Avcılık faaliyetlerinde ya da çeşitli hedef vurma oyunlarında başarıyla kullanılabilen sapanlar akıllı tasarımları sayesinde fiziğin avantajlarından yararlanabilmenizi sağlar. Özel gövde yapılarıyla lastik germek için ideal hale getirilen sapanlar tabanca ya da ok gibi malzemeler kullanmadan avlanabilmenize yardımcı olur. Ses çıkarmadıkları için ortamdaki diğer hayvanların kaçmasını da önleyen bu kullanışlı ürünler küçük boyutları ve etkili kullanım olanaklarıyla beğeninizi kazanır. Son derece esnek lastiklere sahip sapanlar sayesinde uzak mesafelerdeki nesnelere ya da av hayvanlarına doğru ürününüzü kullanabilirsiniz. 

Sapan fiyatları ve modelleri ekonomik özelliklere sahip olduğu için verimli bir şekilde değerlendirebileceğiniz sapanınızla av hayvanlarını kolay bir şekilde avlayabilirsiniz. Mermi olarak kullanabileceğiniz bilyelerle kuşları uçarken ya da ağaç, çimen gibi çeşitli alanlara konduğu anda avlamaya çalışabilirsiniz. Ağır yapıları ile havada hızlı bir şekilde uzak mesafelere ulaşabilme kapasitesiyle ilerleyen demir bilyeler avcıların işlerini çok daha kolay hale getirir. Sapanların yağışlı havalarda da kullanılabilmesi yıl boyunca açık havada yanınızda bulundurabileceğiniz pratik bir av aracından yararlanabilmenize olanak tanır.

Dayanıklı Gövde Yapısıyla Artan Güvenlik

Sapanların sert ve sağlam gövde malzemeleriyle üretilmesi kullanım sırasında kırılma sorunu yaşamanızın önüne geçer. Alüminyum tutacağa sahip modeller hafif ve darbelere dayanıklı yapıları sayesinde uzun süreli ve konforlu bir kullanım yaşamanıza yardımcı olur. Ergonomik dizaynlarıyla da beğeni kazanan sapanlar aracılığıyla sol ya da sağ elinizi rahatça kullanabilirsiniz. El bileğine ve parmaklara uygun tutacaklar sıkıca kavrama yapabilmenize olanak tanır. Açılı bir şekilde atış yapabilmek için de ideal olan sapanları avların uzaklığına ve konumuna göre aşağıya ya da yukarıya doğru eğebilirsiniz. Mermi ya da taş, çakıl gibi sert materyallerin yerleştirildiği bölümün deri malzemeyle kaplı olduğu modeller kaymayı önlemeye yardımcı olur. Aşınmaya karşı da direnç gösteren deri hazneler gergin ve esnek bir yapıya sahip oldukları için daha uzak mesafelere doğru daha hızlı bir şekilde atış gerçekleştirebilmenizi sağlar.

Pratik Tasarımı Sayesinde Gelen Kolay Kullanım Olanağı

Sapanların tutacaklarında bulunan bağlantı noktaları aracılığıyla lastik geçirme işlemini kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Mevcut lastikleri yenileriyle değiştirmek istediğinizde de size pratik bir destek sağlayacak olan tasarım sayesinde avlanırken yararlanabileceğiniz kaliteli lastiklerin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Sapanları yedek lastiklerle sipariş ederek uzun vadede konforlu bir kullanıma erişebilirsiniz. Ava giderken yanınıza yedek lastiklerden de alarak olası bir aksaklık durumunda sapanınızı başarıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. Gerdirilmeye karşı oldukça dayanıklı olan sapanlar fiziksel itme kuvvetini artırarak atışlarınızda daha etkili sonuçlar almanıza yardımcı olur. Tekli lastiklerin yanı sıra ikili ya da üçlü lastikler de güçlü bir atış için kullanıcılara kolaylık sağlar. Polyester malzemeyle üretilen sapanlar da etkili bir biçimde kullanabileceğiniz ürün modelleri arasındadır.

Enerjiye Dönüşen Gerginlik

Sapan lastiklerinin gerginliğinin yarattığı güçlü enerji sayesinde mermi ve taşları başarıyla fırlatabilmek kolay hale gelir. Kaliteli lateks malzemeden üretilmiş avcı sapanı lastikleri gelişmiş esneme dayanıklılığıyla enerjiyi başarıyla güce dönüştürerek kuvvetli atışlar yapabilmeyi sağlar. Saçma şeklindeki mermilerle de kullanılabilen sapanlar hedefinizi birden fazla mermiyle aynı anda vurarak etkisiz hale getirmenize de yardımcı olur. Saçma mermileri açı kazanarak hedefi daha geniş bir alanda vurur ve isabet oranını artırarak başarı yakalamayı kolaylaştırır. Çelik mermileri yedek ürünler arasından sipariş ederek zengin bir cephanelikle avlanmaya gidebilirsiniz. Mermileri uygun bir kutuda ya da ağzı kapatılabilir mini poşetlerde saklayarak gerekli anlarda kullanabilirsiniz. Bilya şeklindeki mermiler de avlanırken faydalanabileceğiniz modeller arasındadır. Uzun lastikleri sipariş ederek ihtiyaçlarınız doğrultusunda kısaltarak sapanınızda kullanabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Sapan Fiyatları ve Modelleri

Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 496 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003327/60004415