Çiziciler

Modern baskı teknolojileri arasında yer alan çiziciler, bilgisayar ortamında tasarladığınız çizimlerin gerçeğe dönüşmesini sağlar. Büyük boyutlu yazıcılar içerisinde bulunan çiziciler, reklam ve tanıtım alanlarında hizmet veren kurumların verimli bir şekilde yararlanabileceği ürünlerdendir. Matbaalarda ve grafik tasarım alanında hizmet veren ajanslarında kullanılabilmeye de uygun olan çizicilerle çok yönlü bir kullanım konforu yaşayabilirsiniz. Geniş yapıları ve ergonomik gövdeleri sayesinde çizicilerden kolayca çıktı alabilirsiniz. Dijital ekranlı modern çizici modelleri, sayıları ve yazıları size okunaklı şekilde sunar. Fonksiyonel ve geniş tuşlarından yararlanarak bu ürünleri verimli bir biçimde kullanabilirsiniz. Kısa bir süre içerisinde baskı yapabilen çiziciler, uzun süre beklemenizi önleyerek size vakit kazandırır. Aynı zamanda sessiz bir biçimde çalışmalarıyla da öne çıkan çizici modelleri, gürültü sorunu minimuma indirmeyi başarır. Kaliteli baskı desteği sunan bu çizicilerle beraber pikselleşme ve soluk görünüm sorunu da ortadan kalkar.

Folyo Kesici Çeşitleri ile Kaliteli Baskılara Erişin

Özel tasarımları sayesinde folyo maddesini kolayca kesen çizici modellerini kullanarak çok yönlü bir deneyime erişebilirsiniz. Basımevlerinde ve tabelacılara kullanılabilmeye uygun olan çiziciler, yüksek kesim hızı ile çalıştığı için vakti verimli değerlendirmenizi sağlar. Böylece zaman yönetimi konusunda avantaj elde ederek hassas kesimler yapabilirsiniz. Farklı kalınlıklardaki materyalleri kolayca keserek baskılarınızı yerine getiren plotter çizici modelleri, farklı kapasitelere sahip olan alternatif ürünleri kullanımınıza sunar. Plotter çizici nedir sorusunun cevabı olarak, grafik çalışmalarının ve çıktıların alınabilmesine yardım eden teknoloji ürünleridir yanıtı verilebilir. Mikro stepper motorlarla çalışan çizici çeşitleri, bir saniye içerisinde onlarca milimetrelik alanı keserek biçimlendirebilme yeteneğine sahiptir. Acil işlerinizi kısa bir sürede tamamlayabilmeniz için ideal olan bu yardımcılar aynı zamanda gerekli durumlarda bir kurtarıcı görevi görür. Kademeli ve ayarlanabilir kesim hızı özelliği bulunan ürünler sayesinde ihtiyaçlarınıza en uygun şekilde baskılarınızı oluşturabilirsiniz. Medya ilerleme mekanizması desteğini kullanıcılarına sunan kesiciler, kayma sorununu önlemeye yardımcı teknolojileri ile de beğeni toplar. Böylece medya malzemesinin dengesini kaybetmesi ve baskıların yamuk şekilde gerçekleşmesi önlenir.

Manuel Kontür Kesimi Yapabilen Çizici Modelleri

Kontrolü kullanıcılarına bırakan çizici modelleri aracılığıyla manuel kontür kesimi yapmaya başlayabilirsiniz. Kullandıkları yazılımlarla da dikkat çeken çiziciler, bilgisayar ortamında kendi tasarımınızı gerçekleştirip bu tasarımların baskılarını alabilmenize olanak tanır. Farklı yazılımlarla uyumlu bir şekilde çalışabilen çizicileri kullanarak çalışma verimliliğinizi arttırabilirsiniz. Alüminyum alaşımlı gövdeleri ile kullanıcılarını memnun eden çizici modelleri, uzun ömürlü ve sorunsuz bir kullanım gerçekleştirebilmeniz için idealdir. Ana gövdelerinde yer alan kesim alanında LED aydınlatma desteğine yer veren ürünler, kesim işlemleri esnasında malzemelerinizi izleyebilmenize olanak tanır. Aynı zamanda alüminyum stant özelliği ile de dikkat çeken çizici çeşitleri sayesinde baskı malzemelerini yerleştirebileceğiniz bir alan elde edebilirsiniz. Rulo besleme bölümü ile de fark yaratan çiziciler, baskı için gerekli olan ruloları yerleştirebilmeniz için size kolaylık sağlar.

Silikon Tuşları Bulunan Modern Çiziciler

Renkli şekilde üretilmiş silikon tuşlara sahip olan modern çizici modelleri sayesinde ürününüzü kolayca yönetebilirsiniz. Geniş ve ergonomik silikon tuşlar yardımıyla komutlarınızı makinenize anında iletebilirsiniz. Ara bağlantı özelliği ile kullanışlılık yaratan kesiciler sayesinde bilgisayarınızla uyumlu bir kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Veri aktarımı hızlı bir şekilde gerçekleştiren çiziciler, baskısını almak istediğiniz tasarımları kolayca elle tutulur hale getirebilmeniz için geliştirilmiştir. Metin baskıları için şekiller oluşturabilmenize olanak tanıyan modern çiziciler, harflerin yanı sıra işaretleri de basabilmenize olanak tanır. Böylece özel tasarımlarınızın baskı halinde somutlaşmasını kolayca sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda tasarımlarınızı düzenleyebilmenize de olanak tanıyan çiziciler, şık çalışmalar ortaya koyabilmeniz için idealdir. Farklı dosya formatları ile uyumlu bir şekilde çalışabilen kesici modelleri, bilgisayarınızdaki dosyalara kolayca adapte olarak size hizmet verir. Kontur kesme sihirbazını kullanarak ürününüzü tasarımlarınıza biçim vermek için değerlendirebilirsiniz. İçeriklerinde yüklü sürücüler sayesinde çizicileri direkt baskı için kullanıp zaman kazanabilirsiniz.

