Perakende satış, lojistik, bilet işlemleri ve kategorilendirme gibi faaliyetler için sıklıkla tercih edilen barkod yazıcılar, hazır forma sahip etiketler üzerine gerekli bilgilerin aktarılmasını sağlar. Bir barkod yazıcı, bağlı olduğu veri kaynağına veya bilgisayar desteğine bağlı olarak, kısa sürede çok sayıda etiket basabilir. Barkod yazıcılar, sevkıyat öncesi karton etiket, UPC veya EAN formunda perakende eşyaların etiketlenmesi için de tercih edilebilir. Barkod yazıcı cihazları, farklı pazarlar için özel olarak dizayn edilir. Hızla çalışan, uzun ömürlü olan ve seri basım fonksiyonlarına sahip olan endüstriyel cihazlar, büyük depo ve üretim tesislerinde kullanılır. Masaüstü ürünler ise; perakende, ev ve ofis ortamları için en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Barkod yazıcı modelleri, ürünün teknik özellikleri ve sunduğu avantajlara göre değişiklik gösterir. Termal, lazer ya da geleneksel mürekkep baskılı yazıcılar mevcuttur.

Yeni nesil termal yazıcılar; pratikliği, maliyet avantajları, kullanım kolaylığı, seri ve doğru basım tekniği nedeniyle en çok tercih edilen ürünler arasında gösterilebilir. Termal tabanlı barkod yazıcılar; yüksek kaliteli etiket, etiket bilekliği, makbuz ve bilet oluşturmak için oldukça kolay ve ekonomik bir yöntem sunar. Diğer baskı teknolojilerinden farklı olarak termal tabanlı cihazlar, daha az bakım gerektirir. Baskı kalitesini en üst düzeyde tutarak, daha hızlı ve daha ekonomik çıktı almaya olanak tanır. Termal transfer tekniği ile farklı karakterde barkod ve etiket hazırlayan ürünler, hem kullanıcılara hem de müşterilere memnun edici sonuçlar vadeder. Portatif özelliğe ve ufak boyutlara sahip olan modeller, cihazın ergonomisini ve mobilitesini artırır. Lpt, seri port, hdmi ve bluetooth gibi bağlantı seçeneklerini üzerinde bulunduran ürünler, farklı cihazlar ile kolaylıkla entegre edilerek, hızlı çıktı almayı kolaylaştırır.

Kalın kağıt üzerine baskı avantajı sağlayan bilet yazıcılar, özel uygulama veya yazılımlar ile kolaylıkla kontrol edilebilir. Oldukça hızlı ve sessiz çalışan cihazlar, müşterilere modern hizmet sunabilmek için son derece idealdir. Özellikle konser, festival, maç, turnuva ve ulaşım biletleri gibi müşteri yoğunluğunun fazla olduğu sektörlerde vazgeçilmezdir. Bileklik bantları üzerine baskı yapabilen yazıcılar, spesifik kullanımlara ve özel etkinliklere uygun çıktılar almanızı kolaylaştırır. Mobil yazıcılar ise, belirli platformlar üzerinde kullanılan klasik termal yazıcılara büyük benzerlik gösterir. Mobil barkod yazıcı modellerinin en önemli ayrıcalığı, son derece küçük boyutlara sahip olması ve bilgisayar gibi kablolu bağlantı ünitelerine ihtiyaç duymadan çalışabilmesidir. Kablosuz olarak bluetooth ya da Wi-Fi üzerinden mobil cihazlar ile iletişim kurabilmek ve hızlı çıktı alabilmek mümkündür.

Barkod yazıcı fiyatları; ürünün markasına, modeline, fonksiyonlarına, basım özelliklerine ve sunduğu teknik ayrıcalıklara bağlı olarak farklılık gösterir. Ofis ve büro faaliyetlerine uygun olan ve doğrudan termal çıktı sunan barkod yazıcı cihazları, genellikle daha ucuzdur. Yüksek çıktı fonksiyonu, programlanabilir yapı, seri ve çoklu baskı gibi teknolojileri üzerinde barındıran ve endüstriyel kullanım için tasarlanan ürünler ise, daha yüksek fiyat bandına sahiptir. Bu nedenle, ihtiyacınıza ve kullanım yoğunluğunuza uygun olan bir ürün seçmek, işinizi en ekonomik ve en doğru şekilde gerçekleştirebilmeniz için son derece önemlidir. Yazıcının nerede ve ne tür işler için kullanılacağı, sabit veya taşınabilir olması, günlük ya da haftalık baskı sayısı gibi etmenleri göz önünde bulundurarak, sizin için en ideal baskı cihazını rahatlıkla seçilebilirsiniz. Kategori içinden Epson, Godex, Argox, Aclas ve Bixolon gibi dünyaca ünlü markalara ait barkod yazıcılarını detaylı olarak inceleyebilir, beklentilerinize en uygun cihazlara kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Barkod Yazıcı Fiyatları

112 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Argox
  2. Epson
  3. Aclas
  4. Zebra
  5. XPrinter
  6. Ptfis
  7. Possify
  8. Palmx
  9. Zjiang
  10. Afanda
  11. Citizen
  12. Rongta
  13. Bixolon
  14. Godex
  15. Honeywell
  16. Meenjet
  17. Postek
  18. Birch
  19. Cmt
  20. Datalogic
  21. GOOJPRT
  22. Genresman
  23. HP
  24. Hprt
  25. Hspos
  26. Jolimark
  27. OEM
  28. Ordiness
  29. Perkon
  30. Pointman
  31. Posclass
  32. Pınarstore
  33. Quatronic
  34. Sewoo
  35. Tally Dascom
  36. Teknofis
  37. Wode Industry
  38. Zywell
  39. iPrinter
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Tipi
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483646/3013118/162/106502
Başa dön