Dijital İndirilebilir Lisans

Bilgisayarınızın güvenliğini sağlayacağınız, işletim sistemini yükseltebileceğiniz ya da günlük iş yükünüzü düzenleyebileceğiniz dijital indirilebilir lisans çeşitleri, ihtiyacınıza en uygun paket programları bir arada sunuyor. Gerek evde gerekse iş yerinde kullandığınız bilgisayarınızın lisanslı ürünler ile donatılması, hem programlardan daha fazla verim almanızı hem de işlerinizi çok daha hızlı yapmanızı sağlıyor. Microsoft Office programlarını paket halinde sunan Office lisans çeşitleri, Powerpoint, Excel, Word, OneNote ya da Outlook gibi gün içerisinde sıklıkla kullanılan programlara kolaylıkla erişim şansı elde etmenizi sağlıyor.

Bilgisayarınızın güvenliğini arttıracağınız, yabancı yazılım ve uygulamaların bilgisayarınıza giriş yapmasını engelleyeceğiniz ve aynı zamanda sistemde mevcut virüslerin ayıklanmasını sağlayacağınız dijital indirilebilir lisanslı virüs programları, hem bireysel kullanıcılara hem de işletmelere son derece uygun seçenekleri bir arada sunuyor. Tek bir sunucu üzerinden farklı kullanıcılara açabileceğiniz ve şirket içerisindeki tüm bilgisayarları tek bir merkezden güvence altına alabileceğiniz yazılımlar, çok daha güvenli bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı oluyor. Bilgi hırsızlığının önüne geçmek, kullanıcı girişlerini engellemek ve dosyalarınızın bozulmasını engellemek için dijital indirilebilir lisans çeşitleri arasından iş yerinize ve evinize en uygun ürünü seçebilir, zararlı yazılımların bilgisayarınıza vereceği hasardan rahatlıkla korunabilirsiniz.

Gelişen teknolojinin ve elektronik cihazların iş hayatının her alanına girmesinin etkisi olarak ortaya çıkan yardımcı yazılımlar, hem bilgisayarlarınızdan daha fazla verim almanızı hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Bilgisayarınızın ana çalışma prensibi olan işletim sisteminizi güncellemek, farklı işletim sistemine geçmek ya da programlarınızın çalışmasına uygun bir ortam hazırlamak için yararlanabileceğiniz dijital indirilebilir lisans çeşitleri, tüm donanımınızı rahatlıkla kullanmanızı amaçlıyor. Çeşitli bilgisayar dizinlerini, dosya paylaşımı işlemlerini ya da program açılımlarını yapmanızdaki en temel etken olan lisanslı işletim sistemi modelleri, yapacağınız işlemi doğru ve hatasız bir şekilde bitirmenizi sağlıyor.

Dijital İndirilebilir Lisans Fiyatları

Çalışacağınız program her ne olursa olsun, programa özel bir bellek alanı ayıran, çalışma prensibini ve dizinlerini düzenleyen ve programın performansını arttıran 64 bit seçeneğine sahip işletim sistemi çeşitleri, hem ev hem de iş yeri için farklı kullanımları bir arada sunuyor. Hem 64 bit hem de 32 bit desteği ile birlikte gelen Windows 10 işletim sistemi dijital indirilebilir lisans çeşitleri, kullandığınız tüm bilgisayarlarda kusursuz bir performansı amaçlıyor. Yepyeni bir Windows deneyimini, teknolojinin son gelişmeleri ile bir araya getiren modeller sayesinde, günlük işlerinizi, veri transferlerinizi ya da İnternet'e erişiminizi çok daha etkin bir hale getirebilir, bilgisayarınızın tüm özelliklerinden sonuna kadar yararlanabilirsiniz.

İş hayatının vazgeçilmezlerinden raporlamaları, müşteri sunumlarını ya da toplantı notlarını çok daha etkin bir şekilde kullanmanıza izin veren Microsoft Office dijital indirilebilir lisans çeşitleri, iş hayatında hızlı bir şekilde başarılı olmanıza yardımcı oluyor. Proje, müşteri ilişkileri ve operasyon yönetimi süreçlerinizi çok daha etkin bir şekilde yapmanıza olanak sağlayan Microsoft Projects, takvimler, alanlar, filtreler ve görünümler gibi farklı kişiselleştirilmiş verileri, çalışanlarınızın arasında çok daha hızlı ve etkin bir şekilde dolaştırılmasını amaçlıyor. Hem zamandan hem de paradan tasarruf etmenizi amaçlayan modellemeleri bir arada sunan Microsoft Project dijital indirilebilir lisans modelleri, ev ya da ofis için farklı sürümleri beğeninize sunuyor.

Bilgisayarların iş hayatının vazgeçilmez bir parçası haline gelmesinden sonra, gerek performans artışı sağlamak gerekse bilgi güvenliği sağlamak için son derece önemli hale gelen dijital indirilebilir lisans ürünleri, bilgisayarınızın tüm ihtiyaçlarını bir arada inceleme imkanı sunuyor. İşletmenizin ya da kişisel bilgisayarınızın ihtiyacı farklı indirilebilir lisans ürünlerini inceleyebilir, dijital indirilebilir lisans fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir, sizin için en uygun çözümleri tercih ederek, kolaylıkla indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dijital İndirilebilir Lisanslar

44 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Marka
Toplam 44 / 44 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?