macOS Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

Yıllardır kullanıcıları tarafından sevilerek kullanılan macOS laptop ve notebook modelleri yüksek düzeyde kullanıcı memnuniyetine sahiptir. Apple tarafından 1984 senesinde satışa sunulan Mac laptoplar ilk kişisel bilgisayarlar arasında yer almaktadır. Neredeyse 30 sene önce piyasaya çıkan bu bilgisayarlar çıktıkları tarihten itibaren büyük bir ilgi ile takip edilmektedir. Eylül 1984’den beri piyasaya güncellenerek sürülen laptop modelleri her sene en önde gelen teknolojik tasarımlara sahip ürün olmaya devam etmektedir. Örneğin markanın 1987 yılında pazara sürdüğü Macintosh II laptop dünyanın ilk renkli ekrana sahip bilgisayarıydı. Diğer bilgisayarlardan farklı olarak bu cihaz 2 adet disket sürücüye sahipti. 1989 senesinde kullanıcılarının hizmetine sunulan Macintosh Portable ise batarya ile çalışan ilk taşınabilir bilgisayardı. 

Apple’ın son moda teknolojik gelişmeler doğrultusunda tasarladığı bilgisayarlar neredeyse 30 senedir en güncel hizmetleri kullanıcılarına sunmaya devam etmektedir. Bu sebeple eğer profesyonel çalışmalarınız, okul ödevleriniz veya keyifli bir oyun deneyimi için bir laptop arıyorsanız Apple’ın satışa sunduğu laptop modellerine kesinlikle göz atmanız gerekir. Deneyimli uzman kadrosu ve yüksek kaliteli materyaller ile hazırlanan mac laptop ve notebook modelleri sizlere güvenilir ve uzun soluklu bir kullanım deneyimi sunar. Bu sayede satın aldığınız bir mal laptop’u yıllar süresince güven ile kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Göz Alıcı iMac Laptop Seçenekleri

İlk olarak 2002 senesinde piyasaya sürülen iMac laptop modelleri sahip oldukları görüntü sebebi ile adeta bir masa lambasına benzemekteydi. Bu sebeple “iLamp” (masa lambası) olarak da anılan bu modeller 20 senedir kullanıcıları tarafından büyük bir beğeni ile tercih edilmektedir. Ayarlanabilir yapıya sahip LCD monitörü sayesinde kullanıcılarına büyük kullanım kolaylığı sunan iMac laptop seçenekleri günümüzde de aynı kullanım kolaylığı vadeder. Bu ürünlerin kullanıcılarına sağladığı en büyük kolaylıklar arasında laptopa macOS kurma gerekliliği olmaması söylenebilir. Sipariş ettiğiniz iMac laptoplar kutusundan çıkar çıkmaz kullanım için hazırdır. 

Herhangi bir kurulum gerektirmeyen bu bilgisayarlar böylece hem profesyonel kullanıcılar için hem de amatör kullanıcılar oldukça uygundur. Sipariş edeceğiniz bilgisayar modelleri düzenli ve ücretsiz bir şekilde yazılım güncellemesine tabiidir, bu sebeple bilgisayarınızı herhangi bir teknik servise ulaştırmadan dahi son teknolojik gelişmeleri bilgisayarınızda kolayca edinebilirsiniz. 

Kullanımı oldukça kolay iMac laptop modellerine birkaç gün içerisinde aşinalık kazanabilirsiniz. Daha öncesi iPhone kullanım deneyimi olan kullanıcılar ise bu laptop modellerini fazlası ile tanıdık bulacaktır. Laptopa mac os kurmak için yapmanız gereken tek şey iCloud hesabınızda oturum açmanızdır. iPhone telefonunuzdaki iCloud bilgilerinizi kısaca bilgisayarınıza girebileceğiniz gibi dilerseniz yeni bir hesap da açabilirsiniz. Telefonunuzdaki iCloud hesabı ile bilgisayara bağlandığınız taktirde iPhone ve iPad ürünlerinizde yer alan bilgiler otomatik bir biçimde bilgisayarınıza iletilir. Bu sebeple fotoğraf, video, belge gibi çeşitli bilgilerinizi zahmetsizce bilgisayarınıza indirmeniz yaklaşık birkaç saniyenizi amaktadır.

Hem Profesyonel Hem de Amatör Kullanıcılar İçin iOS Laptop Seçenekleri

Kullanıcıları tarafından yüksek memnuniyet oranına sahip iOS laptop modelleri hem diz üstü hem de masaüstü bilgisayar olanaklarını kullanıcılarına sunmaktadır. Masaüstü bilgisayar modellerini iş yeri veya evinizdeki çalışma odasına kurabilirsiniz. M1 çipe sahip olan masaüstü bilgisayar modellerini piyasadaki en hızlı bilgisayarlar arasında yer almaktadır. Bu sayede en güncel ve karmaşık oyunları, bu oldukça hızlı ürünler sayesinde keyifle oynayabilirsiniz. Her bilgisayarın sahip olduğu oldukça yüksek dahili bellek ise pek çok oyun, dosya, video ve görseli ek bir bellek taşıyıcısına gereksinim duymadan bilgisayarınızda depolamanıza olanak tanır, bu nedenle fazladan bir ürün kullanmaya gereksinim duymazsınız. 

