Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar

Huawei
23.499,00 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Ek hizmet ister misin?
Eski ürününü yenisi ile değiştirmek ister misin?
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (6)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

23.999,00 TL
25.499,00 TL
DSACategoryId/2147483646/3000500/98

1. FullView ekran, sektörde yaygın olarak kullanılan bir terimdir ve genellikle dar çerçeveli ve yüksek ekran-gövde oranına sahip bir dizüstü bilgisayarı ifade eder.

2. Veriler Huawei laboratuvarlarından gelmektedir. Gerçek kullanım çevresel faktörlere, cihaza ve diğer faktörlere bağlı olarak biraz değişebilir. Gerçek ürün geçerli olacaktır.

3. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. 270 m mesafe, açık, engelsiz bir ortamda yönlendirici ile dizüstü bilgisayar arasında sorunsuz web sitesi taramasının sağlanabileceği en uzun mesafedir. Gerçek kullanım çevresel faktörlere, cihaza ve diğer faktörlere bağlı olarak biraz değişebilir.

4. Nominal değer.

5. Ekran en boy oranı 0.618 altın orana yakındır, bu da onu hem ofis işleri hem de eğlence için uygun hale getirir.

6. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır. Ölçümler, toplam ekran boyutuna oranla ekranın görüntüleme alanının boyutuna dayanmaktadır. Gerçek ürün geçerli olacaktır.

7. Ekran TÜV Rheinland Düşük Mavi Işık Sertifikası almıştır. Bu ürün tıbbi bir cihaz değildir ve tedavi amacıyla kullanılmamalıdır.

8. HUAWEI MateBook D 16 yaklaşık 1.68 kg ağırlığındadır ve bu da bazı ana akım 15 inç dizüstü bilgisayarların ağırlığına yakındır.

9. Veriler Huawei laboratuvarlarından geliyor ve HUAWEI MateBook D 16'nın hava akışını önceki nesil cihazdaki ile karşılaştırıyor.

10. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır ve sessiz iç ortamlarda elde edilmiştir. Gerçek kullanım, ortama, saha koşullarına ve diğer faktörlere bağlı olarak biraz değişebilir. Gerçek kullanım geçerli olacaktır.

11. Kamera anahtarı, PC Manager 13.0.6.380 veya üstü tarafından desteklenen bir yazılım özelliğidir. Genel deneyim, kullanım kısıtlamaları veya bu özellik tarafından desteklenen modeller hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen HUAWEI Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

12. Veriler Huawei laboratuvarlarından alınmıştır ve HUAWEI Metaline Antenli HUAWEI MateBook D 16 ile 5 GHz Wi-Fi'ye bağlı HUAWEI MateBook D 15 arasında bir karşılaştırmadır. Gerçek deneyim, yazılım sürümüne, kullanım koşullarına ve ortam faktörlerine bağlı olarak değişebilir. Gerçek kullanım geçerli olacaktır.

13. 65 W şarj cihazı, HUAWEI Mate 50 Serisi, HUAWEI P60 Serisi dahil olmak üzere SuperCharge protokolünü destekleyen Huawei telefon modelleriyle uyumludur. Desteklenen telefon modelleri hakkında ayrıntılı bilgi için lütfen lütfen HUAWEI Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

14. Yalnızca 3.5 mm kablolu mikrofonlu kulaklıklar, belirli Huawei kablosuz kulaklıklar ve PC Manager 13.0.3.360 veya üstünü çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu özelliği destekler. Gerçek deneyim, kulaklık modeline, kullanım alışkanlıklarına, kullanım koşullarına ve diğer faktörlere bağlı olarak biraz farklılık gösterebilir.

15. Yalnızca PC Manager 13.0.1 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu özelliği destekler. Bu özellik varsayılan olarak devre dışıdır. Denetim Masası'nda etkinleştirmeniz gerekir.

