Futbol

Futbol oynayan ve futbol antrenmanı yaptıran kişiler için elverişli olan çok sayıdaki ürünle beraber daha verimli bir şekilde spor yapabilirsiniz. Çim sahalarda ve halı sahalarda kullanılabilmeye uygun özellikler taşıyan futbol ekipmanları yardımıyla keyifli bir biçimde top oynayabilirsiniz. Birbirinden şık ve estetik futbol topları aracılığıyla maçlarda ve antrenmanlarda pas verme ve şut atma gibi konularda rahatlık elde edebilirsiniz. Farklı numaralarda üretilmiş olan toplar sayesinde farklı yaş gruplarına özel olarak kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Kısa bir sürede havasını şişirebileceğiniz toplar, dayanıklı ve kullanışlı sibop bölümüne sahiptir. Böylece pompa yardımıyla topunuzun gerekli hava basıncına erişmesini sağlayabilirsiniz. Patlamaya ve yüzey deformasyonuna karşı dayanıklı olan toplar sayesinde uzun ömürlü bir kullanım gerçekleştirerek spor yapabilirsiniz. Dikişli top modelleri güçlü gövdeleri sayesinde hem sağlamlık yaratır hem de farklı zeminlerde keyifle futbol oynayabilmenizi sağlar. Alternatif renklere sahip olan futbol topları yardımıyla karlı havalarda koyu renkli modellerden yararlanabilirsiniz. Karanlık hava koşulları altındayken açık renkli futbol toplarını tercih edebilirsiniz.

Futbol Antrenman Malzemeleri ile Verimlilik Kazanın

Takımınızdaki oyuncuları birbirlerinden ayırmak için kullanabileceğiniz antrenman yelekleri sayesinde idmanlarda pratik bir şekilde yeni gruplar oluşturabilirsiniz. Son derece hafif olan antrenman yelekleri, yırtılmaya karşı dayanıklı şekilde üretilmiş esnek yapıları sayesinde size verimlilik sağlar. Kondisyon ve koordinasyon antrenmanlarında takımınızdaki oyuncuların daha rahat çalışabilmesi için kuka çeşitlerinden de yararlanabilirsiniz. İç içe geçirerek kolayca toplayabileceğiniz kukalar sayesinde konfor elde edebilirsiniz. Kukaların arasından koşarak ya da top sürerek geçebilir, futbol antrenmanı yapabilirsiniz. Sınırları belirlemek ve alanı daraltarak antrenman maçlarının zorluğunu arttırmak için de kukalardan yararlanabilirsiniz. Huni ve çanak gibi yardımcı elemanlarla da antrenmanlarda zenginlik elde edebilirsiniz. Sert ve dayanıklı plastikten üretilmiş olan antrenman ekipmanları, top çarpması sorununa karşı korunaklı bir yapıya sahiptir. Koordinasyon çemberi modelleri de futbol antrenman, kondisyon, saha malzemeleri arasında bulunur. Bu çemberle takımınızdaki oyuncuların bacaklarını daha seri ve güçlü şekilde kullanabilmesine yönelik idmanlar yapabilirsiniz.

Antrenmanların Kalitesini Arttıran Futbol Malzemeleri

Çim saha ya da suni çim saha üzerinde yapacağınız antrenmanlarda topların basıncını ayarlamak için ekipmanlarınız arasında pompalara yer verebilirsiniz. Az alan kaplayan yapıları ile beğeni toplayan pompalar, havası inmiş ya da azalmış topların hava basıncını uygun düzeye getirebilmeniz için tasarlanmıştır. İnce iğnelere sahip olan pompalar sayesinde topların sibop bölümüne kolayca ulaşarak hava basma işlemlerini yerine getirebilirsiniz. Kullanıcı dostu ergonomik gövdeleri ile de beğeni toplayan pompalar, şişirme işlemlerini rahatça ve güvenle gerçekleştirebilmeniz için size yardım eder. Elektrikli pompa modellerinin de futbol malzemeleri arasında yer alması sayesinde kulübünüzün ya da tesisinizin toplarını düzenli olarak kısa bir sürede şişirebilirsiniz. Az elektrik harcayan bu pompalar, kol gücünüzü kullanmanıza gerek bırakmayarak size hız kazandırır. Aynı zamanda Amerikan futbolu için üretilmiş olan top modellerine futbol malzemeleri aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Böylece farklı sporlar için uygun olan toplara kısa bir sürede sahip olabilirsiniz.

