarlanan avadanlıklar aynı zamanda tek ve çok katlı modellere de yer verir. Bu sayede yanınızda bulundurmanız gereken eşyaların yoğunluğuna göre sizin için en uygun avadanlığı sipariş edebilirsiniz. Alandan tasarruf etmek için de akılcı bir tercih olan bu tamirata yardımcı ürünler, duvara monte edilebilen modellere de yer verir. Dar alanlara sahip tamirat atölyelerinde büyük bir avantaj yaratan duvara monte edilebilir avadanlıklar sayesinde tüm ihtiyaçlarınıza bir kol uzatımı mesafesinde olursunuz. Montajı kolaylaştıran askılık ve kanca bölümleriyle işlerinizde size yardımcı olacak ürünü kısa sürede uygun bir noktaya asabilirsiniz.

Zaman Ve Alan Kazandıran Çözümler

Avadanlık çeşitleri birçok göze yer veren tasarımlarıyla aradığınız malzemeleri nerede bulabileceğiniz konusunda size yardımcı olur. İrili ufaklı ceplerin ve çekmecelerin bulunması sayesinde materyalleri ebatlarına göre tasnif etmek kolaylaşır. Şeffaf kapağa sahip modeller çekmeceyi çıkarmadan önce içerisinde hangi tür ürünlerin olduğunu görebilmek için idealdir. Dayanıklı ve sert plastik gövde güven veren yapısıyla göz doldururken aynı zamanda ürününüzün çok daha hafif olmasını da sağlar. Uzun ve sivri ürünlerin yerleşimi için dikey alanlar da sunan duvar panel setleri sayesinde çalışmalarınızda size destek olacak ürünleri göz önünde tutabilirsiniz. Avadanlık modelleri takılıp çıkarılabilir parçalara sahip duvar setleriyle efektif bir kullanım yaşamayı da sağlar. Alet tutucu aparatlarla büyük boyutlu ürünleri güvenli bir şekilde sabitlemek mümkün hale gelir. Uç tutucuların yanı sıra küçük boy, orta boy ve büyük boy kutulara sahip modeller de bulunur.

Kullanım Kolaylığı Yaşatan Akılcı Ürünler

Kapaklı taşıma çantası çeşitlerini de içeren avadanlık modelleri aracılığıyla servise çıktığınızda tamirat işlemlerinde ihtiyaç duyacağınız gerekli ürünleri yanınıza alabilirsiniz. Pratik kapak sistemi taşıma boyunca eşyaların kapalı kalmasını sağlar. Darbelere ve baskıya karşı dayanıklı taşıma çantaları pratik bir şekilde kilitlenebilen kapak tasarımlarıyla da dikkat çeker. Geniş ve derin avadanlıklar aracılığıyla atölye dışında çalışmaya giderken ihtiyaç duyacağınız aletleri aracınıza kolayca yerleştirebilirsiniz. Çekmeceli modellerle çalışma ortamında alandan maksimum verimle yararlanarak materyallerinizi saklayabilirsiniz. Uzun çekmeceler yüksek depolama kapasitesi yaratırken rahatça açılabilmelerini sağlayan ergonomik tasarımla beraber gerekli ürünleri avadanlıktan almanız kolaylaşır. Birden fazla kata sahip çekmeceli avadanlıklar belirli bir işlem için gerekli olan ürünleri toplu halde tutabilmek için idealdir.

Sağlamlık Ve Konforu Birlikte Deneyimleyin

Tamirat aletlerinin ağır yapısına dayanıklı oldukları için sağlam gövdeleriyle güven veren avadanlıklar boşaltılarak kolayca temizlenebilir. Koku oluşumunu önleyen ve suyun kısa sürede kuruyabildiği plastik avadanlıklar düzenli olarak silinerek hijyenik tutulabilir. Sanayi tipi kasalarla el aletlerini ve tamirat için gerekli gereçleri tek bir ürünün üzerinde tutarak işlerinizde size yardımcı olacak bir gereçten yararlanabilirsiniz. Çok sayıda vida, çivi ve somun biriktirebilmeyi sağlayan çekmece modelleri bu küçük gereçleri işlerinde sık sık kullanması gereken kişiler için konfor yaratır. Bu ürünlerin plastik ve saydam kapaklarına iç kısımda hangi özelliklere sahip malzemelerin bulunduğunu belirten etiketler yapıştırarak işlerinizi daha da kolay hale getirebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Avandanlık Fiyatları

3790 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 3790 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003347/60000385/13003363