Barkod Ürünleri

İş yerlerinde ve işletmelerde kullanılabilmeye uygun niteliklerle tasarlanan barkod ürünleri sayesinde müşterilerinize hızlı bir şekilde hizmet verebilirsiniz. Barkod makineleri ile uyumlu bir biçimde kullanabileceğiniz termal barkodlar, makineniz için gerekli olan barkod takviyesini kolayca gerçekleştirebilmenizi sağlar. Farklı makineler için üretilmiş çok sayıda barkod modelinin bulunması sizin için elverişli olan ürünlere rahatlıkla erişebilmenize olanak tanır. Kısa bir sürede barkod okuyucu makinelerin gövdelerine yerleştirilebilen rulo şeklindeki barkodlar, verimli bir kullanım yaşamanız için size yardımcı olur. Yapışkanlı tasarımları ile öne çıkan barkodlar sayesinde makinenizin bastığı çeşitli dokümanları müşterilerinize rahatça sunabilirsiniz. Barkodların üzerinden ayrılabilen basılı dokümanlar, gişe ve vezne işlemlerinde kullanıcılarına avantaj sağlar. Aynı zamanda mağazanızdaki çeşitli ürünlerin fiyat bilgisini müşterilerinize belirtmek için de barkod yazıcı modelleriyle uyumlu olan barkodlardan yararlanabilirsiniz. Pürüzsüz yüzey özelliği ile öne çıkan barkod çeşitleri, yazıların ve sayıların kolay bir şekilde okunabilmesi için kullanıcılarına yardımcı olur. Aşınmaya ve kırışmaya karşı dayanıklı olan barkodlar, müşterilerinizin doğru verilere en kısa sürede ulaşabilmesi için idealdir.

Barkod Yazıcı Kullanarak Hız Kazanın

Kullanıcıları için pratik bir şekilde çıktı sağlayan barkod yazıcıları yardımıyla iş yerinizde konfor kazanarak müşterilerinize hizmet verebilirsiniz. Küçük ebatlara sahip olan bu makineler, barkod etiketlerini yerleştirebilmeniz için geniş bir yuvaya sahiptir. Bu yuvada yüzlerce barkod etiketine yer vererek sık sık etiketleri tazelemekle uğraşmaz, zaman kaybetme sorununu da aşabilirsiniz. Şık ve sade gövdeleri ile de dikkat çeken barkod etiket makineleri, iş yerinizdeki kasada yer verebilmeniz için ideal özelliklere sahiptir. Gövdelerinde yer alan açma kapama düğmesi bölümünü kullanarak barkod yazıcı çeşitlerini çok pratik bir biçimde yönetebilirsiniz. Uzun bağlantı kablosu özelliğine sahip olan makineler, kasanızın çevresindeki bağlantı noktalarına ulaşabilmenizi kolaylaştırır. Aynı zamanda hafif olan ve taşıma kolaylığı yaratan bu ürünler, sessiz bir şekilde çalışarak kullanıcılarına maksimum konfor sağlar. Yüksek baskı kalitesi sağlayan bu ürünleri barkod sistemi fiyatları açısından ekonomik olarak sipariş edip kullanmaya başlayabilirsiniz. Kaydırma yapmayan ve yazılarla sayıların küçük puntolarda basılabilmesini mümkün hale getiren yazıcılar, oldukça verimli bir kullanım yaşayabilmeniz için idealdir. Baskı hızı son derece yüksek olan yazıcılar sayesinde barkod etiketlerini elde etmek için uzun süre beklemenize de gerek kalmaz.

Termal Barkod Yazıcıları ile Oluşan Verimlilik

USB bağlantısı ile ya da Ethernet bağlantısı ile kolayca kullanabileceğiniz termal barkod yazıcısı modelleri sayesinde iş yerinizde verimlilik kazanabilirsiniz. Aynı zamanda fiş yazıcı olarak da yararlanabileceğiniz bu ürünler, hastane ve sağlık ocağı gibi alanlarda kullanılabilmeye uygundur. Banka ve fatura merkezi gibi alanlar için de ideal olan fiş yazıcılar, hizmet almak isteyen kişilerin kendilerine sıra alarak konforlu bir şekilde beklemeye geçmesini sağlar. Böylece işletmenizdeki konuklarınız sadece birkaç saniyede fişini alıp beklemeye geçebilir. Tek bir dokunuşla fiş yazdırmayı başaran bu makineler, iş yerinizde zaman kazanarak daha seri şekilde hareket edebilmenize de yardımcı olur. Baskı genişliği ayarı yapabilmeniz için de ideal olan barkod cihazı çeşitleri, farklı termal kâğıtları kullanarak müşterilerinize hizmet verebilmenize imkân tanır. Baskı genişliği düzeyini arttırıp azaltarak farklı türlerdeki dokümanları baskı olarak alabilirsiniz. Birden fazla bağlantı portu bulunan ürünleri tercih ederek esnek bir kullanım deneyimine erişebilirsiniz. Barkod kağıdı çeşitlerini başarılı bir şekilde kullanan makineler, yırtılma ve renk taşması gibi sorunlar yaşamanızı önler. Korunaklı gövde yapıları ile beğeni toplayan makineler, kâğıtlarınızın tozlanmasını ve kirlenmesini önlemeye de yardım eder. Barkod yazıcıların tabanında yer alan destek ayakları da size avantaj kazandırır. Bu ayaklar sayesinde ürününüzün sabit kalmasını sağlayıp kayma sorununa karşı çözüm üretebilirsiniz.

