Huawei Matebook, yeni nesil dizüstü bilgisayar modelidir. Huawei markası, dizüstü bilgisayar modelleri ile her dönem, en popüler markalardan biri olarak ön plandadır. Bilgisayar seçimlerinizde gelişmiş teknik donanım, modern ve kullanışlı tasarım gibi tüm detayları bir arada istiyorsanız, sizler de seçiminizi Huawei bilgisayar modellerinden yapabilirsiniz.

Portatif tasarıma sahip olan dizüstü bilgisayar modelleri, pek çok kişinin ilgisini çekiyor. Film izleme veya internet üzerinde yapacağınız günlük işlerinizi daha geniş bir ekrandan halledebilmek için, Huawei markasının geniş ekranlı dizüstü bilgisayar modellerini inceleyebilirsiniz. Oldukça ince yapısı ve hafif olması gibi detayları ile Huawei Matebook ise, son dönemlerin en gözde ürünlerinden biridir. Modern çizgisi ve tasarımı yanı sıra, üstün teknolojisi ve yüksek performansı ile de tüm beklentilerinize yanıt verebiliyor.

Huawei Matebook Özellikleri

Huawei Matebook özellikleri incelediğinde, oldukça dikkat çekici detaylara sahip olduğu görülüyor. Konforlu kullanım ile birlikte, üstün performans özellikleri ile öne çıkan Huawei markasının son ürünlerinden biridir. Huawei Matebook serisi içerisinde ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize en uygun dizüstü bilgisayar modelini tercih edebilirsiniz. Farklı boyut, renk ve model çeşitliliği alternatifi bulunuyor. Şık tasarımı ile dizüstü bilgisayar kullanıcılarının dikkatini üzerinde toplamayı başardı. Yenilikçi teknoloji ve modern tasarımı ile sizler de yeni nesil dizüstü bilgisayarını kullanmaktan keyif alabilirsiniz. İşlevsel özellikleri, çok yönlü bir kullanım ayrıcalığı sunuyor. Çarpıcı bir duruşa sahip olan bilgisayar modeli, pürüzsüz bir görünüme sahiptir. Hafif ve ince yapısı ile sınıfının en iyisi olarak biliniyor. Özellikle yenilenmiş dizüstü bilgisayar modelinde, yenilikçi ekran teknolojisi kullanıldı.

Kullanıcılarının cihaz kullanımında daha konforlu bir deneyim yaşamları için, ekranı özel olarak geliştirildi. Cihazı kullanırken, geniş ekranın sunmuş olduğu tüm ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Yeni dizüstü bilgisayar serisinin içerisinde yer alan hemen her modelin, 180 derecelik bir ekran açısına sahip olması da dikkat çekiyor. Kendinizi en rahat hissettiğiniz pozisyonda bile, dizüstü bilgisayarınızı konforlu bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kalitesi İle Öne Çıkan Huawei Matebook Modelleri

Kalitesi ile öne çıkan Huawei Matebook modelleri, birbirinden farklı aksesuarları ile de kullanıcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor. Huawei markası, dizüstü bilgisayar modellerinde üretmiş olduğu pek çok seri ile adından her zaman söz ettiriyor. Son dönemlerin en popüler ürünlerinden biri olan Matebook serisi ile de bilgisayar konusunda ne kadar başarılı olduklarını bir kez daha kanıtladılar. Çok ince ve hafif bir tasarıma sahip olan Matebook serisi içerisinde bulunan aksesuarlar da kullanıcılarından tam puan almayı başardı. Cihazlar ile birlikte alacağınız şarj aleti, kulaklıklar ve kılıf gibi aksesuarlar, serinin içerisinde bulunan her modele özgü farklı çeşitliliktedir. Kişiselleştirebileceğiniz bir dizüstü bilgisayar modeli arıyorsanız, Matebook serisini mutlaka incelemelisiniz. Donanımı, teknik özellikleri ve modellerindeki kusursuz detaylar ile Huawei Matebook serisi, son dönemlerin en popüler ürünlerindendir. Kullanıcılarına pek çok açıdan avantajlı bir bilgisayar kullanımı deneyimi sunuyor. 13.9 inç genişliğindeki ekranı, serinin en dikkat çeken özelliklerinden biridir.

