Gerek ev gerekse yaz aylarında sahillerde ve sayfiye alanlarında erkeklerin rahat etmesine yardımcı olan erkek terlik modelleri, farklı tasarımları ve üretim malzemeleriyle hemen her beklentiyi rahatlıkla karşılar. Çok sayıda marka tarafından ortaya konan erkek terlikler, kullanım alanlarına ve yapılarına göre çok geniş bir ürün gamı içerisinde yer alır.

Kalıpları ve ebatları itibariyle bütün ayak yapılarına uygun olacak şekilde dizayn edilen modeller, seçeceğiniz modele göre; hakiki deri, EVA, plastik ya da Crosslite malzeme ile üretilirler. Antistres ve şok emici tabanlı modeller, hareket esnasında ayak bileğiniz ve dizlerinizde oluşacak basıncın azalmasına yardım ederken, erkek terlik modellerinin iç kısımlarının anatomik şekilde yapılandırılmaları, hem ayak sağlığınız hem de uzun süreli kullanımlarda konforunuz açısından büyük önem arz eder. Parmak arası, günlük ve ev terliği şeklinde sınıflandırılabilecek modellerin topuk kısımları değişken yüksekliklerde olup burun bölgeleri tercih edeceğiniz ürüne göre açık ya da kapalı olabilir.

Arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle bir aradayken daha keyifli ve rahat bir şekilde zaman geçirmenize imkan tanıyan erkek terlik modelleri, en yeni moda trendlerini takip eden erkeklerin de beğenerek kullanabilecekleri ürünlerdir. Özellikle, erkeksi çizgileri, modern tasarımlarla bir araya getiren ve konforu ön plana çıkaran modeller, kıyafet bütünlüğünüzü tamamlarken size, geniş bir hareket serbestisi sunar. Dış mekanın yanı sıra ev içerisinde de keyifle değerlendirebileceğiniz ürünler, hafif yapılarıyla dikkat çeker. Evinizde ağırladığınız konuklarınız için edinebileceğiniz erkek terlik modellerini aynı zamanda balkon, banyo ya da lavabo gibi alanlar için de konumlandırabilir, kimi modellerin sunduğu su geçirmezlik özelliğinden sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Kullanım sırasında ayaklarınızın nefes alarak terlemesinin ya da kokmasının önün geçen ürünler, görünümleriyle de genel şıklığınızın bir parçası haline gelebilir.

Gereksinimlerinize yanıt verecek şekilde üretilen erkek terlik fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, tasarımı, üretim süreci, üretiminde kullanılan materyal, anatomik olup olmaması ve sahip olduğu ekstra özelliklere göre değişiklik gösterir. Bu bağlamda edineceğiniz ürünleri hangi alanda ve hangi amaçla değerlendireceğiniz göz önünde bulundurmanız, kendinize en uygun ürünleri seçmeniz noktasında son derece önemlidir. Amacınız, dış mekanda rahatlığınızdan ve şıklığınızdan taviz vermeden değerlendirebileceğiniz, aynı zamanda dayanıklı yapısıyla uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz bir terlik edinmekse, farklı modellere sahip EVA ve Crosslite malzeme ile geliştirilen modelleri incelemeniz uygun olur. Anatomik ve hafif olmalarıyla dikkat çeken bu modeller, ayak sağlığınızı korurken dayanıklı yapılarıyla da beklentilerinizi rahatlıkla karşılayabilir. Hedefiniz, ev içerisinde hem sizin hem de konuklarınızın rahat etmenizi sağlayacak, terletmeyen ve koku yapmayan terlikler edinmekse, hakiki deriden üretilen modellere gönül rahatlığıyla yönelebilirsiniz. Ancak bu noktada özen göstermeniz gereken konu, hakiki deri malzemeden üretilen terlikleri su ve nemden mümkün olduğunca uzak tutmanızdır. Zira geliştirilen deri terliklerin bazıları, su ile temas ettikten sonra yapısal sıkıntılara uğrayabilir. Eğer balkon, banyo ya da lavabo gibi alanlarda kullanılacak ve mütemadiyen suyla temas edecek terlikler almayı planlıyorsanız, markaların sunduğu plastik materyalden geliştirilen terlikleri edinebilirsiniz. Edinmeyi düşündüğünüz plastik terliklerin alt kısımlarının tırtıklı ya da yuvarlatılmış çıkıntılarla zenginleştirilmiş olmasına dikkat etmeniz yararlı olabilir. Görsel ve materyal açısından ilgi çeken erkek terlik modellerini alırken, kişinin ayak yapısına uygun modeli seçmesi gerekir. Taraklı ayağa sahip erkekler için geliştirilen görece geniş kalıplı modeller, gerek terliğin formu açısından gerekse kullanıcının rahatlığı açısından daha verimlidir.

Kendinize uygun erkek terlik modellerinden dilediklerinizi seçerek evde, dışarıda ya da tatil mekanlarında rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Terlik Modelleri

Giyim / Ayakkabı
Giyim / Ayakkabı
Erkek
Erkek
Erkek Ayakkabı
Erkek Ayakkabı
Terlik
Terlik
Parmak Arası
Parmak Arası
Günlük Terlik
Günlük Terlik
Ev Terliği
Ev Terliği
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Marka
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483636/12087177/60000117/60000803