DDR RAM cep telefonu ve bilgisayar gibi akıllı cihazlarda oldukça önemli bir ana bellek olarak bilinen bir donanımdır. Tüm akıllı cihazlar için gerek duyulan bu DDR5 bellek 8, 16, 32 ve 64 GB gibi farklı kapasitelerde karşınıza çıkar.birden fazla özelliğe ve güç kapasitesine sahip yapısı sayesinde ana bellek kartı olarak kullanılır. Bellek RAM kullanım anında hız seviyesi ve hızlı işlemler sağlayarak kalitesi ile ön plana çıkar. Birbirinden farklı modelde karşınıza çıkan bu ürünler çeşitli markalar tarafından üretilir. Pek çok bilgisayar, telefon ve tablet ile kolaylıkla uyum sağlayan ürünler cihazların erişimini ve çalışmasını gerçekleştirir. Bilgisayar üzerinden ağır uygulamalar açıldığında ya da oyunlar oynandığında sahip olunan RAM ana bellek sayesinde donma ve kasma sorunları yaşamadan kullanabilirsiniz. Akıllı telefonunuzda ya da laptop üzerinde çokça önemli olan bilgileri saklamak için kullanabileceğiniz RAM DD5 modelleri dosya aktarım işlemini de oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirebilir. Sahip olduğu hafıza gücüne bağlı olarak o kadar hızlı işlem gören DDR RAM çeşitleri, bilgisayar başında çalışan kişilerin işlerini kolaylaştırmayı amaçlar. 8 GB RAM DDR5 modelleri aynı zamanda hızlandırma özelliğiyle de karşınıza çıkabilir. Her cihaz üzerinde bulunan RAM çeşitleri arasından istediğiniz an da yüksek kapasiteye sahip olan ana bellek kartını kullanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik olduğunu düşündüğünüz bu ürünler arasından bir tercih yapabilirsiniz.

Cihazları Verimli Kılan DDR5 RAM Bellekler

Akıllı cihazlar üzerinde kullanım anında çok daha fazla depolama yeri açabilir. Cihazlar için destekçi olan 16, 32, 64 ve 8 GB DDR5 RAM çeşitleri videolu oyunlarda da eşsiz bir deneyim sunar. Canlı oyunları yükleyip uzun süre oynamanıza imkan sunan belleklerdir. Hafıza depolama özelliği ile öne çıkan RAM ana bellek kartları fazla çeşitliliği ile oldukça şaşırtıcıdır. Her cihaz için uyumluluk gösteren bu modeller ile cihazınızın gücünü arttırabilirsiniz. Yükselen GB olan modellerin de bulunduğu ürün çeşitliliği arasında sizin için avantaj sağlayan modeli seçebilirsiniz. Çok amaçlı olarak da bilinen 8 RAM DDR5 ve diğer ürünler çok güçlü bir kapasiteye sahiptir. Aynı zamanda da ses ve görüntü kalitesini de en iyi şekilde yaşatmayı amaçlayan ürünlerdir. İstediğiniz dosyaları ya da özel bilgileri bu RAM belleklere aktararak uzun süre saklayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz bu verilere çok kolay bir şekilde erişebilir ve kısa yoldan işlerinizi bitirebilirsiniz. Çokça gerek duyulan 16 GB DDR5 RAM bellekleri ve çeşitliliği bir kart modelidir. Kolay ve pratik bir şekilde çıkarılıp takılabilen bu ürünleri kullanarak birden fazla dosya oluşturup hız ya da güç elde edebilirsiniz. 2000 yılından itibaren kullanımı çokça artan teknoloji RAM çeşitleri sıkça üretimi gerçekleştirilen bir donanımdır. Pek çok akıllı cihazın olmazsa olmazı olan bu RAM modelleri 400 ve 500 gibi farklı Watt güçlerindedir. Çalışma kapasitesi modeller arasında değişiklik gösteren ürünlerden uygun olanı seçebilirsiniz.

