Kaliteli Server - Sunucular Sadece Hepsiburada.com'da.

Domain ve hosting hizmetleri başta olmak üzere tüm bilişim verilerini depolamanıza, kontrol etmenize ve iyileştirmenize olanak sağlayan serverlar, hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile beğeninize sunuluyor.

Sunucu kasaları, ramleri, işlemcileri, hard diskleri, SCSI kontrol kartları, RAID kontrol kartları ve sunucu aksesuarlarına ulaşabileceğiniz kategori, bilişim ya da bilgi işlem departmanlarının tüm donanım ihtiyaçlarına cevap vermeye hazırlanıyor. Yüksek performans ve birim yazma hızına sahip çok çekirdekli işlemciler, serverlar için kusursuz bir güç elde etmeyi amaçlıyor. Windows ya da Linux tabanlı server kurmak için kullanabileceğiniz serverlar arasınızdan seçim yapmanıza yardımcı olan kategori, Rack 2U ya da Tower sunucu tipleri arasından seçim yapmanıza olanak sağlıyor. Farklı disk yuva sayısı ve arttırılabilir disk yuvası gibi seçenekleri bir arada sunan modeller, aynı zamanda uzaktan yönetim özelliği sağlamaları ile de ön plana çıkıyor. Yüksek transfer rate ve kapasiteleri ile dikkat çeken sunucular, gerek veri işlem merkezleri gerekse web hosting hizmeti veren firmalar için en uygun çözümü sunmayı amaçlıyor. Dell, Hp ve Lenovo marka serverların yer aldığı kategori, diğer donanım aksamlarınız ile uyum içerisinde bir kullanımı amaçlıyor.

Türkiye’nin en büyük online bilgisayar mağazası hepsiburada.com kalitesi ve güvencesi ile beğeninize sunulan serverlar ve server aksesuarları arasından seçiminizi yapabilir, ihtiyacınıza en uygun teknik özelliklere sahip modelleri inceleyebilir, sepetinize ekleyerek kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Server Modelleri ve Fiyatları

37 ürün var
 1. Markalar
  1. HP
  2. Dell
  3. Lenovo
  4. IBM
  5. Fujitsu
  6. Hp-E
  7. Persephone
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483646/3000500/758
BAŞA DÖN