Ayrıca %91 değerinde ekran ve gövde oranına sahip olması da dikkat çekicidir. Bu özelliği sayesinde, bilgisayar ekranındaki tüm alanın sadece sizin kullanımınıza özgü olarak üretildiğini söylemek mümkündür. Matebook serisinin en iddialı özelliklerinden birisi de çerçevesinin inceliğidir. Diğer markaların dizüstü bilgisayar serilerine bakıldığında, çok ince ve çok geniş bir ekrana sahip olduğu söylenebilir.

Çarpıcı Özellikleri İle Huawei Matebook Serisi

Çarpıcı özellikleri ile Huawei Matebook serisi, her ihtiyaca yanıt verecek ürün çeşitliliğinden oluşuyor. Huawei markası, yeni seri dizüstü bilgisayar modellerinde daha canlı renkler, daha geniş ekran ve daha konforlu kullanım ayrıcalıklarını bir arada sunuyor. Kaliteli bir diz üstü bilgisayar kullanımını deneyimlemek istiyorsanız, Huawei serisini kesinlikle incelemelisiniz. Matebook serisinin dokunmatik ekran özelliği, kullanıcılarının en çok ilgi gösterdiği detaylardan biridir. Sadece üç parmağınızı kullanarak, dizüstü bilgisayarınızın ekran görüntüsünü kolaylıkla alabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan dizüstü bilgisayar modellerinde ilgi çeken özelliklerden biri de hafifliğidir. Yanınızda ağırlık yapmadan, dilediğiniz yere götürebilirsiniz. Özel olarak tasarlanmış çantalarını da bilgisayar seçiminde mutlaka incelemelisiniz. Şık bir tasarıma sahip olan D14 modelinin, 14 inç genişliğinde bir ekranı vardır. Özellikle dizi ve film izleme gibi eğlenceli aktivitelerinizde daha keyifli bir kullanım sunar. Huawei markasının özel olarak tasarladığı Matebook serisinde D 14 modelinde Shark Fin 2.0 fan sistemi tercih edildi. Bu özelliği sayesinde, cihaz daha sessiz ve performans kaybı olmadan çalışmaya devam eder. Dizi ve film izlerken cihazı ısınmasının önüne geçer. Isınma sorunu yaşanmadığı için, dizüstü bilgisayarınızda herhangi bir donma sorunu da yaşamazsınız.

Popüler Huawei Matebook Modelleri

Popüler Huawei Matebook modelleri, ultra ince gövdeleri ile hem kaliteyi, hem de şıklığı bir arada sunuyor. Oldukça güçlü bir işlemciye sahip olan Huawei Matebook 14 S modelinde, Intel Iris Xe grafik sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde, daha mükemmel bir izleme deneyim, yaşayabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar serisinin tüm ürünlerinde öne çıkan ve dikkat çekici özelliklerden biri de üstün şarj kapasitesidir. Oldukça güçlü bir şarj kapasitesine sahip olan serinin tüm modellerini, uzun saatler boyunca prize takılı olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Üstelik oyun oynayabilir, dizi veya film izleyebilir ya da günlük işlerinizi cihazınızda da halledebilirsiniz. Matebook serisinde bulunan cihazlarda i5 işlemciye sahip olan modellerin, daha hızlı ve daha güçlü oldukları söylenebilir. Marka, üretmiş olduğu serinin bazı modellerinde ise, Intel Core i5 işlemciyi tercih etmiştir. Bu sistem ise, tüm işlerinizi birkaç saniye içerisinde halledebilmenizi sağlar. Cihazların hepsi, üst düzey verimlilik sunar. Oldukça pratik bir kullanıma sahip oldukları için, günlük işlerinizi aksatmadan ve aralıksız olarak yapabilirsiniz. Matebook modellerinin 8 inçten başlayan ve 10.8 inçe kadar devam eden farklı ekran boyutları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Cihazların hepsi, dijital kalem ile uyumludur. Dokunmatik ekrana sahip olduğu için, grafik hazırlamak veya proje çizmek gibi işlerinizde de kullanabilirsiniz. E-kitap modu bulunur. Bu mod sayesinde, sanki gerçekten kitap okuyormuş hissini yaşayabilirsiniz. Göz sağlığınızı koruması için, ekran parlaklığı ve renk kontrastı otomatik olarak ayarlanabilir. Çok güçlü bir hoparlörü vardır. Müzik dinlerken veya dizi ve film izlerken, ses konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Hayatı Kolaylaştıran Huawei Matebook Serisi