DDR5 Belleklerinin Cihazlar Üzerindeki Etkisi

Sıkça ve sürekli kullanılan bilgisayar, tablet ya da akıllı telefonların yaşayabileceği donma ve kasma gibi sorunların önüne geçebilir. Yüksek GB RAM modellerine sahip olan ürünler isteğiniz oyun, video ya da fotoğrafları depolayarak muhafaza etmenize yardımcı olur. Ayrı ayrı istediğiniz dosyaya erişebilme imkanı da sunar. Oldukça pratik bir yöntemle tüm işlerinizi halledebilmenize olanak tanır. Aynı zamanda da uzun süre bilgisayar başında oyun oynayarak zaman geçirebilirsiniz. 16 GB RAM DDR5 çeşitleri kırmızılı, grili, siyahlı ya da RBBG tonlarının yer aldığı tasarımlarıyla üretilir. Birbirinden şık bir görünüme sahip olan bu ürünler arasında farklı GB kapasitesine sahip olan modeller de yer alır. 16 GB DDR5 bellek modelleri ve diğer ürünler fazla seçenek sunması sayesinde her bir akıllı cihaz ile mükemmel bir uyum sağlayabilir. Farklı markalar tarafından üretilen bellekler internet üzerinden saatlerce oyun oynayabilme imkanı sunar. Özellikle internet kafe ve bilgisayar laboratuvarlarında yer alan akıllı cihazlarda yüksek kapasiteli DDR RAM modellerine ihtiyaç duyulur. Çokça üretilen bu belleklerin koruma kılıflı olan modelleri de bulunur. Pek çok kişinin tercih ettiği DDR5 16 GB modelleri ve diğer çeşitleri sıkça kullanılan ürünlerdir. Günlük yaşamınızı ve iş hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştırabilir. Genellikle akıllı cihazlar üzerinde takılı olarak tasarlanan RAM belleklerinizi dilediğiniz şekilde yenileyebilirsiniz. Ayrıca depolama alanını kendi isteğinize bağlı olarak genişletebilirsiniz.

Yüksek Hız Kapasitesine Sahip Bellek Modelleri

DDR5 RAM 8 GB modelleri istediğiniz oyun çeşitlerini uzun süre oynayabilmenize imkan sunar. Ne kadar zaman geçerse geçsin aynı kalitesini korumaya devam eden bu ürünler farklı özellikleri, tasarımı ve kapasitesi ile karşınıza çıkar. Hemen hemen her cihaz ile uyumluluk gösteren bellek modelleri arasından bir tercih yaparken kullanacağınız bilgisayarı göz önünde bulundurabilirsiniz. Aynı zamanda da telefon ya da tablet için bellek seçimi yapıyorsanız boyut, kapasite ve modelleri göz önüne alabilirsiniz. İnternet üzerinden veri indirme işlemini en hızlı şekilde gerçekleştirebilir. Bunun yanında internet üzerinden oynamak istediğiniz oyunları da oldukça verimli bir şekilde çalıştırabilir. 64 GB RAM DDR5 çeşitleri sahip olduğu yüzey ile parlak bir görünüme sahiptir. Performans artışı sağlamak için sıkça tercih edilen 64 GB bellekler düşük çalışma voltajı ile yüksek bir verililik sunur. İçerdiği kalıpta hata düzeltme modülü sayesinde oldukça kararlı ve güvenilir ürünlerdir. DDR5 32 GB modelleri RGGB şeklindeki renkli tasarımları ile ön plana çıkar. Olağanüstü bir performans göstermesi adına tasarlanan bu PC DDR5 RAM çeşitleri arasından uygun olanı siz de tercih edebilirsiniz. Aralarında metalik gümüş ve mat siyah tonlarına sahip olan belleklerin de bulunduğu bu çeşitlilik modern alüminyum ısı yayıcı tasarıma sahiptir. Bu sayede ısıyı kontrollü yayarak her bir donanıma erişir. Böylelikle de tüm parçaları dengeli bir şekilde çalışarak kullanabilirsiniz.

Akıllı Cihazlar ile Uyumluluk Gösteren RAM Çeşitleri

Akıllı cihazlar ile mükemmel bir uyuma sahip olan bu belleklerin bir de 128, 256 ve 512 GB kapasiteye sahip olan modelleri bulunur. DDR5 128 GB modelleri hız aşırtma belleği olarak bilinen ve yaygın olarak kullanılan ürünler arasında yer alır. Sahip olduğu hız potansiyeli ile yepyeni bir ekstrem performansı sunar. Üstün çift dokulu tasarımı ile şık ve fütürist bir görünüme sahiptir. Yenilikçi performansı ile karşınıza çıkan DDR5 256 GB çeşitleri yüksek frekans hızıyla karşınıza çıkar. Veri aktarım hızını artırmak, depolama alanını genişletmek ve internet üzerindeki gezintinizi daha etkili kılmak için tasarlanır. Yepyeni bir güç yönetim tasarımı olan DDR5 512 GB modelleri sinyal bütünlüğü iyileştirme konusunda oldukça iyi olabilir. İyi bir granüler güç kontrolü gerçekleştirerek güvenilir bir güç dağılımı sağlar. PMC yönetimi yongası ile üretilen RAM laptop DDR5 modellerinin de bulunduğu bu ürünler oyun ve iş dünyası için yüksek düzeyde sistem kararlılığına sahiptir. Oldukça etkili bir işlevselliği olan ürünler bilgisayarınızın performansı olumlu yönde değiştirebilir. Bu sayede laptopunuzu çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Depolama Özelliği Taşıyan Bellek RAM Çeşitleri

