Banyo Havlusu

Bornoz, peştamal ve banyo havluları duştan sonra kurulanmak amacıyla kullanılan tekstil ürünleridir. En çok tercih edilenler ise pratik kullanımlı banyo havlusu modelleridir. Kişisel kullanım alışkanlıklarına uygun ebatlarla tasarlanan banyo havluları, koton, bambu ve pamuk dokuma ile üretilerek size istediğiniz ürünü seçme hakkı tanır. Yüksek emiciliğe sahip, yumuşak yapılı ve kalın dokumalı banyo havluları, pek çok renk, desen ve motif detayı sunarak farklı zevklere hitap etmeyi başarır. Ünlü tekstil firmalarının çeşitli ebat ölçüleriyle tasarladığı ürünler, taşıdıkları özelliklerle orantılı olan banyo havlusu fiyatları sunar. Tekli, 2’li, 3’lü ya da 4’lü setler hâlinde üretilen banyo havlusu modelleri arasından, tarzınıza uygun ürünleri kolayca bulabilirsiniz.

Banyo Havlularının Tercih Nedenleri

Banyodan sonra bedeninizi kolayca kurulamanızı sağlayan ürünler pratik kullanımlı oldukları için tercih edilir. Tek parçadan oluşan banyo havlularını kolayca kurutup banyo dolabınıza yerleştirebilirsiniz. Genellikle baş havlusuyla birlikte kullanılan banyo havluları, depolama alanlarında fazla yer tutmayan hafif yapılı ürünler oldukları için tercih görür. Yetişkinler, çocuklar ve bebekler için pratik kullanım konforu sunan banyo havluları, çeşitli dokuma ve model özellikleri ile tasarlanır. Kullanıcıların beden özelliklerine uygun kumaş ve ebat ölçüsü seçeneği sunabilen havlular, canlı renkler ve hoş desenlerle üretilir. Çeyizlik ürün olarak tasarlanan modeller ise şık nakış işlemeleriyle öne çıkar. Peştamal ve bornoz kullanmak istemeyen bireyler için ideal bir üründür. Banyo havlularınızı diğer havlularınızla birlikte çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. Havlunuzun renk özelliğine uygun bir deterjan ve yumuşatıcı seçerek yıkarsanız, yapısal özelliğini bozmadan uzun süre kullanabilirsiniz.

Banyo Havlularının Dokuma Özellikleri

Banyo havlusunda aranan en önemli özellik, yüksek emiciliğe sahip olmasıdır. Koton, bambu ve pamuk dokuma ile üretilen havlular bu beklentiyi karşılayan ürünlerdir. Suyu çekme özelliğine sahip olan diğer dokuma seçeneği ise keten banyo havlularıdır.

  • Tamamen pamuk dokumayla üretilen koton banyo havlularının yanı sıra, koton el ve yüz havlularını tercih ederek ihtiyacınız olan emiciliğe kavuşabilirsiniz.
  • Yumuşak dokulu mikrofiber koton banyo havluları, sıcak suyun etkisiyle daha da duyarlı hale gelen hassas ciltlere, ihtiyacı olan konforu sunabilen ürünlerdir.
  • Boya ve katkı maddesi içermeyen, %100 doğal pamuktan ve el dokuması olarak üretilen organik banyo ve yüz havluları, hassas yapılı ciltler için uygundur. İpek yumuşaklığına sahip organik havlular bebekler için de en ideal ürünlerdir.
  • Doğal bir malzeme olan bambudan üretilen banyo havluları, yüksek emiciliğe sahip ürünlerdir. Bambu havlular mutfakta el havlusu olarak da kullanılır.
  • Bambu banyo havluları her yıkamadan sonra yumuşak dokusunu koruyan ürünler oldukları için uzun yıllar boyunca size hizmet etmeyi başarır.

Banyo havlusu alırken yumuşak dokulu ürün modellerini seçmeye özen gösterebilirsiniz. Cildinizde konforlu dokunuş hissi yaratan yumuşaklıkta ve yüksek emicilikte olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Banyo Havlusu Fiyatları ve Ebat Ölçüleri

Banyo havlusu fiyatları ürünlerin ebat ölçülerine, dokuma ve model özelliklerine bağlı olarak değişim gösterir. Sade, nakışlı, desenli, klasik, modern ve çok renkli alternatiflerle tasarlanan banyo havluları, genellikle benzer ebat ölçüleriyle üretilir. Bazı ürün modelleri, 50 x 90 cm baş havlusu ve 80 x150 cm banyo havlusu ebatları ile tasarlanır. Tekli banyo havlusu modelleri arasında, 130 x 140 cm ya da 90 x 170 cm abat ölçüsüyle tasarlanan ürünleri bulmanız da mümkündür. Setler hâlinde alabileceğiniz ürün seçenekleri ise daha ekonomik fiyatlar sunabilir. Danteller ve nakışlarla süslenen çeyizlik banyo havluları, biraz daha yüksek fiyatlı modellerdir. İhtiyaçlarınızı karşılayacak ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla satın alabilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Banyo Havlusu Fiyatları

4481 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ebatlar
Toplam 48 / 4481 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?