Hayatı kolaylaştıran Huawei Matebook serisi, özellikleri ile farklı tasarımları sizlerin beğenisine sunuyor. Geniş ekranı güçlü ve hızlı işlemcisi ve şık tasarımı gibi detayları ile sizler de Matebook serisini inceleyebilirsiniz. 512 GB gibi oldukça geniş bir hafıza seçeneği bulunuyor. Ayrıca cihaza ek olarak tasarlanan ekstra depolama alanı da serinin en ilgi gören özellikleri arasında yer alıyor. Cihazı uzun yıllar hafıza problemi olmadan kullanmaya devam edebilirsiniz. 250 GB, 256 GB ve 512 GB gibi farklı depolama alanlarını inceleyerek, ihtiyacınıza en uygun modeli tercih edebilme imkânına sahip olabilirsiniz. Huawei Matebook serisi, depolama yönünden oldukça geniş bir kapasiteye sahiptir. Benzer cihazlar ile kıyaslandığında, daha fazla fotoğraf, video, dizi, film veya belge indirerek, cihazınıza kaydetme avantajınız bulunuyor. Görüntü ve ses içeriklerinin hepsini, uzun süre cihazı kasmadan saklayabilir ve depolayabilirsiniz. Serinin tüm modelleri, oldukça kullanışlı cihazlardır. 13 inç ebadındaki dokunmatik ekranı ise, cihazın daha kolay kullanılmasını sağlar. Cihazların hepsinde, parmak izi algılama özelliği de bulunuyor. Sadece birkaç saniye içerisinde ve tek bir tuş ile ana ekrana kolaylıkla ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Çarpıcı ve şık görünümü, metalik kasası, incecik ekranı ve işlevsel tuş takımı ile bir dizüstü bilgisayarından tüm beklentilerinizi, Matebook serisinde bulabilirsiniz. Serinin en popüler modellerinden biri de Huawei Matebook D 15’tir. Sadece 5.3 mm kalınlığında bir ekrana sahip olan bu model, ekranın tamamen kullanıcıya yönelik kullanılması imkanını sunar. Bu modelde bulunan Huawei Share özelliği sayesinde, kullandığınız telefonunuzun ekranını dizüstü bilgisayarınıza da saniyeler içinde yansıtabilirsiniz. Ekranlar arası paylaşım yapmak için, tüm modellerin özelliğini aktifleştirebilirsiniz. Serini tüm modellerinde dokunmatik ekranı kullanırken aynı zamanda fare ve klavye ile de işlemlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Huawei Matebook Tasarımları