DDR5 64 GB bellekler ve diğer ürünler en geniş anakart yelpazesinde bile sahip olduğu sınıfın güvenilirliğini ve uyumluluğunu sağlamak için tasarlanır. Aralarında 3.0 desteğine sahip olan notebook DDR5 RAM modellerinin de bulunduğu ürünlerdir. Son teknoloji ile üretilen DDR5 8400 Mhz hıza sahip bellek modelleri sahip olduğu kapasite ve performans ile sınırları zorlamak için de kullanılır. Bilgisayarınızda bulunan tüm parçaların daha etkili çalışması için tercih edebilirsiniz. Süper hızlı performansı ile öne çıkan bu bellekler günlük hayat ya da iş yeri fark etmeksizin hayat kurtarıcı bir görev üstlenir. Bununla beraber bellekler kişisel dosyalarınızı ya da iş ile ilgili önemli verileri gönül rahatlığı ile depolayabileceğiniz bir alan oluşturmanıza yardımcı olur. Laptopunuzun sahip olduğu CPU’ya iletmek istediğiniz verileri kolaylıkla ve hızlı bir şekilde aktarabilir. 100 sekme açtığınızda da donmadan ya da takılmadan kaliteli bir şekilde işlev görebilir. Bu bellekler Sayesinde çoklu görev yapabilir ve karmaşık işlerinizi hızlıca halledebilirsiniz. Gücü ve kontrolü kendi elinize alarak kullanabileceğiniz RAM DDR5 64 GB belleklerden ve diğer ürünlerden yararlanabilirsiniz.

Avantajlı Fiyat Bilgisine Sahip RAM Modelleri

DDR5 RAM fiyatları ürünlerin sahip olduğu markaya göre değişiklik gösterir. Bu tarz ürünler geliştirildiği teknoloji ile oldukça kalitelidir. Dolayısıyla belleklerin kalitesi ve işlevselliği göz önüne alınarak her kesime yönelik olarak fiyatlandırma yapılır. Böylelikle her bütçeye uygun olan 8 GB DDR5 RAM fiyatları incelenebilir ve uygun olanlardan tercihte bulunulabilir. Fiyatları oldukça uygun olan ürünlerin de bulunduğu bu çeşitlilik kullanışlılığı açısından sizin beğeninize sunulur. DDR5 notebook RAM modelleri ile profilinizi her yenileyip kaydettiğiniz zaman performans ayarlarını elle yapmaktan kurtulabilirsiniz. Performans kalitesi ile verimli bir şekilde uygulamaların çalışması için kolaylıkla özelleştirebilirsiniz. Anakart modelleri ile optimize edilen tasarımıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sahip olduğu dayanıklı yapı ile uzun süreli kullanım için oldukça uygun olan ürünlerdir. Sistem meraklılar için ideal bir ürün seçimi olan bu çeşitlilik yüksek performansıyla tercih edilir. Sahip olduğu kalite ile yapacağınız her bir işlemi kusursuz olarak gerçekleştirmeyi hedefler. Kontrolleri elinize veren ve iş hayatınızı büyük ölçüde kolaylaştıran belleklerin avantajlarından kendiniz için fayda sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda da ev, iş ve ofis dışında okul hayatında da kullanarak verimli ödevler hazırlayabilirsiniz. Yapacağınız sunumlar ile öğretmenlerinizden tam not alabilirsiniz. Boyutlarına göre de DDR5 bellek fiyatları farklılık gösterebilir. Her bir boyut farklı özellik ve çeşitlilik gösterir. Buna göre ayarlanan ürünlerin fiyat bilgisine Hepsiburada üzerinden ulaşabilirsiniz. Bütçenize uygun olduğunu düşündüğünüz belleği buradan seçerek kolayca sahip olabilirsiniz.

DDR5 Bellek RAM Modelleri Ne İşe Yarar?

DDR5 Ramler pek çok kişi tarafından bilgisayar üzerinde alan açmak için kullanılır. Bunun yanında hem bilgisayarların hızının artması hem de veri aktarımını kolaylaştırması adına da sıkça tercih edilir. Herhangi bir zararı olmayan aksine bilgisayardaki işlerini kolaylaştıran bu bellekleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

DDR5 Bellek RAM Modelleri Kullanışlı mıdır?

Kullanışlı yapısı, tasarımı ve işlevselliği ile ön plana çıkan DDR5 bellek modelleri pek çok bilgisayar ile kolaylıkla uyum sağlar. Bilgisayar dışında kalan akıllı cihazla ile bağlantı kurabilir.

DDR5 Bellek RAM Modelleri Nerelerde Kullanılır?

DDR5 bellekler dijital verilerin taşınma ihtiyacı duyulduğu hemen hemen her akıllı cihazda kullanılır. Gerek duyulan bilgi işlem gücünün kullanılmasını sağlar. Bu sayede tüm işlerini halledebilme imkanı sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

DDR5 Bellek Ram Fiyatları

348 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 27 / 348 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?