En Ucuz ve Kaliteli Havlular

Kişisel bakım ve hijyenin sağlanmasında emiciliği ve yumuşaklığı ile tercih edilen havlu, farklı kullanımlar için özel dokulara sahiptir. Her iki yüzeyi de emici kumaşlarla kaplanan çeşitler ıslaklığı kurutma özelliği sunar. Suyu daha hızlı bir şekilde emmesi için pamuklu kumaşlardan yapılan havlular, günlük yaşamda yaygın olarak kullanılır. Pamuklu havlular, içerisinde yer alan lifler sayesinde kendi ağırlığının 25 katı kadar suyu emebilme özelliği kazanır. Doğal içeriklerden elde edilen ürünler, teknolojinin ilerlemesiyle farklı kumaş ve özelliklerle üretimlerini gerçekleştirir. Özel iş makinelerinde üretilen havlular farklı boyama teknikleri kullanılarak istenen formlara getirilir. İlmek sayısı ve uzunluğu kaliteyi artıran önemli detaylar arasında yer alır. Yüksek kalitede üretilen havlular diğerlerine göre daha ağır bir yapıya sahiptir. Kaliteli bir havlunun değeri metrekare başına düşen gram ile ölçülür. Sık dokuma ile üretilen modellerde yumuşaklığın yanında hassas dokuda öne çıkar. Pamuklu dokumaların suyu hapseden yapısı sayesinde cildinize yumuşak dokunuşlar kazandırabilirsiniz. Pamuğun dışında bambu ve mikrofiber kumaşların tercih edildiği modeller, hassas ciltlere uygundur. Alerjik ciltlerde en iyi sonuçlara ulaştıran tüm çeşitleri havlu satın al seçeneğiyle kısa sürede edinebilirsiniz. Doğru materyallerden yapılan ürün seçimleri yaparak cildinize ve çevreye dost seçimlere sahip olabilirsiniz. Kaliteli dokuma iplikleriyle kenar dikişleri düzenli yapılan ürünler, size konforlu ve uzun soluklu kullanım imkanı sunar. Her ihtiyaca ve kullanıma uygun modellerin yer aldığı geniş ürün gamı, seçim sırasında kolaylık sağlar. Havlu seçiminde mutfak ve banyo gibi yoğun kullanıma uygun ürün seçimleri sizi doğru sonuca ulaştırır. Evinizin konforu ve hijyeni için tercih edilecek ürünlerde kalite ve marka bazında seçimler yapılır. Yatak odalarının çehresini değiştiren renkli nevresim takımı modelleri ile konforlu bir uykuya geçiş süreci yaşayabilirsiniz.

Her Kullanıma Uygun Havlu Çeşitleri

Kumaş kalitesine ve tarladan gelen pamuğun cinsine göre farklı tekniklerle üretilen havlular, günlük yaşamda en çok kullanılan tekstil ürünleri arasında yer alır. El kurulamada kullanılan havluların ıslaklığı hızlı emerek çabuk kuruyan yapıda olması gerekir. Kişisel kullanıma göre fark yaratan havlu çeşitleri, hijyenin oluşmasında son derece önemlidir. Havluların ağırlığı kadar su emiciliğinin de yüksek olması gerekir. Kapasitesi ve su çekme potansiyeli artan seçimler size daha farklı alanlarda kullanım imkanı yaratır. Dilerseniz mutfaklarda hızlı kuruyarak koku ve nem hapsetmeyen daha ince dokulu havlu seçimleri yapabilirsiniz. Banyolarda ise daha kalın ve emiciliği fazla olan seçimler yapılır. Tekstil ürünlerinde yaşanan yıkama sonrası çekmeler bambu havlu çeşitlerinde de yaşanır. Bambu, sağlıklı dokusunun verdiği yumuşaklıkla kullanımlarda ilk sıralarda yer alır. Bu ürünlerde kullanılan yumuşatıcı ve benzeri ürünler, yumuşaklığın ve emiciliği azalmasında etkili olur. Ev dışında deniz ve plajlarda kullanılan havlular, kıyafetlerin tamamlayıcısı olarak dikkat çeker. Havlu satın alırken kullanım detayları ve kalitesi öncelikli olur. Sıradışı renk ve dokusuyla öne çıkan havluları zevkinize ve evinizin konseptine uygun tonlarda seçebilirsiniz. Modern banyo ve mutfakların stiline uygun seçimler her kullanımda kalitesiyle de göz doldurur. Pamuk kumaşlardan daha ince yapıda olan mikrofiber havlu, üstün emiciliğe sahiptir. Misafir havlusu olarak tercih edilmesinin dışında günlük kullanıma uygun olan çeşitleri hem el hem de banyo havlusu olarak kullanabilirsiniz. Seyahatlerde ince yapısı ile daha az yer kapladığı için tercih edilir. Kullanıma göre değişen boyutlara sahip havlular, evinizin her alanında konforlu kullanım ayrıcalığı oluşturur. El ve yüz kurutmadan ihtiyaç duyulan tüm modelleri kişisel kullanım detaylarına göre satın alabilirsiniz. Her ortamda fark yaratan çeşitleri dilediğiniz kumaş ve renk dokusuna uygun niteliklerde satın alabilirsiniz.

