Futbol Aksesuarları

Futbol Aksesuarları

Futbol aksesuarları aracılığıyla erişebileceğiniz çok sayıda ekipmanla beraber daha kaliteli şekilde antrenman yapabilirsiniz. Maçlarda kullanılabilen ürünler sayesinde futbol oynarken konforunuzu ve güvenliğinizi artırabilirsiniz. Metal malzemeyle üretilen ve ağlarıyla kullanışlı bir şekilde değerlendirilebilen mini kaleler hem antrenman sahalarında hem de plaj ve bahçe gibi alanlarda kullanılabilir. Mini kaleler çocukların ve yetişkinlerin futbol oynarken yararlanabileceği yapıdadır. Sporculara idmanlarında yardımcı olan antrenman merdivenleri aracılığıyla bacaklarınızı seri bir şekilde çalıştırıp ısınabilirsiniz. Krampon darbelerine de dayanıklı olan antrenman merdivenleri kolayca katlanıp saklanabilir özelliktedir. Futbol aksesuarları arasında yer alan plastik huni ve çanaklar aracılığıyla kondisyonunuzu artırmak için yapabileceğiniz antrenmanlarda pratik yardımcılara sahip olabilirsiniz. İstasyon çalışmaları için de ideal olan plastik huniler çeşitli engellerin arasından vücudunuzu hızlı bir şekilde kullanıp esneterek geçebilmenizi kolaylaştırır.

Futbolseverler İçin Kullanışlı Ekipmanlar

Ağırlık dolgusuna sahip mini kaleleri satın alarak gol sonrasında devrilmeyen kullanışlı kaleler kurabilirsiniz. Bu sayede geniş ve düz alanlarda kısa sürede bir futbol sahası oluşturabilirsiniz. Futbol toplarını şişirirken kullandığınız iğneler aracılığıyla pompanızdan daha etkili bir şekilde yararlanabilirsiniz. Metal malzemeyle üretilen dayanıklı top iğneleri hava kaçağı yaşamadan topunuzu kısa bir sürede şişirebilmenizi sağlar. Futbol aksesuarları içerisindeki krampon vidaları aracılığıyla futbol ayakkabınızın tabanındaki yıpranmış vidaları kolayca değiştirip daha güvenli ve konforlu bir şekilde maç oynayabilirsiniz. Farklı renklerde üretilen plastik kukalar aracılığıyla çeşitli idmanları daha uygun bir ortamda ve disiplinli bir şekilde sürdürerek fiziksel gücünüzü artırabilirsiniz.

Futbol Antrenmanlarında Zenginlik Yaratan Aksesuarlar

Vücudu geliştiren idmanlarda güç lastikleriyle güvenli bir şekilde bedeninizi çalıştırabilirsiniz. Belinize bağlayabileceğiniz güç lastiklerini ileriye doğru giderek esnetip bedeninizi etkili şekilde kullanabilirsiniz. Antrenmanlarda etkili bir şekilde değerlendirilebilen aksesuarlar arasındaki idman paraşütleri sayesinde koşarken sizi zorlayacak bir ekipmanla kaliteli çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz. Koştukça açılıp esneyerek ilerlemeyi daha da zor hale getiren antrenman paraşütleri sayesinde engellere rağmen vücudunuzu geliştirip gücünüzü daha da artırabilirsiniz. Maçlarda takım kaptanlarının pazu bandı olarak kullanabilecekleri kaptan kollukları şık tasarımları ve vücudu kolayca saran yapılarıyla futbolcular için kullanışlılık yaratır. Suda yapılan antrenmanlarda kullanabileceğiniz su kaleleriyle batmayan ve sudan etkilenmeyen bir aksesuara sahip olabilirsiniz.

Sporun Kalitesini Artıran Ürünler

Futbolculara özel olarak üretilen aksesuarlar arasındaki çorap ve tozluklar tekmelikleri kolayca giyebilmenizi sağlar. Maç sırasında tekmeliklerinizin sabit kalmasını da sağlayan bu çoraplar terlemeyi önlemeye de yardım eder. Uzunluklarıyla dikkat çeken ve dize kadar ulaşan futbol çorapları sayesinde forma ve şortlara uyumlu bir ekipmana sahip olabilirsiniz. Futbol sahalarının bakımını gerçekleştirirken görevlilerin işlerini kolaylaştıran kale fileleri sayesinde sökülmüş ya da yırtılmış fileleri yenileriyle kısa sürede değiştirebilirsiniz. Renk alternatiflerine de sahip olan fileler dayanıklılıklarıyla hem sert şutların yarattığı basınca hem de açık hava şartlarına karşı ideal bir koruma sağlar. Antrenörlerin ve hakemlerin kullanabileceği düdükler sahada uyarılarınızı duyurabilmeniz için size yardımcı olur.

Soru 1: Antrenman Hunileri Nasıl Kullanılır?

Cevap 1: Futbol sahasının zeminine düzenli aralıklarla simetrik ya da asimetrik şekilde hunileri yerleştirerek çeşitli güç ve kondisyon antrenmanlarını gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca antrenman hunilerini kullanım öncesinde ve sonrasında üst üste toplayarak alandan tasarruf ederek saklayabilirsiniz.

Soru 2: Mini Kaleler Ne İşe Yarar?

Cevap 2: Futbolcuların tekniğini geliştirebilmelerine ve küçük kalelere doğru hassas vuruşlar yapabilmelerine yardım eden mini kaleler aynı zamanda kalecisiz antrenman maçları için de idealdir.

Soru 3: Güç Lastiklerinin Faydaları Nelerdir?

Cevap 3: Bir dayanak noktasına bağlanarak kullanılabilen güç lastikleri sporcuların vücudunu sararak ileriye doğru yapılan hamlelerde direnci artırıp vücut kaslarını geliştirmeye yardım eder.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Futbol Aksesuarları

1585 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1585 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19001/19025