Futbol Malzemeleri Yardımıyla Kaliteli Donanımlara Erişin

Top oynarken size konfor kazandıracak futbol ayakkabıları sayesinde antrenmanlarda rahatlığa erişebilirsiniz. Halı sahalarda ya da çim sahalarda kullanabileceğiniz futbol ayakkabısı modelleri aracılığıyla zemine güvenle basabilirsiniz. Ayaklarınızın kaymasını önlemeye yardım eden futbol ayakkabıları, özel taban dokuları sayesinde zemine sıkıca tutunur. Böylece depar atarken ya da ani dönüşler yaparken kontrolü kolayca sağlayabilirsiniz. Ayak anatomisine uygun olan tasarımları ile dikkat çeken krampon modelleri, darbelere karşı dayanıklı yapıları ile beğeni toplar. Defalarca şut çekip uzun paslar atabilmeniz için yeterli dayanıklılığa sahip olan kramponlar, antrenmanlarda ve maçlarda verimli bir performans sergileyebilmeniz konusunda size yardımcı olur. Kramponların pratik bağcıklara sahip olması, futbol ayakkabınızı çok kısa bir sürede giyerek maça hazır hale gelmenizi sağlar. Yağışlardan etkilenmeyen yapıları sayesinde futbol ayakkabıları ile yağmurlu havalarda da maçlara çıkabilirsiniz. Topuk kısmı sert şekilde üretilmiş olan ayakkabılar topuk pası atabilmeniz konusunda size yardımcı olur. Parçalanmaya ve açılmaya karşı dayanıklı olan futbol ayakkabıları aynı zamanda son derece esnektir.

Maçlara Kaliteli Futbol Ekipmanları ile Çıkın

Bacaklarınızı olası darbelerden korumak için kullanabileceğiniz tekmelikler futbol antrenman malzemeleri arasında bulunur. Bu ürünler sayesinde güvenli bir şekilde futbol oynayabilirsiniz. Kaval kemiğinizin üzerine yerleştirebileceğiniz tekmelikler, darbelere karşı dayanıklı olan sert yüzeyleri ile beğeni toplar. Aynı zamanda tekmeliğinizle beraber giyebileceğiniz futbolcu tozlukları da futbol malzemeleri arasında yer alır. Bu ürünlerle beraber hem tekmeliklerinizin maç boyunca sabit kalmasını sağlayabilirsiniz hem de bacaklarınızı saran bir ekipmana sahip olabilirsiniz. Esneklikleri ile futbol oyuncularına rahatlık sağlayan tozluklar, futbol formanızla uyumlu bir tarz yaratabilmeniz için size alternatif renklerle sunulur. Birbirinden özel futbol formaları arasından seçim yaparak takımınızın sahaya uyumlu bir görünümle çıkmasını sağlayabilirsiniz.

Terleme sorununa karşı özel olarak geliştirilmiş olan futbol formaları, nefes alabilen yapıları sayesinde size maç boyunca rahatlık kazandırır. Esnek yapıları ile de kullanıcılarını memnun eden futbolcu formaları, rakibinizin sizi çekmesi durumunda yırtılma ve kopma gibi sorunlara karşı dayanıklılık gösterir. Dünyaca ünlü kulüplerin ve oyuncuların formalarına da futbol malzemeleri arasından ulaşabilirsiniz. Yerli ve yabancı takımlara ait formalar arasından hayranı olduğunuz kulübün dilediğiniz formasını sipariş ederek antrenmanlarda ve halı saha maçlarında bu ürünü giyebilirsiniz. Formaların üzerinde yer alan baskıların soyulmaya karşı dayanıklı olması uzun ömürlü ve şık bir kullanım yaşamanızı sağlar.

