Hakem Malzemeleri

Futbol, basketbol, voleybol gibi farklı spor dallarında hakemlik yapan kişiler için geliştirilen malzemeler karşılaşmaları konforlu bir şekilde yönetebilmeye yardım eder. Hakemlerin sahada ya da salonda gereksinim duyabileceği ekipmanların zenginliği sayesinde maçları idare ederken pratik bir şekilde faydalanabileceğiniz birçok ürün erişirsiniz. Hakemlerin kararlarını tüm oyunculara duyurabilmelerini sağlayan düdükler yüksek ses desibellerine ulaşarak maçları yönetmeyi kolaylaştırır. Hem salon sporlarında hem de açık hava sporlarında kullanılabilen düdükler aracılığıyla sahadaki tribünlerdeki kişiler kararlarınızı net şekilde duyar. Ergonomik tasarımlarıyla ağız yapısına kolayca uyum gösteren hakem düdükleri son derece hafif olmalarıyla da kullanım kolaylığı yaratır. Yıkanarak kolayca temizlenebilen pratik düdükleri ip bağlamaya uygun tasarımlarıyla da avantaj sağlar. Düdük ipleri aracılığıyla düdüğünüzü bağlayarak karşılaşmaları yönetirken daha konforlu bir kullanım da yaşayabilirsiniz.

Hakemler İçin Kullanışlılık Sağlayan Ekipmanlar

Plastik ve metal düdük çeşitleri hakemlerin kararlarını anında duyurabilmesi için özel tasarımlarıyla yüksek desibelli ses oluşturur. Bu düdüklerin gövdelerinde yer alan ip geçirme deliği aracılığıyla ürününüzü askılıklara kolayca asabilmemize yardım edecek uzun ipleri düdüğe geçirebilirsiniz. Hakemlerin yanı sıra beden eğitimi öğretmenlerinin derslerde, antrenörler antrenmanlarda kullanabileceği düdükler ve ipleriyle beraber sporseverler konforlu bir aksesuara sahip olur. Metal kancaya sahip düdük modelleri anahtarlıklara da kolayca takılabilir. Futbol karşılaşmalarında ve voleybol, hentbol gibi spor dallarında kullanılabilen kartlardan dayanıklı yapıları sayesinde açık ya da kapalı alanlarda başarılı bir şekilde yararlanılabilir. Hafif olmaları ve dar yapıları hakem üniformasının içerisine rahatça yerleştirilebilmelerini sağlayan kartlar sarı ve kırmızı renklerde üretilmiş takımlarla hakemlere maçlarda yardımcı olur. Kırışmaya ve kopmaya karşı dayanıklı kartlar aracılığıyla verdiğiniz cezaları seyirciler de net bir şekilde görebilir. Plastik kartlar sağlam yapıları ve canlı renkleriyle beğeni toplar.

Spor Karşılaşmalarında Konfor

Maçların sorunsuz şekilde devam etmesi için hakemlerin sahip olması gereken malzemelerden yardım alabilirsiniz. Yöneteceğiniz karşılaşmalarda ofsaytı tespit ettiğinizde bayrağınızla bunu orta hakeme ve futbolculara bildirebilirsiniz. Yan hakem bayrakları klasik tasarımlarıyla, ofsaytı tespit etmekle görevli hakemlerin sahadaki işlerini kolaylaştırır. Hava şartlarına dayanıklı bayraklar açık renkli dizaynlarıyla kolayca fark edilir. Oldukça hafif olan ve kaymayı önleyen tutma noktalarıyla yan hakemlere maç içerisinde avantaj yaratan bu bayraklar ergonomik tasarımlarıyla beğeni toplar. Çift halindeki ofsayt bayrakları maçtaki her iki hakemin de sorunsuz bir şekilde kararlarını bildirebilmesi için idealdir. Saha görevlilerinin akreditasyon kartlarını göğüslerine asabilmelerini kolaylaştıran boyun kordonu modelleri sahalardan parkelere kadar birçok alanda teknik sorumluların ya da takım elemanlarının orada bulunmaya yetkileri olduğunu gösterebilmelerini sağlar. Esnek ve uzun boyun kordonları maçın heyecanı içerisinde gerçekleştirebileceğiniz ani hareketlere karşı oldukça kullanışlıdır.

Sporun Destekçisi Aksesuarlar

İpli düdük çeşitleri ip ve düdüğü bir arada tutan akıllı tasarımlarıyla kadın ve erkek kullanıcılar için ideal olan unisex modeller içerir. Aynı zamanda görevlilerin seslerini duyurabilmeleri ve gerekli uyarılarda bulunabilmeleri için hayatın farklı alanlarında da kullanılabilen ipli düdükler küçük boyutlara sahip oldukları için rahatça taşınabilir. Hakemlerin gerekli ekipmanları yanlarında taşıyabilmelerini sağlayan hakem cüzdanları kart, kalem, kâğıt gibi ürünleri yerleştirebilmek için idealdir. Aldığınız notları maç raporuna işleyerek pratik bir şekilde resmi işlemleri tamamlayabilirsiniz. Kart cüzdanlarının da yer aldığı hakem malzemeleri sayesinde maçlardan sonra kartlarınızı güvenli bir alanda saklayabilirsiniz. Topların belirlenen kurallara uygun basınç düzeyinde olup olmadığını kontrol etmek için basınçölçerlerden yardım alabilirsiniz. Saatli basınçölçerler basınç seviyesini net bir şekilde görebilmenizi sağlar. Antrenörlerin kullanabileceği taktik tahtaları da spor karşılaşmalarında taktik verebilmek için pratik bir üründür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hakem Malzemeleri

244 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 244 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?