Havlu Seçiminde Öne Çıkanlar

Ev tekstilinin dikkat çeken parçalarından oluşan geniş ürün gamı her zevke uygun seçenekler sunar. Banyo ve mutfak alanları için ayrı özelliklerle detaylanan çeşitler canlı renkleriyle de öne çıkmayı başarır. Banyo sonrasında saçları kurutmak için yapılan büyük ebatlardaki seçimler size konfor ortamı sağlar. Farklı kullanımlara özel koleksiyonlardan oluşan havlu renkleri, pastel tonların bahar esintilerini taşır. Evinizin her alanına canlılık kazandıran modeller arasından ihtiyacınız olan kumaş ve renk seçimleri yapabilirsiniz. Şık görünümüyle dikkat çeken çeşitler, pamuklu ve bambu gibi üstün özellikli kumaşlardan elde edilir. Bambu, sağlıklı yapısı ve dokuma detaylarıyla kullanıcılara ideal çözümler sunar. Duş için ince ve renkli kumaşlardan üretilen geniş havlu seçimleri yapılır. Leke tutmayan antibakteriyel özelliğe sahip mikrofiber havlular, emici özellikleriyle öne çıkar. Yumuşak liflerin vücutta yarattığı ipeksi dokunuş keyifli anlarınıza eşlik eder. En iyi malzeme kalitesini kolay yıkanma ve kuruma detaylarıyla sunan modeller, ev kullanımının yanı sıra hediye olarak da farklı alternatifler oluşturur. Banyo seanslarınız için ise daha büyük ve su emici formdaki model seçimleri uygundur. Mikrofiber özellikli havlu çeşitleri, çabuk kuruma detayı sayesinde her oranda işlevsel kullanım sağlar. Birbirinden şık ve kaliteli kumaşların kullanıldığı havlu markaları, her bütçeye ve zevke uygun seçenekler sunar. Farklı yöreleri pamuklarından elde edilen ipliklerin kullanıldığı havlular, estetik görünümüyle de fark yaratır. Her biri birbirinden ünlü markalar, üstün özelliklerle ürettikleri havlularında emiciliği ve yumuşaklığı önceliğine alır. Önceleri sadece pamuklu kumaşlardan elde edilen havlular, günümüzde farklı özelliklerle beğenilere sunulur. Siz de evinizdeki kişisel hijyenin oluşmasında büyük katkısı olan havlu seçimlerinizi bütçenize ve konforunuza uygun modeller arasından seçebilirsiniz.

