Paket Taşıma Arabaları

İş yerlerinde ve depolarda çok sayıda koliyi bir arada taşımaya yardım eden pratik arabalar aynı zamanda ağırlık düzeyini azaltarak kola binen yükün daha hafif hale gelmesini sağlar. Paket taşıma arabası modelleri yardımıyla, farklı ebatlardaki koli ve eşyalara uygun opsiyonlarla tasarlanmış ürünler arasından seçiminizi gerçekleştirip, belinizi ağrıtmadan ağırlık kaldırabilirsiniz. Güven veren tasarımlarıyla göz dolduran arabalar hafif oldukları için hareket kabiliyetini de artırır. Sağlam gövde malzemeleri onlarca kilo ağırlığı kolayca kaldırabilen paket taşıma arabası çeşitleriyle yeni mal girişini kısa sürede gerçekleştirip mağazanızın raflarını rahatlıkla doldurabilirsiniz. Ergonomik tutamaklarıyla kontrolü kolaylaştıran arabalar ellerin kaymasını önleyen yüzey dokularıyla da güven verir. Eğimli bir şekilde kullanılabilmeleri sayesinde yüklerin devrilmesini de önleyen paket taşıma arabalarını sipariş ederek kollarınızı incitmeden iş yerinizde verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Gelişmiş tekerlek sistemi yükün yarattığı basıncı azaltırken kolilerle beraber arabayı ilgili noktaya götürebilmeyi de kolaylaştırır.

Ağırlık Kaldırma İşlemini Daha Pratik Hale Getiren Tasarım

Ellerin kaymasını önleyen özel dokularıyla kontrolü kolaylaştıran paket taşıma arabası modelleri katlanabilir ürünleri de içerir. Kullanım sonrasında katlanarak minimum alan kaplayacak şekilde muhafaza edilebilen arabalar sayesinde alan kazanırsınız. Satın alacağınız ürünün taşıma kapasitesinin işinizde kaldırmanız gereken ağırlıklara uygun olup olmadığına dikkat ederek siparişinizi verebilirsiniz. Çelik gövdeye sahip paket taşıma arabaları hem hafif hem de sağlam yapılarıyla göz doldurur. Darbelere karşı da korunaklı olan arabalar ufak kazalara karşı dayanıklı bir gövde yapısına sahiptir. Tutma kollarının teleskopik yapısı sayesinde paket taşıma arabalarıyla farklı kullanıcıların farklı fiziksel özelliklerine uygun çözümler elde edilir. Ayarlanabilir yapıdaki teleskopik tutma kolu aracılığıyla boyunuza en uygun şekilde paketlerinizi taşıyarak işlerinizi sürdürebilirsiniz.

Tekerleklerle Artan Emniyet

İrili ufaklı birçok paket taşıma arabasının bulunması ihtiyaçlarınıza uygun şekilde taşıma işlemlerini gerçekleştirebilmenizi sağlar. Gövde boyutlarına göre tekerlek boyutları da artıp azalan modeller denge yaratan tasarımlarıyla kullanıcılarını memnun eder. Ağırlık oranını azaltan tekerlekler dayanıklı lastikleriyle yapılarını muhafaza eder. Basıncı dağıtmayı sağlayan tekerlek sistemi kolların daha az yorulmasını mümkün kılarken, eğimli taşıma olanağı da sunan modeller aracılığıyla kol gücünü yüksek verimle değerlendirebilmek mümkün hale gelir. Bağlantı noktaları vidalarla birleştirilmiş paket taşıma arabası modellerinde kullanacağınız kolilerin birbirini ezmemesine özen göstermeniz gerekir. Kolilerin en fazla ne kadar ağırlık kaldırabildiğini inceleyerek istifleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Taşıma platformu açılıp kapatılabilen arabalar gerekli işlemlerde kullanıldıktan sonra dikey şekilde kapatılıp çok az alan kaplayacak şekilde saklanabilir. Yüklerinizin yarattığı yığını güvenle sabit tutmak için taşıma kolunu yükseltip alçaltarak dayanak oluşturabilirsiniz.

Fonksiyonellikle Gelen Kullanışlı Avantajlar

Dayanak kolunun sabitlenebilmesi sayesinde paket taşırken tüm yüklerinizin emniyet içerisinde kalmasını sağlarsınız. Üç tekerlekli tasarımlarıyla merdiven çıkmayı ve ve dönüş gerçekleştirebilmeyi kolaylaştıran arabalar sayesinde deponuzu daha kullanışlı şekilde değerlendirebilirsiniz. Yüklerin oluşturduğu basıncı eşit oranda dağıtan tekerlekler eşikleri ve yükseltileri konforlu bir şekilde aşabilmeyi de sağlar. Kauçuk tutma koluna sahip modeller ellerin terlemesini ve kaymasını önlemeye yardım ederek kontrolün sizde kalmasına olanak tanır. Tutma kolunun ileriye sürülebilmesi ve geriye doğru çekilebilmesi dar alanlarda yük taşırken çalışanlara avantaj yaratarak zaman kazandırır. Tutma kolunun kilitlenebildiği ve tekerleklerin tek hamleyle rahatça kapatılabildiği portatif modeller aracılığıyla işlerinizi gerçekleştirirken ekstra konfor elde edersiniz. Taşıma alanının uzunlamasına üretildiği arabalar geniş kolileri ve yükleri yerleştirebilmek için idealdir. Taşıma tablasının her iki ucunda da tekerlekleri bulunan arabalar yükün oluşturduğu ağırlığı eşit şekilde bölerken yüksek tekerlekler zemine temas etmeden mesafe alabilmeyi sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Paket Taşıma Arabası

527 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Güncel Değerlendirme
Toplam 24 / 527 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483620/13003081/13003327/13003337