Maç Yapmayı Daha Zevkli Kılan Futbolcu Malzemeleri

Beli saran yapıları ile kullanıcılarından tam not alan futbolcu şortları, maç esnasında bacaklarınızı özgürce hareket ettirebilmenize yardımcı olur. Şortların sahip olduğu ipleri kullanarak ürününüzü belinizle tam uyumlu şekilde değerlendirebilirsiniz. Farklı futbol kulüplerine ait futbol şortları sayesinde sempati duyduğunuz takımların şortlarını maçlarda ve antrenmanlarda giyebilirsiniz. Maçlarda kullanabileceğiniz ürünler arasında bulunan pazu bantları, kaptanlığını yaptığınız takımın lideri olduğunuzu sembolize eder. Aynı zamanda hakemlerin yararlanabileceği futbol malzemeleri de bulunur. Terinizi silmek ve estetik bir tarz yaratmak için futbol hakem malzemeleri arasındaki bileklik modellerinden yararlanabilirsiniz. Yumuşak yüzeyleri ile narin bir yapı oluşturan bileklikler, maçlarda terinizin görüşünüzü kapatmasını önleyebilmeniz için idealdir. Futbol takımlarının ve futbol tesislerininin malzemecelerinin kullanabileceği birçok yararlı aksesuar da bulunur. Bu ürünler arasındaki taşıma fileleri, futbol toplarını toplu halde içlerine yerleştirerek taşıma işlemlerini yerine getirebilmeniz için geliştirilmiştir.

Kalecilere Özel Futbol Malzemeleri ile Bedeninizi Koruyun

Maçlarda ellerinizi daha güvenli şekilde kullanabilmek için kaleci eldivenlerinden yararlanabilirsiniz. Kayma sorununu önlemeye yardımcı yüzeyleri sayesinde kaleci eldivenleriyle beraber sert şutları kolayca yumuşatıp topu yakalayabilirsiniz. Bilek sıkılığını ayarayabilmenize de olanak tanıyan eldivenler, elinizin ölçüsüyle uyumlu bir şekilde yararlanabileceğiniz aksesuarları size sunar. Kaleci dizliği kullanarak da maçlarda bedeninizi daha güvenli şekilde koruyabilirsiniz. Dizlerinizin zemine sert şekilde temas etmesinin yaratabileceği sorunları önleyen dizlikler, kalenizi güvenle savunabilmeniz için size yardımcı olur. Koruma noktaları ile güçlendirilmiş olan kaleci pantolonlarını kullanarak özellikle soğuk havalarda rahatlığa erişebilirsiniz. Esnek dokuları ve koruma dolguları ile öne çıkan kaleci pantolonları, çim saha ve suni çim gibi alanlarda yararlananabileceğiniz ekipmanlar arasında bulunur. Kaleci kazağı modelleri arasından seçim yaparak kaleci pantolonu ve şort gibi ürünlerle uyumlu bir ekipmanı tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Futbol Malzemeleri

10.000+ ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Spor Branşları
Spor Branşları
Futbol
Futbol
Futbol Topları
Futbol Topları
Futbol Ayakkabıları
Futbol Ayakkabıları
Futbol Formaları
Futbol Formaları
Futbol Şortları
Futbol Şortları
Futbol Aksesuarları
Futbol Aksesuarları
Tekmelik - Baldırlık
Tekmelik - Baldırlık
Kaleci Malzemeleri
Kaleci Malzemeleri
Hakem Malzemeleri
Hakem Malzemeleri
Top Pompaları
Top Pompaları
Amerikan Futbol Topları
Amerikan Futbol Topları
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 10000+ ürün
Popüler Aramalar
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?