Banyoların Dekorasyonuna Uygun Havlular

Banyolarınıza konfor kazandıran çeşitler, yumuşaklığı ve emiciliği kusursuz bir şekilde sağlar. Cildiniz üzerinde yumuşak bir etki yaratacak olan uzun pamuk liflerinden yapılan havlular, geniş tarzlarıyla kullanım özgürlüğü oluşmasına destek olur. Kenar kısımları şık detaylara sahip işleme havlu modellerini banyonuzda tercih edebilirsiniz. Hem misafir havlusu hem de günlük kullanım için seçilen modeller, banyonuzun konforunu artırır. Kalitesi ve yumuşaklığı ile dikkat çeken yöresel pamuklardan elde edilen modal havlular son yıllarda öne çıkan seçeneklerdendir. Yapı olarak pamuğun dokusunu çağrıştıran havlular yumuşaklık, su tutma ve emicilik bakımından üstün performans sergiler. Elinizle dokunduğunuzda verdiği yumuşaklık hissi seçimlerinizi yaparken yol gösterici olur. Banyo dekorasyonunuza yansıtan renk ve desen seçimlerinin yer aldığı işlemeli modeller, özel anlarınıza eşlik eder. Set olarak satılan siyah havlu modellerinde el ve banyo havlusu bir arada bulunur. Düz siyah tonların hakim olduğu çeşitler, püskül detaylarıyla hareket kazanır. El ve yüz havlusu olarak kullanıma uyumlu olan siyah seçimler, makinede düşük ısıda yıkamaya elverişlidir. Koton ve microcotton gibi farklı kumaşların tercih edildiği havluları, banyo ve diğer konfor alanlarınızda kullanabilirsiniz. Mikro özelliği boyaya karşı dayanıklılığın artmasında etkilidir. Çok su çekerek çabuk kuruma detayı oluşturan çeşitler, kuaför salonları gibi yoğun sirkülasyonun olduğu yerlerde kullanıma uygundur. Leke tutmama ayrıntısı sık kullanımda rahatlık oluşturur. İnce dokunun sağladığı rahatlık hissi günlük kullanımlarda estetik bir görünüm sergiler. Her yaştan kullanıcının tercih ettiği modeller banyo sonrasındaki keyifli anlarınıza konfor kazandırır. Dilerseniz banyolarda misafir için satın alacağınız modellerde dantel ve özel işlemeli seçimler yapabilirsiniz. Gündelik kullanımda görsellik oluşturmak için işlemeli havluları farklı renk seçenekleriyle satın alabilirsiniz. Her banyonun konseptini yansıtan ürün çeşitliliği sevdikleriniz için hijyenik seçenekler yapma ayrıcalığı sunar.

Şık ve Tarz Havlu Takımları

Tarzınızı yansıtan tekli modellerin yanında takım olarak satılan çeşitlerde öne çıkar. Banyolar için üretilen tüm modeller arasında havlu takımı size konfor ve detay kazandırır. İkili ve dörtlü olarak farklı sayılarda olan takımları tek renk yada farklı tonlarda satın alabilirsiniz. Dilerseniz canlı renklerin yer aldığı takımları bütçenize uygun koşullarda satın alabilirsiniz. Takımlar aile bireylerinin kullanımına uygun sayılara sahiptir. Farklı kumaşların emici özelliklerinin bir araya getirildiği tüm modeller, renk tercihleriyle de ilgi çeker. Yüksek kaliteli pamuk ve bambunun tercih edildiği ürünler, tekstil kategorisinde sezonun öne çıkan parçalarından oluşur. Her sezonda farklı kumaş ve renk seçenekleri sunan kreasyonlar, alışveriş alışkanlıklarınıza canlılık kazandırır. Birbirinden cazip tonların yer aldığı havlu tipleri herkese uygun bütçe ile kullanıcısıyla buluşuyor. Sade ürünleri kendi zevkinize göre şekillendirme imkanı sağlayan işlemelik havlu modelleri her rengiyle farklı kullanımlara özel olarak hazırlanır. Tek renk seçenekler, size değişik havlu modellerini ortaya çıkarmada destek olur. Boya ve işlemeleri kullanarak siz de kendi tarzınızı yansıtan sıradışı modellere imza atabilirsiniz. Çeyiz alışverişlerinin vazgeçilmez parçalarını oluşturan işlemeli çeşitler, etamin ve kanaviçe gibi farklı teknikler kullanılarak üretilir. Kendi el emeğinizin yansıması olan modeller her renk ve deseniyle kullanıcıların beğenilerini kazanır. Yüksek emicilik performansı ve yumuşak dokuyla öne çıkan tüm modeller, her kullanıma uygun boyutlara sahiptir. Özellikle mutfaklarda takım halinde işlenen havluları gündelik yaşamda tercih edebilirsiniz. Havlu kumaşlarında hediye olarak önerilen kadife, yumuşak dokusuyla da öne çıkar. Kadifenin tok duruşu ve göze hitap eden tarzı size farklı seçim yapma imkanı sunar. Sevdiklerinizle güzel günlere imza atmanızı sağlayan havlu modelleri her zevke uygun modeller sunar.

