Kaldırma Ekipmanları

Kaldırma ekipmanı modelleri küçük ve büyük ürünleri taşıyabilmek için uygun çözümler sunar. Hem işletmelerde hem de sanayi kuruluşlarında başarıyla kullanılabilen modeller aracılığıyla zamandan ve kol gücünden tasarruf ederek çok yönlü bir verimliliğe erişirsiniz. Mağazalarda ve çeşitli dükkânlarda mal alımı sonucunda tasnif işlemlerini gerçekleştirirken faydalanılabilecek ürünlerden olan paket taşıma arabaları, kısa sürede gerekli düzeni oluşturabilmenize yardımcı olur. İki tekerlekli taşıma arabalarına yükleri yerleştirdikten sonra devrilme tehlikesini önlemek adına arabayı kendinize doğru eğerek kullanabilirsiniz. Basınçlı lastiklere sahip tekerlekler yükün yarattığı ağırlığı azaltırken aynı zamanda daha az sarsıntı oluşması için de idealdir. Dayanıklı gövdeye sahip taşıma arabaları farklı ebatlarda üretilen modellerle seçim yapabileceğiniz birçok alternatifi size sunar. Dayanak oluşturmaya yardım eden ve ayarlanabilir yapıda olan kol desteği teleskopik borudan üretilmiştir. Paslanmaya karşı da sağlam bir yapı taşıyan çelik gövdeli taşıma arabaları ergonomik tutma kollarıyla rahatlık yaşatır.

Kollarınızı Daha Az Yoran Kaldırma Ürünleri

Akıllı tasarımları sayesinde kol gücüne minimum düzeyde ihtiyaç duymanız için tasarlanmış olan kaldırma ekipmanları aracılığıyla daha az yorulursunuz. Katlanabilir dizaynları sayesinde kullanım sonrasında uygun alanlara rahatça yerleştirilebilen ürünler minimum seviyede yer kaplar. Açılıp kapanabilir taşıma tablasına sahip modeller pratik tasarımları sayesinde kolaylık yaratır. Kaldırma ekipmanı çeşitlerini incelerken maksimum taşıma kapasitelerine dikkat ederek siparişlerinizi verebilirsiniz. Merdivenleri aşabilmeye yardım eden özel tasarımlarıyla kaldırma ekipmanınızla yüksek engelleri rahatça aşabilirsiniz. Üç tekerlekli tasarımlarıyla hem denge yaratan hem de merdiven ve eşiklerin yarattığı engelleri kolayca aşan kaldırma ürünleri ileriye ve geriye doğru da rahatça çekilebilir. Basınca dayanıklı çelik tutma koluna sahip kaldırma ekipmanları kauçuk kaplamalarıyla ergonomik bir şekilde kavranabilir.

Akılcı Özelliklerle Artan Kullanım Konforu

Atölye ve şantiye gibi alanlarda kullanım rahatlığı yaşatan elektrikli vinç modellerini kaldırma ekipmanı çeşitleri arasında inceleyebilirsiniz. Dayanıklı bakır sargı desteğiyle yüksek ağırlıkları güvenli bir şekilde kaldırabilmeyi sağlayan vinçler kumanda paneli aracılığıyla kolayca kontrol edilir. Aşağı inme ya da yukarı çekme gibi fonksiyonlarla ağır yükleri yüksek noktalara kolayca çıkarabilmek mümkün hale gelir. Halatlı kaldıraç desteğiyle ilgili ekipmanları ürünün kancasına takarak kaldırabilirsiniz. Kablo uzunluğuna ve kaldırma kapasitesine dikkat ederek elektrikli vincinizden verimli bir biçimde yararlanabilirsiniz. Zincirli kaldıraçlar büyük alanlara sahip atölyelerde ağır nesneleri tamir ederken kaldırabilmeye yardımcı olur. Dayanıklı zincirleriyle güven veren kaldıraçları uygun bir alana monte ettikten sonra yük kaldırma işlemlerinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Taşıma arabası modellerini de içeren kaldırma ürünleri dört tekerlekli tasarıma sahip modellerle uzun ve geniş yükleri yerleştirip ilgili alanlara kısa sürede taşıyabilmek için geliştirilmiştir.

Kol Gücünün Yerini Alan Makine Gücü

Kollarınızı incitmeden ağır nesneleri kaldırabilmenize katkı sağlayan modern kaldırma ekipmanları arasındaki krikolar lastik değişimlerinde sürücülere yardımcı olur. Otomobilleri güvenli şekilde kaldırıp sabit bir yükseklik düzeyinde tutan kriko modellerine aracınızın bagajında yer vererek, onları gerekli anlarda rahatça kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir yükseklik desteğiyle uygun yükseklik düzeyini elde etmek de kriko aracılığıyla son derece kolay bir hal alır. Elektronik kaldıraçları kullanırken yararlanabileceğiniz uzaktan kumanda modellerini ürününüzün modeline uygun çeşitler arasından sipariş ederek kaldıracınızı başarıyla yönetebilirsiniz. Kancalı zincir çeşitlerini ekipmanlarınızın arasına ekleyerek mevcut zincirleriniz yıprandığında ya da yeterli uzunluğa sahip olmadığında yardımcı ürünlerden destek alabilirsiniz. Kaldıraç sistemiyle çalışan sapan çeşitlerine de kaldırma ekipmanı modelleri arasından erişebilirsiniz. Avlanırken yararlanılabilen sapanlar lastikli gövdeleriyle kolayca gerebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Polyester sapan ipleriyle sapanınızı tamir edebilir ve dayanıklı iplerden yardım alarak kopma sorununa çözüm üretebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kaldırma Ekipmanı

2958 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Kaldırma Ekipmanları
Kaldırma Ekipmanları
Sapan
Sapan
Makine Krikosu
Makine Krikosu
Transpaletler
Transpaletler
Paket Taşıma Arabaları
Paket Taşıma Arabaları
Vinçler
Vinçler
Manyetik Kaldıraç
Manyetik Kaldıraç
Ceraskal
Ceraskal
Aparat & Aksesuarlar
Aparat & Aksesuarlar
Vantuz
Vantuz
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 2958 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003327