Çizici Çeşitleri ile Vektör Efektleri Sağlayın

Vektör efektleri oluşturarak bunları çizicinizden baskı alabilir, hayalinizdeki tasarımları kolayca ortaya koyabilirsiniz. Özel anahat modülü bulunan çiziciler, detaylı ayarlamalar yaparak vektör efektlerinden etkin şekilde faydalanabilmenizi sağlar. Lazer pointer kullanarak çalışan kesicileri destekleyen çizici modelleri aracılığıyla baskılarınızın son derece kaliteli bir şekilde size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çoklu işaretli kesicileri de destekleyen çizici çeşitleri yardımıyla geniş bir alanda baskı alarak işlerinizi pratik bir biçimde yerine getirebilirsiniz. Renk tonlarına göre ayarlamalar yapmak için de yararlanabileceğiniz çiziciler, perfore çizgilerini ve kontur noktalarını ayarlayabilmenize izin verir. Çok kafalı kesicileri destekleyen çizicileri kullanarak kısa bir sürede işlerinizi detaylı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Corel Draw ve Illustrator gibi programları da destekleyen modern çizici modelleri sayesinde farklı alanlarda baskılar alabilir, işlerinizi hızlı bir biçimde sürdürebilirsiniz. Otomatik kontur verme özelliği bulunan sihirbazlarla desteklenen çiziciler, baskılarınızın kusursuz ve kaliteli bir şekilde size ulaşmasına yardım eder.

Farklı Medyalarla Kesim Yapabilen Plotter Çiziciler

Folyo ve karton gibi medyaların yanı sıra PU ve PVC gibi maddeleri des kesebilen çizicilerle zengin bir kullanım imkanına erişebilirsiniz. Kâğıt, polyester tabaka, tekstil reflektör gibi malzemeleri biçimlendirip baskı alabilmek adına da çizici modellerinin marifetlerinden yararlanabilirsiniz. Bellek hafızaları ile kullanıcılarına yardımcı olan çiziciler, önceden belirlediğiniz çeşitli ayarları saklayarak size zaman kazandırır. Farklı DPI değerlerinde baskılar alabilmek için alternatif çizici modelleri arasından seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. USB bağlantısı girişine sahip olan çizicileri kullanarak taşıyıcı belleğinizdeki baskıya hazır grafik tasarım ürünlerinin çıktısını alabilirsiniz. Düşük güç tüketimi ile çalışan çiziciler, enerjiden verimli bir şekilde yararlanarak kullanım gerçekleştirebilmeniz için üretilmiştir. Aynı zamanda yüksek gövde özelliği bulunan modelleri atölyenizde rahatça kullanıp büyük boyutlu baskılar elde edebilirsiniz.

Kablosuz Kullanım Sağlayan İşlevsel Çiziciler

Kullanıcılarına kablosuz bağlantı olanağı sunan işlevsel çizicilerden yararlanarak hız ve konfor kazanabilirsiniz. Farklı boyutlarda üretilmiş olan modeller arasından seçim yaparken çalışma alanınızın ebatlarına uyumlu olan ürünleri tercih ederek siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. RAM bellek kapasiteleri ile de dikkat çeken çiziciler, hızlı bir şekilde ve donma sorunu yaşamadan kesim işlemlerini gerçekleştirip baskılarınızı alabilmenizi sağlar. A1 kâğıt ile baskı alabilmeniz için uygun olan çiziciler, büyük boyutlu baskılarla tasarımlarınızı inceleyebilmenize izin verir. Kartuş ömrü bakımından da kullanıcılarının beğenisini kazanan çiziciler sayesinde uzun süreli kullanımlar gerçekleştirebilirsiniz. Kartuş yuvalarının pratik tasarımları ile öne çıkan modeller, kolayca kartuş değişimi yapabilmenize yardımcı olur.

Uç Derinliği Ayarına Sahip Çizici Modelleri

Dijital şekilde uç derinliği ayarı yapabilmenizi sağlayan çiziciler, tasarımlarınıza son rötuşlarını verebilmeniz için size yardımcı olur. Malzeme eni işlem eni gibi verileri baz alarak sipariş edebileceğiniz çizici modelleri yardımıyla gereksinimleriniz için en uygun olan ürünleri satın alabilirsiniz. Windows sürücüsüne ve Mac sürücüsüne sahip olan çiziciler, hem Windows işletim sistemi ile hem de Mac işletim sistemiyle çalışabilen bir ürüne sahip olmanızı sağlar. Tasarımlarında tekerlekli gövde özelliğine yer veren çiziciler sayesinde baskı alanında rahatça hareket ettirebileceğiniz yardımcılara sahip olabilirsiniz. Bulundukları konumu tekerlekleri sayesinde kısa bir sürede değiştirebileceğiniz çiziciler, alanı doğru kullanabilmeniz için size yardımcı olur. Aynı zamanda özel çelik aksa ve roller holder malzemesine sahip olan çiziciler oldukça güvenli bir deneyim yaşayabilmeniz için geliştirilmiştir. Çizici fiyatları yönünden cazip seçenekler sunan birçok ürün arasından gereksinimleriniz doğrultusunda siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çiziciler

12 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
DSACategoryId/2147483646/3013118/90909