Şık ve kullanışlı Huawei Matebook tasarımları, kullanıcıları için pek çok ayrıntıyı düşünüyor. Özellikle cihaz kullanım süresi boyunca göz sağlığınızın korunması için, mavi ışık azaltma fonksiyonu otomatik olarak devreye giriyor. Eğer dizüstü bilgisayarınız ile uzun saatler vakit geçiriyor iseniz, Matebook serisi sayesinde gözleriniz yorulmadan, çalışmaya devam edebilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızı geceleri daha fazla kullanıyorsanız, mavi ışık azaltma fonksiyonu sayesinde, göz sağlığınızın da korunmasını sağlayabilirsiniz. Serinin modellerinde kamera, klavyede gömülü şekilde tasarlanmıştır. Sadece tek bir tuş ve tek bir hareket ile kameranın açılmasını sağlayabilirsiniz. Huawei Matebook D 16 modelinde ise,16.1 inç genişliğinde ekran bulunuyor. Serinin en geniş ekranı olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm içerikleri daha detaylı bir şekilde, ekranda görüntü kirliliği olmadan görebilme şansınız bulunuyor. Bu model, aynı anda pek çok işlemi takılmadan ve çok kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmenizi sağlıyor.

Huawei Matebook Serisinin Teknik Detayları

Huawei Matebook serisinin teknik detayları ile en yüksek performansa sahip cihazları sizlere sunuyor. Okul, günlük veya iş hayatınız içerisinde dilediğiniz işlem için, Matebook serisinin tüm modellerini tercih edebilirsiniz. Huawei Matebook serisinin modelleri, hayatınızı kolaylaştırmak için özel olarak tasarlandı. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan tüm modelleri, sıra dışı bir dizüstü bilgisayar kullanımı sunuyor. Özellikle Matebook 14 modelinin, dikey ekran kullanım ayrıcalığı dikkat çekiyor. Bu özelliği sayesinde, ekranı daha geniş bir açı ile kullanabilme ayrıcalığına sahip olabiliyorsunuz. Çok klas, şık ve modern bir tasarımı bulunuyor. Sadece 1.49 kg ağırlığında olan modelin 15.9 mm inceliğinde olduğunun da altını çizmek gerekir. Huawei Share özelliği yine Matebook 14 modelinde de bulunuyor. Bu özelliği etkinleştirmek için devreye giren sensörü, özel olarak tasarlanmıştır. Bu sensör klavyenin altında yer alan ve dokunmatik alan içerisine gizlenmiştir. Cihazın daha kusursuz bir görünümde olması sağlanmıştır. Serinin en dikkat çeken modellerinden biri olan Matebook D Ryzen de yine gelişmiş ve ileri düzey teknolojisi ile dikkat çekiyor. Üst düzey bir donanıma sahip olan bu model, iş hayatında profesyonel kullanım için de en uygun modellerden biridir. Sunumlarınızı hazırlayabilir ve üst düzey depolama kapasitesi ile tüm verilerinizi sorunsuz bir şekilde depolayabilirsiniz. Birden fazla işle aynı anda ilgilenebilmeniz için 8 çekirdekli AMD Ryzen işlemci tercih edilmiştir. Günlük işlerinizde de daha iyi bir performans ile çalışan bir dizüstü bilgisayarı arıyorsanız, Matebook modellerini inceleyebilirsiniz. Oyun, müzik, dizi ve film gibi tüm eğlenceli aktiviteleri sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.

Hızlı ve Pratik Huawei Matebook Çeşitleri

Hızlı ve pratik Huawei Matebook çeşitleri, farklı renk çeşitliliği ile sizlere alternatifler sunuyor. Özellikle gri ve altın renklerinin çok popüler ve dikkat çekici olduğunu söylemek mümkündür. Teknik özellikleri kadar, tasarımı ve renkleri ile de çok özel bir dizüstü serisi olduğunu belli ediyor. Huawei Matebook modellerinin renkleri oluşturulurken, elmas cilalama tekniği kullanılmıştır. Bunun için tüm modellerinin kusursuz bir görünümde olduğunu görebiliyoruz. Rose gold rengi ise, daha sıra dışı renk arayışı içerisinde olanlara hitap ediyor. Kullanıcılarına renk seçimi konusunda ayrıcalık sunan Huawei markasının dilerseniz orijinal rengini de bu seri içerisinde tercih edebilirsiniz. Aldığınız Matebook modeli için özel olarak tasarlanmış olan, birbirinden farklı renkteki kılıfları da tercih edebilirsiniz. Çeşitli renk seçenekleri bulunan kılıflar içerisinde şeffaf olanlar oldukça popülerdir. Bilgisayarınıza kendi tarzınızı yansıtmak için, Huawei markasının özel olarak üretmiş olduğu aksesuarları da inceleyebilirsiniz. Matebook serisi için özel olarak üretilen kılıfları sadece kapak kısmına takarak, güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz. Dizüstü bilgisayar modellerinde pek çok yeniliğe imzasını atan Huawei markasının yeni modellerini keyifle kullanabilirsiniz.