Peştamel Havlu Seçimleri

Yüzyılların geleneği olarak günümüzde hala yaygın olarak kullanılan peştemallar, dayanıklı ve şık modelleri barındırır. Önceleri sadece özel günlerde hamamlarda kullanılan farklı havlu çeşitleri günümüzde otantik çağrışımlar oluşturur. Banyo keyfini en üst seviyelere taşıyan peştemal havlu, ince dokusu ve çizgileriyle dikkat çeker. Her yaşa uygun ölçülere sahip havlular, tüm aile fertleri tarafından sevilerek kullanılır. Yumuşaklığı tüm vücudunuzda hissettiren modeller, püsküllü yan detayları sayesinde vintage tarza uygundur. Türk hamamlarından günümüze kadar ulaşan ürünler, hafifliği ile kullanıcılara konfor sağlar. Çabuk kurumasına karşılık yüksek emiş kapasitesi olan çeşitler, genel olarak organik pamuktan elde edilir. Sürdürülebilir teknolojiler yardımıyla günümüzde üretimi gerçekleşen peştamallar, sade ve otantik tarzıyla öne çıkar. Her devrin en çok tercih edilen ürünleri arasında öncelikli pay sahibi olan ürünlerin farklı renk seçenekleri mevcuttur. Klasik ürünleri kullanmaktan sıkılanlar için ideal seçenek olarak tercih edilir. Banyo deneyimlerine farklı bir boyut kazandıran çeşitler son dönemlerde plajları da aranan modellerindendir. Geçmişle geleceği harmanlayan peştamallar kaliteli dokusuyla ve şıklığıyla göz kamaştırır. Yeni evlenecek olanların alışveriş listelerinde üst sıralarda yer alan nakışlı havlu, özel anlarda fark yaratır. Her yörenin kendine has bakışlarının kullanıldığı havluları kişisel tercihlerinize uygun olanlar arasından seçebilirsiniz. Hem üzerine hem de kenar kısımlarına işlenen nakışlarla havlular daha albenili bir hal alır. İşletmelerde genellikle beyaz fon olan pamuklu havlular tercih edilir. Canlı renklerle ilmek ilmek işlenen motifler, banyolarınızın dekoruna katkıda bulunur. Yıkama sonrasında aynı özellikleri koruyan %100 pamuklu kumaşlardan tercih edilen ürünler yumuşaklığı ile vücudunuzu korur. Nakışlı modeller özel kutusu sayesinde sevdiklerinize verebileceğiniz şık hediye seçenekleri arasında yer alır.

Havlu Seti Fiyatları

Farklı kumaş özelliklerine sahip ev tekstil ürünleri hem özel günlerde hem de günlük hayatta kullanıma elverişli hale getirilir. Banyo, el ve yüz havlusu olarak çeşitlenen ürünler, ev dekorasyonlarının tamamlayıcı unsurları arasında yer alır. Yoğun emiş gücüne sahip olması dolayısıyla cildinizin kurulanmasına yardımcı olur. Birbirinden kaliteli ve kullanışlı modeller, her evin ihtiyacına cevap verir. Tekli ve set halinde satışa sunulan havlular, sık kullanımlar için farklı seçenekler sunar. Tekli satışa sunulan havlular, takımlara oranla daha uygun fiyatlardan kullanıcıların beğenilerine sunulur. Havlu setleri, birbiriyle uyumlu desenleri ve şık görünümleriyle banyo dekorasyonlarına renk katar. Bütçenize ve kullanım detaylarına göre çeşitli kumaş özelliğine ve dokuya sahip ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Uzun yıllar severek kullanacağınız havlularınızı, banyo dekorasyonuna uyumlu seçerek zevkinizi yansıtabilirsiniz. Çok amaçlı olarak da kullanım sağlayan ürünler sayesinde el, yüz ve vücudun kurulanmasını sağlar. Her bütçeye uygun olan havlu fiyatları, tercih edeceğiniz ürünün adedine ve kumaş özelliğine göre değişkenlik gösterir. İster kendiniz isterseniz de bebeğiniz için farklı renk tonlarındaki havlular satın alabilirsiniz. Lisanslı havlular, küçük çocukların beğendiği tasarımlar arasında yer alır. Nakışlı ve işlemeli tasarımlar, el emeğini en güzel şekilde yansıtır. Bütçenize göre sade, lisanslı veya işlemli modellere göz atabilirsiniz. Yumuşak kumaşlı bebek havlu seçenekleriyle hassas ve narin cilde sahip minikleri dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Farklı markaların pamuk, mikrofiber veya bambu malzemesinden üretilen havlu seçeneklerini arasından seçim yapabilirsiniz. Banyo keyfinize değer katan ve temizlik ihtiyacınıza yumuşak bir kullanım sunan ürünlerle hayatınıza konfor kazandırabilirsiniz. Renk ve desen bakımından zengin olan ürünler, her tarza ve kullanıma hitap etmeyi başarır. Hem konforlu hem de ekstra yumuşak havlular arasından tarzınızı yansıtan seçimlerde bulunabilirsiniz.

Tek Kullanımlık Havlu Hijyenik mi?

Tek sefer kullanıma uygun olan havlular, evde ve dışarıda hijyenik çözümler sunar. Kullan at özelliğe sahip havlu peçeteleri, cildinizi kuruladıktan sonra çöpe atabilirsiniz. Dilerseniz misafirleriniz için yıkanabilir havluları tercih edebilirsiniz. Her kullanımdan sonra tek kullanımlık havlu seçeneklerini çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Kişiye özel kullanım sunan ürünler, bakteri bulaşma riskini ortadan kaldırır.

Havlu Seti İçeriğinde Neler Yer Alır?

Birbirinden farklı boyut ve renkteki takımlar, her kullanıma hitap eder. Kaliteli kumaşlardan üretilen havlu seti içerisinde farklı renkten ve boyuttan ürünler yer alır. Adet, boyut ve ton bakımından çeşitlilik gösteren takımlar, hediyelik veya özel kullanımlar için tercih edilebilir. Düz, nakışlı veya lisanslı setler içerisinden banyonuza uygun seçimlerde bulunabilirsiniz.

Havlu Boyutları Nasıl Olmalı?

Havlular, kullanım alanına göre farklı boyutlarda satışa sunulur. Gelişmiş dokuma tekniklerine sahip ürünler; el, yüz ve vücut kullanımına göre boyutlarında değişiklik gözlemlenir. El havluları, yüz ve plaj modellerine oranla daha küçüktür. Her kullanıma uygun havlu boyutları, 30x40 ile 70x100 cm aralığında değişkenlik gösterir. Siz de kullanım amacınıza ve ihtiyacınıza göre farklı boyutlardaki havlular arasından seçim yapabilirsiniz.

Hediyelik Havlu Özelliği Nedir?

Süslemeli detaylara sahip modeller; kına, nikah, mevlüt ve bebek karşılaması gibi özel günlerde hediye edilmek üzere tasarlanır. Birbirinden şık detaylarla dikkat çeken hediyelik havlu seçenekleri, yoğun emici özelliğinin yanı sıra sevdiklerinizin uzun yıllar severek kullanacağı ürünler arasında yer alır. Şık pakette satışa sunulan havlular, kişiye ve ortama göre özel olarak hazırlanabilir.

Çeyizlik Havlu Nasıl Seçilir?

Türk kültürünün vazgeçilmezleri arasında yer alan nakışlı havlular, dünya evine girecek çiftlerin çeyizlerinde öne çıkar. Çeyizlik havlu seçiminde ürünlerin pamuktan üretilmiş olması önem taşır. Elde veya makinede yıkanmaya elverişli olması gerekir. Birbirinden şık güpür ve işleme detaylarına sahip havlular, çeyiz hazırlığındaki kullanıcıların beğenilerine sunulur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Havlu Fiyatları

10.000+ ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Ev Tekstili
Ev Tekstili
Havlu
Havlu
El / Yüz Havluları
El / Yüz Havluları
Ayak Havlusu
Ayak Havlusu
Banyo Havlusu
Banyo Havlusu
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?