Badminton, yapısı itibariyle tenise benzeyen, kaz tüyünden yapılmış bir topun file üzerinden aynı tenis gibi rakip alana atılıp geri gelmesiyle oynanan, gencinden yaşlısına birçok insanın kolayca öğrenip oynayabileceği bir spor. Daha önceleri bu tarz sporlar için salon kiralama veya özel bir saha gerekliyken artık satın alacağınız ürünlerle dilediğiniz her türlü alanda oynamanız mümkün.

Hepsiburada.com'un size sunduğu birçok çeşit ile farklı kalite, renk ve fiyat aralığında aradığınız ürünü bulmanız mümkün. Badminton raketleri uzunluğu 68 cm’yi, genişliği 23 cm’yi aşmayan bir çerçeveden oluşur. Taşıma çantası hediyeli ürünlerimizden aldığınızda hem kolaylıkla yanınızda taşıyabilecek, hem de yedek malzemelerinizi saklayabileceksiniz.

Delta, Hattrick, Ravel, Busso, Wilson, Altis, Voit, Sportica, Proform, Cosfer markalarından dilediğiniz ürünü seçip en uygun fiyatlarla badminton raketleri arasından istediğinize sahip olabilirsiniz. Set halindeki ürünlerden alarak, tek tek parça satın almaya uğraşmanıza gerek kalmaksızın oyuna başlayabilirsiniz. İhtiyacınız olmasa dahi yedek olarak bulundurabilirsiniz.
Hangi marka raket satın alacağınıza karar vermeniz zor oluyorsa, hepsiburada.com'da yer alan ürün yorumlarını okuyarak fikir edinebilirsiniz. Çok satılanlara göre ürünleri sıralayarak en çok tercih edilen raket setlerini görüntüleyebilir, size en uygun olana en düşük fiyatlarla sahip olabilirsiniz! Hemen şu an alışverişe başlayın, size en uygun raketi seçin, eğlenceyi ertelemeyin!

Badminton Raketleri

129 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Yonex
  2. Selex
  3. Delta
  4. Talbot Torro
  5. Busso
  6. Voit
  7. Pro-Tech
  8. Wilson
  9. Altis
  10. Cosfer
  11. Sportive
  12. Ravel
  13. Sunflex
  14. Wildlebend
  15. Avessa
  16. BlueZen
  17. Carda
  18. Dynamic
  19. Hattrick
  20. Lev Bowang
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19032/19033
BAŞA DÖN