Bilgisayarlar, genellikle yenilik getiren birer ürün olarak benimsenip kullanılmaya başlandı. Ancak bilgisayarlardaki teknolojik yenilikler, son birkaç yıl öncesine kadar bu cihazlardaki kablo karmaşasını azaltmak için yeterli değildi. Geliştiricilerin monitörlerle iç içe yapıda ürettikleri All in One olarak adlandırılan monitör bilgisayarlar sayesinde, bilgisayarların kablolarından kurtulmak isteyen kullanıcılar, günlük bilgisayar işlerine bu aygıtlarla devam etmeye başladılar.

Monitör Bilgisayar Fiyatları

Normal bilgisayarların belirli bir alan kaplamasından ve bu bilgisayarların mecburi kablo karmaşasından hoşnut olmayan kullanıcılara yönelik geliştirilen monitör bilgisayarlar, çok sayıda kullanıcının tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Gelişen teknoloji sayesinde boyut açısından küçülen ürünler başta işlemci olmak üzere ekran kartı ve anakart gibi dâhili bileşenlerin daha hızlı çalışmalarını sağladı. Yeniliklere bağlı olarak az elektrik tüketen bu bileşenler, daha az ısı ürettiklerinden dolayı soğutma konusunda da normalden daha küçük parçalar, bu bilgisayarlar için çözüm sağlayabildiler. Dokunmatik ekran teknolojisinin de son yıllarda bir trend olmaktan çıkıp bir ihtiyaç haline gelmesi, tüm bu teknolojik gelişmelerle bir araya gelince; yeni nesil, az elektrik harcayan ama güçlü ve fonksiyonel monitör bilgisayarların ortaya çıkmasını sağladı. Dünyanın önde gelen bilgisayar üreticilerinin geliştirdiği monitor bilgisayarlar, giriş seviyesi kullanıcılardan, profesyonel olarak elektronik içerik üreten ve düzenleme işlemi yapan kişilere kadar hemen herkese hitap edebiliyor.

Eğer günlük işlemlerinizi yapmak için bir monitör bilgisayar edinmek arzusundaysanız, dokunmatik özelliği olmayan, küçük boyutlarda, giriş seviyesi donanımla gelen ürünlere yönelebilirsiniz. Bu aygıtlarla internet gezintinizi kolaylıkla gerçekleştirebilir, ofis uygulamalarınızda çalışabilir, elektronik posta trafiğinizi kontrol edebilir ve sundukları donanım imkânına bağlı olarak küçük oyunlar oynayabilirsiniz.

Eğer grafik tasarım veya video düzenleme üzerine bir iş sahibiyseniz ya da alacağınız ürünle oyun da oynamak istiyorsanız, gelişmiş donanıma sahip, daha geniş ekranlı monitor bilgisayarlara yönelmeniz yerinde olacaktır. Bu sayede hem iş akışı açısından herhangi bir sorun yaşamazsınız hem de sahip olduğunuz ürünle eğlenceli saatler geçirebilirsiniz.

Monitör bilgisayar fiyatları, markalara, modellere, ürünlerin sahip oldukları donanım özelliklerine, ekran boyutlarına ve ekranın dokunmatik özellik desteklemesi ya da desteklememesine göre değişiklik göstermektedir.

Monitör Bilgisayarın Sağladığı Avantajlar

Kasa yapılı bilgisayarların üzerinde bulunan fanlar, her zaman oda içerisindeki tozları toplarlar. Bundan dolayı bilgisayar kasalarını belirli dönemlerde açıp temizlemek gerekir. Ayrıca kasadaki fanlar kimi kullanıcılara göre gürültülü çalışabilir. Odasında düzen isteyenler için pek de hoş karşılanmayan bilgisayar kabloları da, kasa yapılı bilgisayarların bir başka olumsuz noktasıdır. Monitör bilgisayarların kabloları, kullanım senaryonuza göre yalnızca güç kablosundan ibaret olabilir. Monitor bilgisayarınıza bağlayacağınız kablosuz klavye ve fare ile bilgisayarınızı kolaylıkla yönetebilir, kablo karmaşasından kurtulabilirsiniz. Bununla birlikte soğutma çözümü olarak genellikle pasif soğutma kullanılan ürünlerdeki çalışma sesi seviyesi, kasa yapılı bilgisayarlara göre yok denecek kadar azdır. Bu nedenle odasında özellikle sessizlik ve düzen isteyenlerin tercihi, monitör bilgisayardan yana olabilir.

Yeni nesil monitör bilgisayarların barındırdıkları donanım gücü sayesinde en son çıkan oyunları oynama imkânına da sahip olabilirsiniz. Grafik ayarlarını sonuna kadar yükseltebileceğiniz bazı monitor bilgisayarlardaki donanımlar, harici kasalı bilgisayarlarla hemen hemen aynı bileşenlere sahiptir. Bu ürünler çok sayıda giriş ve çıkış yuvasını üzerinde bulundurur. Tercih edeceğiniz modele göre, monitor bilgisayarların üzerinde akıllı aygıtınızı hızlı şarj edebileceğiniz yüksek hızlı USB portları, DVD ya da Bluray yazıcılar, SD kartlarınızı takabileceğiniz yuvalar bulunabilir. Ayrıca kimi ürünlerin duvar askısına takılmaya uygun montaj yuvaları sayesinde, bu ürünleri duvarınıza asarak da kullanabilirsiniz.

Monitör Bilgisayar Fiyatları

145 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. MSI
  2. Lenovo
  3. HP
  4. Casper
  5. Dell
  6. Quadro
  7. Apple
  8. Acer
  9. Jedi
  10. Asus
  11. Gimax
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
 6. İşlemci Tipi A-Z
 7. Ekran Boyutu A-Z
 8. İşletim Sistemi
 9. Harddisk Kapasitesi
 10. Ekran Kartı Tipi
 11. Optik Sürücü
 12. Kullanım Amacı
 13. İşlemci Numarası A-Z
 14. SSD Kapasitesi
 15. Ethernet
 16. İşlemci Nesli
 17. Wireless Özelliği
 18. Dokunmatik Ekran
 19. Çözünürlük (max)
 20. Ekran Kartı Kapasitesi
 21. Sistem Belleği [RAM]
 22. HDMI
 23. Ekran Kartı Bellek Tipi

Monitör PC (All-in-One) Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/116465
BAŞA DÖN