Masaüstü bilgisayar modelleri yalnızca 11,5 milimetrelik bir kalınlık yapısına sahiptir. Oldukça ince olan bu bilgisayar modelleri estetik bir görünüm sunmakla kalmaz, aynı zamanda çalışma masasında çok az yer kaplayacağı için kullanım kolaylığı da sunar. 1080p FaceTime HD kamera hem masaüstü hem de diz üstü bilgisayar modellerinde bulunmaktadır. İki kat yüksek çözünürlüğe sahip bilgisayar modelleri çok daha kaliteli görüntülü aramalara ve online toplantılara olanak sağlar. İş toplantıları veya arkadaş görüşmelerine katılmanıza olanak tanıyan bu akıllı tasarımlar otomatik beyaz dengesi, otomatik pozlama, yüz algılama, görüntü birleştirme, pürüz azaltma, ayrıntıları öne çıkartma ve yerel ton eşitleme gibi pek çok özelliği içerisinde barındırır. Bu sayede muhteşem bir kamera görünümü için fazladan bir kamere almaya ihtiyaç duymayacaksınız. 

Oldukça hafif yapıdaki diz üstü modeller modern tasarımları sayesinde çantanızda oldukça az yer kapladığı gibi hafif yapısı sayesinde uzun mesafe yolcukları sırasında kolunuzu veya sırtınızı da ağrıtmaz. Uzun ömürlü bataryalar sayesinde yolculuklarda dahi ödev ve işlerinizi şarja gerek duymadan tamamlayabilirsiniz.

Mac Laptop Çantası ve Pek Çok Aksesuar Modelleri Apple’da

Silikon telefon kılıflarından kablosuz kulaklıklara, akıllı klavyelerden mac laptop çantası modellerine kadar Apple’da dilediğiniz her türlü teknolojik aksesuar çeşidini bulabilirsiniz. Örneğin kablosuz AirPods kulaklık seçenekleri günlük hayatta muhteşem bir kullanım kolaylığını kullanıcılarına sunar. Bu kablosuz modelleri dışarıda koşu yaparken, deniz kenarına yürüyüşe gittiğiniz sırada veya fitness salonunda spor yaptığınız anlarda dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip olan bu modeller kabloya gereksinim duymadan telefonunuza bağlanabilir ve kulağınızı güzelce kavrar. Bu sayede dilediğiniz spor hareketini gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. 

Mac laptop çantası modelleri ihtiyaç duyduğunuz tüm özellikleri içerisinde barındırmaktadır. Alabileceğiniz Touch ID özellikli bilgisayar klavyesi ve faresi hem beyaz hem de siyah renk seçenekleri ve farklı dil alternatifleri ile karşınıza çıkar. Bu sayede Türkçe bir klavye alabileceğiniz gibi dilerseniz İngilizce bir klavye de alabilirsiniz. Son moda teknolojik gelişmeler ışığında tasarlanan fare modelleri ise en ufak dokunuşu dahi algılayabilecek kadar hassastır. Bu sayede keyifli bir oyun deneyimi elde edebileceğiniz gibi çeşitli fotoğraf, video, film kesitlerini de en ince detayına kadar düzenleyebilmeniz mümkündür. 

Alabileceğiniz laptop çantası modelleri günlük hayatta kullanıcılarına pratiklik sunması için tasarlanmıştır. Bu çanta modellerinin içerisine laptopunuzu sığdırabileceğiniz gibi laptop şarj aletini, çeşitli bilgisayar aksesuarlarını ve önemli belgelerinizi sığdırabilmeniz mümkün olur. Çantalar işe veya okula giderken tercih edilebileceği gibi uygun boyutları sayesinde şehirlerarası seyahatler sırasında da tercih etmek için idealdir. Telefondan bilgisayara, kulaklıktan bilgisayar aksesuarına kadar pek çok ürünü sunan Apple sayesinde yüksek kaliteli malzemeden yapılmış uzun ömürlü bir laptop’u sipariş edebilirsiniz. 

Bilgisayar için alınabilecek Apple aksesuar modelleri neler olabilir?

Akıllı klavye ve fare modelleri sipariş edebileceğiniz gibi dilerseniz kablosuz kulaklık USB kablosu da satın alabilirsiniz.

Mac laptoplar teknik ekip tarafından kuruluma ihtiyaç duyar mı?

Sipariş ettiğiniz mac laptop modeliniz fazladan bir kuruluma gereksinim duymaz. Kutudan çıkardığınız laptop ürününüzü iCloud hesabınıza giriş yaparak başlatabilirsiniz. Bu sayede mac laptop ve notebook modellerini hem profesyonel hem de amatör kullanıcılar kolaylıkla kullanabilir.

Mac laptop modellerinin kullanıcılarına sağladığı avantajlar nelerdir?

Oldukça hızlı olan bu bilgisayar modelleri en gelişmiş oyunları gecikmeden oynama imkanını kullanıcılarına sunar. Yüksek bellek yapısına sahip bu modeller ile fazladan bir bellek kartına gereksinim duymadan pek çok belge, fotoğraf ve oyunu bilgisayarınızda depolayabilirsiniz.Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

macOS Laptop Fiyatları Notebook Modelleri

61 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Ekran Kartı
Toplam 24 / 61 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?