Badminton, yapısı itibariyle tenise benzeyen, kaz tüyünden yapılmış bir topun file üzerinden aynı tenis gibi rakip alana atılıp geri gelmesiyle oynanan, gencinden yaşlısına birçok insanın kolayca öğrenip oynayabileceği bir spor. Daha önceleri bu tarz sporlar için salon kiralama veya özel bir saha gerekliyken artık satın alacağınız ürünlerle dilediğiniz her türlü alanda oynamanız mümkün.

Hepsiburada.com'un size sunduğu birçok çeşit ile farklı kalite, renk ve fiyat aralığında aradığınız ürünü bulmanız mümkün. Badminton raketleri uzunluğu 68 cm’yi, genişliği 23 cm’yi aşmayan bir çerçeveden oluşur. Taşıma çantası hediyeli ürünlerimizden aldığınızda hem kolaylıkla yanınızda taşıyabilecek, hem de yedek malzemelerinizi saklayabileceksiniz.

Delta, Hattrick, Ravel, Busso, Wilson, Altis, Voit, Sportica, Proform, Cosfer markalarından dilediğiniz ürünü seçip en uygun fiyatlarla badminton raketleri arasından istediğinize sahip olabilirsiniz. Set halindeki ürünlerden alarak, tek tek parça satın almaya uğraşmanıza gerek kalmaksızın oyuna başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olmasa dahi yedek olarak bulundurabilirsiniz.
Hangi marka raket satın alacağınıza karar vermeniz zor oluyorsa, hepsiburada.com'da yer alan ürün yorumlarını okuyarak fikir edinebilirsiniz. Çok satılanlara göre ürünleri sıralayarak en çok tercih edilen raket setlerini görüntüleyebilir, size en uygun olana en düşük fiyatlarla sahip olabilirsiniz! Hemen şu an alışverişe başlayın, size en uygun raketi seçin, eğlenceyi ertelemeyin!

Badminton Raketleri

125 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yonex
  2. Selex
  3. Talbot Torro
  4. Busso
  5. Delta
  6. Voit
  7. Altis
  8. Pro-Tech
  9. Wilson
  10. Cosfer
  11. Sportive
  12. Adler
  13. Hattrick
  14. Ravel
  15. Sunflex
  16. Tryon
  17. Wildlebend
  18. Avessa
  19. BlueZen
  20. Carda
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19032/19033
BAŞA DÖN