Fırça ve Moplar

Fırça ve moplar, pratik bir şekilde temizlik yapmak isteyenler için en önemli gereçler arasındadır. Ev, iş yeri ve ofislerin vazgeçilmez temizlik malzemeleri arasındaki bu ürünler elektrik süpürgesiyle önceden mekandaki kaba temizliği yaptıktan sonra ince detay temizliği için kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Eşyaların arka ve alt kısımlarında yer alan bölümleri de rahat bir şekilde temizleyebilmenizi sağlayabilen pratik gereçler sayesinde kısa bir süre içerisinde işinizi bitirerek kendinize zaman ayırabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz kalorifer peteği fırçası, toz fırçası, saplı temizlik ve temizlik bezleri gibi ufak malzemeler ile de temizliğinizi bir üst noktaya taşıyabilirsiniz.

Fırça ve Mop Çeşitleri

Pamuklu ya da mikrofiber özellikli malzemeler ile tasarlanan moplarınızı mekanlarınızdaki istediğiniz her köşede kullanabilirsiniz. Yıkanabilir uçları olan fırçaları ve mopları, işinizi sona erdikten sonra yıkayarak kurutup bir sonraki temizik için de tekrar kullanılabilir hale getirebilirsiniz.

Duvarlardaki tozları alabilmek için örümcek ağı fırçası, ince ve elinizin ulaşamayacağı yerler için ise mikrofiber toz fırçaları kullanabilirsiniz. Ayrıca halılarınızı tarayarak içerisinde yer alan saçları da kolay bir şekilde temizleyebileceğiniz sert halı fırçalarından yararlanabilirsiniz. Evlerin ve iş yerlerinin temizliğinde ihtiyaç duyulan bu gereçler dışında, elbiseler ve ayakkabılar için elbise ve ayakkabı fırçası da edinmeniz gerekebilir.

Mekanlarınızın hijyenini sağlayabilmek, ferahlığını ve görselliğini artırabilmek için önemli bir temizlik aracı olan fırça ve moplar aynı zamanda set olarak da tasarlanabilir. Genellikle temizlik seti halinde satılan fırça ve moplar içerisinde, yerlerin silinebilmesini sağlayan yumuşak ve su ile deterjana dayanıklı olan veya otomatik sıkma pedallı olan temizlik setleri vardır. Pek çok farklı çeşit içerisinden sizler de ihtiyaçlarınıza uygun olanlarını tercih edebilirsiniz.

Fırça ve Mop Setleri

Farklı boyutlarda kovaları ve fırçaları bulunan setleri detaylı bir şekilde inceleyerek temizlik işlemlerini daha pratik ve güvenilir bir hale getirebilirsiniz. Büyük boyutlu olanları daha çok iş yerlerinde ve ofislerde kullanabilirsiniz. Ev için uygun bir ürün arıyorsanız boyutları küçük olan temizlik setlerini kullanmanız gerekebilir. Kırmızı, gri ve mavi gibi farklı renklerde üretilen mop temizlik setleri, göz zevkinize hitap eder. Ergonomik tasarımıyla dikkat çeken bu ürünler aynı zamanda az yer kaplayan özellikleriyle de dikkat çeker. Fırça ve mop fiyatları ürünlerin boyutlarına ve üretiminde kullanılan malzemelerin türüne göre geniş bir fiyat aralığına sahiptir.

Eğilerek yer silme sorununu ortadan kaldırabilecek şekilde tasarlanan moplar, özellikle temizlik yaparken bez yıkama, sıkma ve eğilerek yerleri silme gibi son derece yorucu olabilen temizlik işlemlerinin kolaylaşmasını sağlamıştır. Fırçalar ve moplar sayesinde temizlik herkes için büyük bir zevkle yapılan kolay bir işlem haline gelmiştir. Pratik ve titiz bir temizliğin, kişiyi fazla yormadan yapılabilmesini sağlayan fırçalar ve moplar düzenli olarak bakım ihtiyacı da hissederler. Bir sonraki temizliğe kadar su içerisinde bırakılan fırçaların ve mopların kullanım ömrü kısalabilir. Daha hijyenik bir kullanım için fırça ve mopları temizledikten sonra bakteri oluşumunu da engelleyebilmek için yıkayıp kurutmanız gerekir.

Banyonuzun ve mutfağınızın temizliğinde yer verebileceğiniz fırça ve mopların ayrı ayrı olması da hijyen açısından avantajlı duruma geçebilmenizi sağlar. Bunun için iki ayrı renkte üretilen mop ve fırça seti alabilirsiniz. Renkleri birbirinden farklı olabilecek şekilde seçtiğiniz zaman ürünlerin birbirine karışmasını da engellemiş olursunuz. Balkon, geniş teras, veranda veya bahçe temizliğinde kullanabilmek için ayrı fırça ve mop modellerini inceleyerek satın alabilir ve temizlik işlerinizi her zamankinden daha pratik bir hale getirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Fırça ve Mop Fiyatları

1108 ürün listeleniyor
Flora
Go İthalat
Dunk
Titiz
Üçtem
Modatools
Lebeigo
Rova
Hafea
Ögem
Ermet
Urve
Billur
Jiuyue
Proithalat
Trade Jam
Ceymop
Karahisarlı
TY7i
Doğuş
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 38 / 1108 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?