Barkod Ürünleri ile İşlerinizi Hızlandırın

Kullanıcılarına ekstra hız kazandıran kablosuz barkod okutma makinesi çeşitleri, barkodlu ürünleri makinenize kısa bir sürede okutabilmeniz için üretilmiştir. Böylece kasada sıra bekleyen müşterilerinize maksimum hızla hizmet vererek işlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Barkodların üzerinde yer alan bilgileri anında okuyan makineler, ergonomik tasarımları sayesinde kasiyerler ve kasa çalışanları için avantaj yaratır. Hafif olan ve kolay kavranabilen barkod okutma makineleri, küçük boyutları aracılığıyla kullanıcılarına bir diğer avantaj sağlar. Veri alıcılarının büyük bir alan sağlaması sayesinde barkod okutma cihazı modellerini oldukça konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Hem kablolu kullanıma hem de kablosuz kullanıma imkân tanıyan modellerin bulunmasından yararlanarak çok yönlü bir şekilde barkod okutma işlemlerini yerine getirebilirsiniz. USB arabirimini de destekleyen modeller, oldukça işlevsel şekilde işletmenizdeki işlerinizi yerine getirebilmenize yardımcı olur. Farklı işletim sistemlerini destekleyen ürünler sayesinde çok yönlülüğün avantajlarını yaşayabilirsiniz. USB kablosu ile şarj ederek günler boyunca bu makinelerden kablosuz şekilde yararlanabilirsiniz.

Farklı Medyalar için Uygun Olan Barkod Makineleri

Medya haznesinde farklı özelliklere sahip kâğıtlara yer verebileceğiniz barkod tarayıcı çeşitleri sayesinde fonksiyonellik elde edebilirsiniz. Rulo beslemeli veya katlamalı kâğıtlarla uyumlu olan makineler sayesinde dilediğiniz şekilde barkodlarınızı yazdırabilirsiniz. Kalıp kesimli kâğıtları ve işaretli ya da işaretsiz kâğıtları güvenli bir şekilde kullanabilmek adına da barkod makinelerinden yararlanabilirsiniz. İş yerinizde barkod makinenizle beraber kullanabileceğiniz birçok ürünle de işlerinizi daha pratik hale getirebilirsiniz. Karekod okuyucu modellerini kullanarak karekodlu barkodları anında makinenize okutabilirsiniz. Böylece çeşitli verilere kolayca erişip müşterilerinize çok daha hızlı bir şekilde yardımcı olabilirsiniz. Depolar, medikal hizmetler veren yerler, satış stantları gibi farklı noktalarda bu ürünlerin sağladığı pratik destekten etkin şekilde yararlanabilirsiniz. Hem ışıklı hem de sesli uyarı desteği sağlayan karekod okuyucular, okutma işleminin gerçekleşip gerçekleşmediğini kolayca anlayabilmenize yardım eder.

Bluetooth Özellikli Barkod Yazıcılar

Kablosuz kullanım desteğini kullanıcılarına sunan Bluetooth özellikli barkod yazıcılar sayesinde teknolojiden verimli bir şekilde yararlanabilirsiniz. Tasarımlarında düşük şarj göstergesine de yer veren bu ürünler, barkod yazıcınızı ne zaman şarj etmeniz gerektiğine karar verebilmenize yardımcı olur. Farklı kalınlıklardaki barkod kâğıtlarına baskı yapabilen modern yazıcılar, oldukça esnek bir kullanım deneyimi elde edebilmeniz için idealdir. Sahip oldukları işlemcilerle de dikkat çeken Bluetooth barkod yazıcı modelleri, komutlarınızı kısa bir sürede algılayıp yerine getirir. Modern sensörleri ile de dikkat çeken yazıcılar, etiketleri kolayca algılayıp sizin için gerekli baskıyı oluşturur. Baskı açısı bakımından farklı açıları kullanabilmenizi sağlayan yazıcı modelleri ile oldukça esnek bir deneyime erişebilirsiniz.

Kesici Üniteye Sahip Barkod Makineleri

Tasarımlarında kesici ünite bölümüne yer veren barkod makineleri sayesinde etiket kâğıtlarını kolayca birbirinden ayırabilirsiniz. Etiket sıyırma ünitesine de sahip olan modelleri tercih ederek ekstra verimlilik kazanabilirsiniz. Kullanıcılarına font alternatifi sağlayan barkod yazıcılar, farklı yazı fontlarını tercih ederek baskı yapabilmenizi sağlar. Isınma yapmadan çalıştıkları için gün boyunca güvenle yararlanabilmeniz için ideal olan barkod yazıcılar, enerjiyi tasarruflu şekilde kullanan teknolojileri sayesinde elektrikten tasarruf edebilmenize de yardımcı olur. Marketlerde ve manavlarda kullanılabilmeye uygun olan barkod sistemi makineleriyle de verimli bir deneyime ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda tartı olarak da kullanılabilen bu ürünler, satışını yapacağınız ürünlerin ağırlığını hassas bir şekilde ölçer. Bu makinelerin ergonomik tuşlarını kullanarak barkod sisteminizin hafızasına tanımladığınız ürünlerin fiyatlarına göre satış etiketlerini hazırlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Barkod Ürünleri

6841 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Bilgisayar
Yazıcı
Yazıcı
Barkod Ürünleri
Barkod Ürünleri
Barkod, Etiket Yazıcı
Barkod, Etiket Yazıcı
Barkod Okuyucu
Barkod Okuyucu
El Terminalleri
El Terminalleri
Barkod Etiketi
Barkod Etiketi
Ribon
Ribon
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 6841 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?