Bütçeye Uygun Huawei Matebook Fiyatları

Bütçeye uygun Huawei Matebook fiyatları, seri içerisinde yer alan modellere göre farklılık gösteriyor. Seçeceğiniz modelin özellikleri, rengi, hafızası, kapasitesi ve diğer ek detayları da yine fiyatların değişmesine neden olan en önemli etkenlerdendir. Yine de performans ve tasarımına bakıldığında, Huawei Matebook modellerinin oldukça uygun fiyatlara kullanıcılarına sunulduğunu söylemek mümkündür. Üst düzey donanımı ve güçlü işlemci gibi teknik özellikleri ile fiyatları karşılaştırıldığında, oldukça avantajlı ürünler olduğu dikkat çekiyor. Her ihtiyaca yönelik olarak özel olarak üretilen Matebook serisinde, sizler de kendiniz için en uygun dizüstü bilgisayar modelini seçebilirsiniz.

Üst Düzey Matebook Seri Modelleri

Üst düzey Matebook seri modelleri, en zorlu oyunlarda bile yüksek performansını korumaya devam ediyor. Özellikle hızlı görüntü işleme detayına sahip olan serinin modelleri, kullanım sırasında herhangi bir donma, takılma veya bekleme yapmıyor. Görüntüyü anında ekrana yansıtarak, geçişleri de kusursuz yapıyor. Huawei Matebook serisinin dayanıklı şarj kapasiteleri de kullanıcıları için en önemli avantajlarından biridir. Şarja takma imkânı olmayan yerlerde bile, cihazı uzun saatler dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ortalama olarak, 11 saat boyunca kesintisiz kullanım imkânı sunuyor. Düzenli çalışmada bile, uzun saatler dayanıklı bir kullanıma sahiptir. Seride yer alan bazı modellerde Free Touch özelliği de bulunuyor. Bu özelliği sayesinde, cihazdan maksimum verim alabilirsiniz. Konforlu kullanım garantisi sunan serinin modelleri hem kolay, hem de rahat bir şekilde kullanabiliyor. Dizüstü bilgisayar modellerinin pek çoğunda, üst düzey bir hoparlör ve ses seviyesi bulunamayabilir. Huawei Matebook serisinin hepsinde geliştirilmiş hoparlör teknolojisi kullanılmıştır. Oyun oynarken veya müzik dinlerken yüksek performanslı bir ses kalitesi deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayrıca cihazların hepsinde, hassas mikrofonlar yer alıyor. Ses kirliliğini maksimum düzeyde azaltarak, yaklaşık 5 metrelik mesafeden bile sesinizin algılanmasını sağlar. Görüşmelerinizi dizüstü bilgisayar üzerinden yaparken rahatsız olmazsınız. Görüşmelerinizi daha kaliteli bir şekilde yapabilir ve herhangi bir ses kirliliği veya takılma sorunu ile karşılaşmazsınız. İnce ve geniş ekranları 2K çözünürlüğe sahiptir. Ekranın tamamında beyaz ve mavi ışık dengesi, Matebook modellerinin hepsinde otomatik olarak ayarlanır. Dizüstü bilgisayarınızı uzun süre kullandığınızda bile, göz yorgunluğu gibi bir problem yaşamazsınız.

huawei matebook
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Bilgisayar
Bilgisayarlar
Dizüstü Bilgisayar Laptop
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler

huawei matebook

ile ilgili 42 ürün bulduk
İşlemci Tipi