Akıllı telefon devrini zarif ve yenilikçi tasarımları ile en üst seviyeye taşıyan dünyaca ünlü teknoloji markası Apple, gelişmiş yazılım sistemi sayesinde kullanıcılarına inanılmaz bir telefon deneyimi yaşatıyor. 2007 yılından bu yana üretilen Apple cep telefonu, gelişen günlük hayata uyum sağlayarak tasarladığı her yeni modeli ile profesyonel hayattan günlük hayata kadar değişen her türden kullanıcıya hitap ediyor.

Farklı renk seçenekleri imkanı sunan Apple cep telefonu, modelden modele değişen ama zarif görüntüsünü koruyan tasarımı ile her türden kullanıcının zevkine karşılık veriyor. Aynı zamanda hafif olan kasa yapıları sayesinde bu akıllı telefonlar, çantanızdan cebinize kadar her yerde rahatlıkla ve kolayca taşıma imkanı sağlıyor.

Yüksek batarya kapasitesi ile gelen bu akıllı cep telefonları, ihtiyacınız olan her anda kullanım imkanı sunuyor ve uzun süreli telefon kullanımlarında konuşma ve bekleme sürelerini en iyi şekilde dengede tutarak enerji tasarrufu sağlıyor. Hızlı şarj olma özelliği sayesinde de telefon kullanımına en hızlı şekilde dönüş yapmanıza fırsat veriyor.

Farklı boyuttaki ekran seçenekleri ile gelen Apple cep telefonu modelleri, kullanıcı ihtiyaçlarına göre küçükten büyüğe şekilleniyor. Depolama konusunda da kullanıcıları yarı yolda bırakmayan Apple, 32 GB bellekten 256 GB belleğe kadar bulunan modelleri ile ihtiyaca uygun depolama imkanları veriyor.

Apple markasının kullanıcılarına sunduğu uygulamalar ile donatılmış olan iOS cep telefonu modelleri, iCloud depolama uygulaması ile gelerek Apple kullanıcılarının veri depolama sınırlarını ortadan kaldırıyor. Bir Apple cihazından diğerine verilerini aktarma kolaylığı sağlayan bu uygulama, herhangi bir teknik arıza sonucu oluşabilecek veri kaybını önlüyor.

iOS Cep Telefonu

Şık tasarımı sayesinde dikkatleri üzerine çeken Apple akıllı telefon modelleri, kendi üretimi ve son teknoloji harikası olan iOS yazılım sistemi sayesinde kullanıcılarına kusursuz bir telefon kullanımı sağlıyor. Dört katmanlı çekirdek yapısı ile gelen bu akıllı telefonlar, her güncellemede donanımındaki güçten ödün vermeden en üst düzey performans fırsatı sunuyor.

İnanılmaz performansı sayesinde akıllı telefon kullanıcılarının tercihi olan Apple cep telefonu, sunduğu sistem özelliklerinde de kullanıcıları yarı yolda bırakmıyor. Apple tarafından geliştirilen bu yazılım sistemleri, geliştiricileri tarafından sürekli denetim altında olması sayesinde telefona indirilen her yeni uygulamada bile donma ve kasmalara yer vermiyor.

Apple akıllı telefon modelleri daima denetim altında olmasının yanısıra uzun süreli kullanımlarda bile kullanıcıların cihazlarına en iyi şekilde güncelleme desteği sağlamayı sürdürüyor. Bu sayede Apple model telefon sahipleri, cihazlarını hem rahatlıkla hem de güven içerisinde uzun ömürlü bir şekilde kullanma fırsatını yakalıyor.

Üst düzey performansı ile öne çıkan iOS Cep Telefonu, güvenli bir telefon kullanımı sağlamak için kapalı bir sistemle üretiliyor. Sadece kendi cihazları arasında veri alışverişi yapan bu telefon modelleri, veri gönderebilen farklı cihazların potansiyel tehlikelerinden kendi sistemini uzak tutuyor. Bu kapalı ekosistemli yapısı sayesinde de kullanıcıların bilgilerini rahatlıkla kişisel cihazlarında depolamalarını sağlıyor.

Kişiselleştirilmiş asistana sahip iOS sistemindeki Siri ile gelen bu akıllı telefonlar, telefon kullanımında akıllı çözümler üretiyor. Her kullanıcıya özel asistan olan Siri, kullanıcı sesi ile etkinleşerek her daim uygulama isteklerini yerine getiriyor ve istenen her konuda Apple telefon kullanıcısına yardımcı oluyor. 

Piyasaya çıkan her yeni modeli ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Apple cep telefonu modelleri, her güncelleme ile performans gücünü ikiye katlıyor. Bitmeyen enerjisi ile kullanıcılara eşsiz bir akıllı telefon kullanımı sunmanın yanısıra kişiselleştirilmiş asistan Siri sayesinde her akıllı telefonun kullanıcıya özel olmasını sağlıyor.

Apple iPhone iOS Cep Telefonu Modelleri ve Fiyatları

34 ürün var
 1. Markalar
  1. Apple
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Garanti Tipi
 5. Ekran Boyutu
 6. Dahili Hafıza
 7. Kamera Çözünürlüğü
 8. Ön (Selfie) Kamera
 9. Çift Hatlı
 10. İşlemci Kapasitesi
 11. RAM Kapasitesi
 12. Pil Gücü
 13. Göz Taraması
 14. Yüz Tanıma
 15. Kablosuz Şarj
 16. Arttırılabilir Hafıza
 17. Mobil Bağlantı Hızı
 18. Wi-Fi
 19. Satıcı A-Z
 • Marka Apple
DSACategoryId/2147483642/371965/60005202/apple
BAŞA DÖN