16. Yalnızca belirli Huawei cep telefonları, tabletler, monitörler, HUAWEI televizyonlar, kulaklıklar ve PC Manager 13.0.2.300 veya üstünü çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu özelliği destekler. Genel deneyim, kullanım kısıtlamaları veya bu özellik tarafından desteklenen modeller hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen HUAWEI Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

17. Yalnızca belirli Huawei cep telefonları ve PC Manager 13.0.3.390 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar, belirli mobil uygulamalarda bu özelliği destekler. Genel deneyim, kullanım kısıtlamaları veya bu özellik tarafından desteklenen modeller hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen HUAWEI Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

18. alnızca belirli Huawei tabletler ve PC Manager 13.0.2.300 veya sonraki bir sürümünü çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlar bu özelliği destekler. Genel deneyim, kullanım kısıtlamaları veya bu özellik tarafından desteklenen modeller hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen HUAWEI Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

19. Bu özellik yalnızca belirli Huawei monitörlerde ve PC Manager 13.0.2.300 veya sonraki sürümleri çalıştıran belirli Huawei dizüstü bilgisayarlarda desteklenir. Bu özelliği destekleyen ilk monitör grubu HUAWEI MateView Wireless (HSN-CBA) monitörleridir. Genel deneyim, kullanım kısıtlamaları veya bu özellik tarafından desteklenen modeller hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen HUAWEI Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.

20. Yalnızca PC Manager 13.0.3.320 veya üstünü çalıştıran belirli Huawei bilgisayarları, belirli Huawei telefonları ve tabletleri bu özelliği destekler. Desteklenen cihazlar ve destek planları hakkında ayrıntılar için resmi açıklamaya bakın. Bu özelliği kullanmak için telefonunuzda, tabletinizde ve bilgisayarınızda aynı HUAWEI kimliği ile oturum açmanız ve Bluetooth ile Wi-Fi'yi etkinleştirmeniz gerekir. Genel deneyim, kullanım kısıtlamaları veya bu özelliğin desteklendiği modeller hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen HUAWEI Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçin.


*Bazı özelliklerin erişilebilirliği bölgelere göre değişiklik gösterebilir. Yukarıdaki sayfalarda yer alan ürün resimleri, videolar ve ekran içerikleri yalnızca referans amaçlıdır. Gerçek ürün özellikleri ve spesifikasyonları (görünüm, renk ve boyut dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) ve ayrıca gerçek ekran içerikleri (arka planlar, kullanıcı arabirimi, simgeler ve videolar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere) değişiklik gösterebilir.

**Yukarıdaki sayfalardaki tüm veriler, HUAWEI şirket laboratuvarlarında belirli koşullar altında gerçekleştirilen testlerden elde edilen teorik değerlerdir. Daha fazla bilgi için söz konusu ürün bilgilerine bakın. Gerçek veriler; bireysel ürünler, yazılım sürümleri, uygulama koşulları ve ortam etkenlerindeki farklılıklar nedeniyle farklılık gösterebilir. Tüm veriler fiili kullanıma tabidir.

***Ürün grupları, üretim ve tedarik etkenlerini içeren gerçek zamanlı değişiklikler nedeniyle, doğru ürün bilgileri, teknik özellikleri ve özelliklerini sağlamak amacıyla HUAWEI, gerçek ürünün; ürün performansı, teknik özellikleri, dizinleri ve gerçek ürün bileşenleriyle uymasını sağlayacak şekilde, yukarıdaki bilgi sayfalarında yer alan metin açıklamaları ve resimlerde gerçek zamanlı düzeltmeler yapabilir. Ürün bilgileri, bildirimde bulunmaksızın söz konusu değişikliklere ve düzeltmelere uğrayabilir.


Huawei Matebook D16 2024 Intel Core i5 12450H 16GB 512GB SSD Windows 11 Home 16" IPS Taşınabilir Bilgisayar Özellikleri

Cihaz Ağırlığı 1 - 2 kg
Ram (Sistem Belleği) 16 GB
Bluetooth Özelliği Var
Optik Sürücü Yok
Ekran Kartı Hafızası Paylaşımlı
Dokunmatik Ekran Yok
SSD Kapasitesi 512 GB
HDMI Var
Ekran Kartı Tipi Dahili Ekran Kartı
eMMC Kapasitesi Yok
Max Ekran Çözünürlüğü 1920 x 1200
Bellek Hızı Belirtilmemiş
Renk Gri
İşletim Sistemi Windows 11 Home
Ekran Kartı Bellek Tipi Onboard
Maksimum İşlemci Hızı 4,4 GHz
Ram Tipi Belirtilmemiş
Webcam Var
Harddisk Kapasitesi Yok
İşlemci Cache 12 MB Cache
Parmak İzi Okuyucu Var
Ürün Modeli Notebook
Ekran Boyutu 16 inç
Ekran Kartı Paylaşımlı
Kart Okuyucu Yok
Klavye Q Türkçe
İşlemci Nesli 12.Nesil
İşlemci 12450H
Ekran Panel Tipi IPS
İşlemci Tipi Intel Core i5
Yapay Zeka Desteği Hayır
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBCV00005PGQN2
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön