En ucuz ve Kaliteli Loafer Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

Günlük hayatta kullanılan ayakkabılar çeşitli modellere sahiptir. Spor, topuklu ya da bot gibi çeşitlere sahip olan ürünler hem günlük hem de özel zamanlarda kullanılabilir. Erkek loafer ayakkabı özellikle yaz aylarında tercih edilebilen bir modeldir. Bağcıksız olan modeller kolay giyilebilir. Sandal şeklindeki gövdeye sahip olan ayakkabı müşterilerin rahat etmesi için özenle tasarlanır. Ayak bileğini açıkta bırakan modeller sayesinde daha rahat hareket edebilirsiniz. Yaz ve bahar aylarında kullanacağınız modeller hem resmi hem de spor ortamlarda tercih edilebilir. Düşük tabanlı özelliği sayesinde daha rahat bir yürüyüş yapabilirsiniz. Ürünleri kumaş pantolon ve eşofman gibi kıyafetlerin altına giyebilirsiniz. Giydiğiniz kıyafete göre renk ve model kombinleyebilirsiniz. Erkek yazlık loafer ayakkabı daha hafif ve hava alan bir yapıya sahiptir. Terlemeye karşı dayanıklı olan ürünler uzun süre ayakta dursa bile rahatsız etmez. Şort, eşofman veya pantolon altına giyilmesi tercih edilebilir. Erkek Loafer Ayakkabı Modelleri

Loafer ayakkabılar müşteriler tarafından oldukça beğenilir ve tercih edilir. Bu ayakkabılar, alçak tabanlıdır ve yapılarında herhangi bir bağcık kullanılmaz. Bu sayede rahat giyilir ve gündelik hayatta rahatsızlık hissi yaşatmazlar. Loafer modeller, ergonomik yapısı sayesinde hareket özgürlüğünü kısıtlamaz. Genel olarak, ilkbahar ve yaz aylarında bu ürünler daha çok tercih edilir. Ürün, sahip olduğu malzemeler sayesinde, hava alır. Böylece terlemeye karşı oldukça dirençlidir. Ürün, farklı renklerde ve malzemelerde karşınıza çıkar. Örnek olarak erkek loafer ayakkabı deri modeli verilebilir. Ürün, oldukça kaliteli bir deriye sahiptir. Kolay eskime yapmaz. Bu sayede müşterilere uzun süreli bir kullanım deneyimi yaşatır. Babet çoraplar ile giymeyi tercih edebilirsiniz. Sıcak havalar için oldukça ferahlatıcı bir tercihtir. Beklenmedik zorlu hava şartlarına karşı direnç gösterir. Su geçirmeye karşı oldukça dayanıklıdır. Aynı zamanda birbirinden farklı kıyafetlere kolayca uyum sağlar. Müşterilere sağladığı alternatif renk paketleri sayesinde onlarca çeşitten dilediğiniz loafer modelini seçebilir, mekan fark etmeden şıklığınızı koruyabilirsiniz. Erkek bordo, yeşil, lacivert, bej, beyaz loafer ayakkabı ve çeşitleri, farklı mekanlarda işlerinizi oldukça kolaylaştırır. Ürün çeşitleri, günlük hayatta, iş yerinde veya okulda uyum sağlamanızı sağlar ve dikkatleri sizin üzerinizde toparlar. Ürün ve renklendirmeleri sayesinde, farklı kombinleriniz için en ideal parçaları bulabilirsiniz. Ürün, farklı miktardaki bütçelere hitap eder. Aynı zamanda bazı detaylar, belirlenen bütçeler için önem arz eder. Model üzerinde kullanılan malzeme, sahip olduğu renk gibi fiziki özellikler, fiyatlandırma konusunda oldukça önemli detaylardır. Bu sayede bilgilendirmelere dikkat ederek, onlarca ürün arasından kendinize en uygun olan parçayı seçebilirsiniz. Güvenilir bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.

Erkek Loafer Ayakkabı Özellikleri

Erkek loafer ayakkabı modelleri ve çeşitleri sayesinde birçok farklı kombin yapabilirsiniz. Bunun sebebi çok farklı alternatif renklerinin bulunması ve farklı malzemelerden üretilmesidir. Bu ürünlere örnek olarak loafer rugan ayakkabı modeli verilebilir. Bu ürün modern bir tasarıma ve ince detaylara sahiptir. Bu sayede oldukça şık bir görüntü sunar aynı zamanda farklı mekanlarda da tercih edilebilir. Bu ürün sayesinde, günlük hayatta, iş dünyasında ve okulda dikkat çekici bir görünüme sahip olabilirsiniz. Ergonomik yapısı sayesinde hareket özgürlüğünü kısıtlamaz ve geniş iç hacmi ile birlikte ayağınızı sıkmaz. Bu sayede sağlığınızı korur ve ayağınıza zarar vermez. Yapısında kullanılan deri, oldukça esnek ve hava alan bir yapıya sahiptir. Ayağınızı terletmez ve gün içinde herhangi bir sorun çıkarmaz. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır ve kolay eskime yapmaz. Bu sayede uzun süreli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Güvenle adım atabilir, dilediğiniz mekanda güzel zaman geçirebilirsiniz. Ürün, erkek sneakers ayakkabı modellerine alternatif olarak kullanabileceğiniz renklere sahiptir. Loafer ayakkabı modelleri sadece yetişkinlere değil aynı zamanda daha küçük yaştaki bireylere de hizmet sağlar. Çocuklarınızın sağlığı çok önemlidir ve onlar için kullanılan kıyafetlerin rahat olması büyük bir önem taşır. Erkek bebek loafer ayakkabı, bebeğinizin ayağını sarar ve daha rahat hareket etmesine yardımcı olur. Hafif ve yumuşak yapısı sayesinde bebeğinize ideal bir kullanım sağlar. Dayanıklı bir yapıda bulunur. Bu sayede, zorlu hava şartlarında bebeğinizi korumada size oldukça yardımcı olur. Çeşitli loafer ayakkabı modellerinden kendiniz ve çocuğunuz için uygun olan ürünü seçebilir, güvenilir bir alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Erkek Loafer Ayakkabı Kullanım Avantajları

Loafer ayakkabı, bağcıksız ve alçak tabana sahip olması sebebiyle kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu ürün, ergonomik bir yapı barındırır. Giydiğiniz an, ayağınızı sarar ve sıkmaz. Bu sayede ayak sağlığınızı korur. Aynı zamanda, geniş iç hacmi ile birlikte hareket alanını kısıtlamaz. Gün içinde daha güvenli ve daha konforlu zaman geçirmenize olanak tanır. Bu modelin birçok farklı çeşidi bulunur. Bu çeşitler, kullanım amacına, rengine ve malzemesine göre değişkenlik gösterir. Erkek püsküllü loafer ayakkabı bu ürünlerden biridir. Ayakkabının ön tarafında bulunan püskül modeli, daha şık görünmenizi sağlar. İnce detaylara ve estetik bir yapıya sahip olan bu ürün farklı renk çeşitleri ile karşınıza çıkar. Bu sayede, farklı kıyafetler ile alternatif kombinler yapabilirsiniz. Tek bir ürün ile birlikte, size birçok giyim olanağı sunar. Bu ürün farklı malzemelerden üretilen modeller barındırır. Genel olarak deri modeli, diğerlerine nazaran daha çok beğenilir. Barındırdığı kaliteli malzemesi sayesinde kolay yırtılma yapmaz. Böylece, uzun süreli kullanım sağlar. Ürün, genel olarak ilkbahar ve yaz gibi sıcak havalarda tercih edilir. Ayakkabının ağız yapısı sayesinde fazlasıyla hava alır. Böylelikle terleme yapmaz ve gündelik hayatta ayağınızı rahatsız etmez. Buna benzer bir başka örnek ürün olarak erkek rugan loafer ayakkabı verilebilir. Bu ürün, farklı malzemeler ve renkler ile karşınıza çıkar. Genel olarak özel günlerde, iş hayatında sıklıkla kullanılır. Yaz aylarında, ayağınızı hem rahat hem de ferah tutacak bir üründür.

Erkek Loafer Ayakkabı Temizliği

Loafer ayakkabı modelleri, günlük hayatta birçok alanda kullanıma açıktır. İş hayatında, okulda veya bir yeri gezerken sıklıkla tercih edilir. Ürün, sahip olduğu işlevsel özellikler sayesinde, müşteriye birçok artı sunar. En önemli özelliklerinden biri ise hava alabilmesidir. Açık bir boğaz yapısına sahiptir. Bu sayede sıcak havalarda sizi daraltmaz ve terletmez. Esnek ve ergonomik yapısı ile hareketlerinizi kısıtlamaz. Böylece daha güvenilir ve konforlu vakit geçirebilirsiniz. Bu ürünler belli renklere ve modellere ayrılır. Erkek bağcıklı loafer ayakkabı, bu ürünlerden biridir. Bağcıklı ayakkabı tercih eden müşteriler için özel olarak tasarlanmıştır. Şık ve canlı renklere sahiptir. Bu sayede ürün, dikkati kendi üzerine çekmeyi kolayca başarır. Kolay eskime yapmaz, uzun süreli kullanım ömrü sağlar. Bağcıklı olması sayesinde, ayakkabınızı kendinize göre ayarlayabilir, en rahat ettiğiniz biçime getirebilirsiniz. Kombin yapmak içinse, kendi zevkinize uygun rengi kolayca bulabilirsiniz. Siyah, kahverengi erkek loafer ayakkabı modelleri gibi, ürünleri inceleyebilir, kendinize en çok yakışanı anında seçebilirsiniz. Açık ve koyu tonları ile birçok çeşit bulunur. Ürün, canlı renkler barındırır. Boyaları eskime yapmaz, bu sayede boyamak için ekstra bir masrafa girmenize gerek kalmaz. Ürünü, ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Tabii bu ürünlerde, temizlik çok önemli bir husustur. Ürün yıkandığı zaman, yapısı zarar görebilir ve ilk bulunduğu şeklini kaybedebilir. Bu sayede olabildiğince yıkamaktan kaçınmanız gerekir. Ayakkabı bakım koruma kategorisinde yer alan ürünlerden uygun olanları ile temizlenmesi önerilir.

Erkek Loafer Ayakkabı Fırsatları

Loafer ayakkabı modelleri çeşitli kumaşlardan üretilir. Bu sayede farklı hava koşullarında rahat bir şekilde giymeyi tercih edebilirsiniz. Hava alan taban yapıları sayesinde ayağı terletmez. Çeşitli koku ve rahatsızlığa böylelikle sebebiyet vermezler. Loafer ayakkabı satın alarak elde edebileceğiniz fırsatlar şu şekildedir:

 • Ergonomik yapıya sahip olan modeller sayesinde daha rahat bir yürüyüş imkanına sahip olursunuz. Ayağı saran yapısı sayesinde hareketi ettiğinizde ayağınızdan çıkmaz.
 • İlkbahar ve yaz aylarında giyilmesi tercih edilen ürünler çeşitli kumaşlardan yapıldığı zaman soğuk şartlara da dayanıklı bir hale gelir. Özellikle içinde yün kaplamaya sahip olan modeller kış aylarında tercih edilebilir. Farklı özelliklere sahip ayakkabılar ile 4 mevsim rahat hareket alanına sahip olabilirsiniz.
  • 39’dan 46 numaraya kadar olan geniş beden aralığı ile kendinize en uygunu kolay bir şekilde bulabilirsiniz.
  • Ergonomik tabanları sayesinde günlük aktivitelerinizi yaparken sizi rahat ettirir.
  • Çeşitli renk ve desenlere sahip olan modeller uygun fiyatlara sahiptir.
  • Bağcıksız olan modeller daha kolay giyilebilir. Bileği açık modeller ayağın daha rahat hareket etmesine yardımcı olur. Hafif ve yumuşak yapısı sayesinde ayağınıza ağırlık yapmaz.

  Taba rengi loafer ayakkabı erkek beyaz, siyah ve kahverengi tonları ile kolay bir şekilde bir kombinlenebilir. Kahverengi tonları seçildiği zaman çeşitli ayakkabılar, diğer renkler ile daha kolay bir şekilde eşleşebilir. Bu sayede daha şık ve uyumlu bir görüntüye sahip olabilirsiniz. 39 numara erkek loafer ayakkabı çeşitli beden sklasınadan kolay bir şekilde bulunabilir. Çeşitli modeller arasından size en uygunu kolay bir şekilde bulabilirsiniz. En ucuz loafer ayakkabı erkek modellerini çeşitli renkleri ile bulabilirsiniz. Kaliteli kumaşlar ve renkli desenleri ile tercih edeceğiniz modeller sayesinde sahip olduğunuz kıyafetler ile kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

  Erkek Loafer Ayakkabı Fiyatları

  Kaliteli malzemelerden üretilen modeller yumuşak ve rahat tabanları ile sizleri rahat ettirmek için özenle tasarlanır. Alçak tabanları sayesinde daha kolay bir yürüyüş imkanı tanır. Bağcıksız ayakkabılar olarak bilinen loafer modeli sandal tarzı sayesinde bileği ve ayağın üst kısmını açık bırakır. İç astarı terleme yapmaz. Yumuşak tabanları ayağınızı acıtmaz. Tek hamleyle giyilen ayakkabıları gün boyu kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Çekecek sayesinde parmaklarınız acımadan ürünleri giyebilirsiniz. Erkek loafer ayakkabı fiyatları kullanım kolaylıkları, geniş beden ve model skalası göz önüne alındığında uygun bir şekilde karşınıza çıkar. Kullanım kolaylıkları ve şık görünümleri sayesinde severek kullanacağınız modeller uygun fiyatlara sahiptir. Deri ya da rugan kumaşlardan yapılan modeller daha şık bir tarz ile müşterilerinin karşısına çıkar. Özel günlerde tercih edebileceğiniz modellerin uygun fiyatları vardır. Erkek loafer ayakkabı satın aldığınız zaman uzun süreli bir kullanıma sahip olursunuz. Kaliteli malzemelerden yapılan ürünler suya karşı da oldukça dayanıklıdır. Kaliteli kumaşlardan yapılan çeşitli renk ve desenlere sahip loafer ayakkabı modellerini Hepsiburada aracılığıyla kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

  Erkek Loafer Ayakkabılar Her Beden İçin Uygun mudur?

  Loafer erkek ayakkabı modelleri 39 ve 46 numaralar arası bedenlere ev sahipliği yapar.

  Erkek Loafer Ayakkabı Tabanı Rahat mı?

  Yumuşak tabana sahip olan ürünler içerisinde hareket etmek oldukça kolaydır.

  Erkek Loafer Ayakkabı Temizlenir mi ?

  Nemli bir bez yardımı ile loafer ayakkabıları kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Loafer Ayakkabı Modelleri ve Fiyatları

3275 ürün listeleniyor
Hepsiburada Limiti
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 48 / 3275 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?