Playstation 3 Oyunları

Son zamanlarda popüler kültürün önemli ikonlarından biri haline gelen Playstation 3, birçok özelliğinin yanı sıra, bir oyun konsolu olarak da yüzlerce oyunu destekleyebilir. Playstation 3 oyunları, her jenerasyondan insanın bağımlısı olduğu gerçeğiyle, toplumun büyük bir kesimi tarafından rağbet gören bir piyasaya sahiptir. Gerek tek başınıza, gerek grup halinde arkadaşlarınızla keyifli dakikalar geçirebileceğiniz birçok Playstation 3 oyununu kişisel zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Oyun çeşitlerine doğrudan ulaşabileceğiniz bu kategoride; spor, aksiyon, araba-motor yarışları gibi türlerden yüzlerce oyunu görselleri ve medyalarını inceleyip seçiminizi yapabilirsiniz.

Playstation 3 Oyunları

Playstation 3 oyunları, fiyatlar açısından; markasına, türüne, özelliklerine yahut popüleritesine göre iniş çıkış gösterebilir. 3D ve yüksek görüntü kalitesine sahip oyunlara da ulaşabileceğiniz kategoride fiyat yelpazesi oldukça geniştir. Öte yandan, oyun alternatiflerinin fazla olduğu Playstation 3 oyunları arasından, istediğiniz fiyat aralığına uygun olan ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz. Ayrıca, birden fazla sürümü olan oyunların aradığınız bütçedeki sürümüne ulaşma şansınız da var.

PS 3 oyunları kategorisinde tür odaklı seçimler yapabilir, EA-Games, Sony, Rockstar Games gibi dev markaların ürünlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Özellikle kategorize edilmiş ürünler arasından seçim yapmanın kolaylığıyla istediğiniz türdeki oyunları, kullanıcı yorumları ve ürün açıklamalarıyla inceleyip kararınızı verebilirsiniz. Ürün açıklamaları oyunun tanıtım görevini üstlenir ve size oyunu kısa ve açıklayıcı bir şekilde anlatır. Bu anlatım genelde oyunun öteki sürümlerle kıyası gibi teorik bilgileri kapsar. Oyun görsellerini inceleme şansınızın olması, oyunun içeriği, efektleri ve imajı hakkında doğrudan fikir verir. Dahası, kimi oyunların tanıtım videolarını izleyebilecek olmanız, oyunun atmosferini size oyun elinize geçmeden yaşatacak, oyunun zevkinize hitap eden oyun olup olmadığını anlamanızı sağlayacaktır.

PS 3 Oyunları

İleri teknoloji ürünlerle entegre olarak hazırlanan oyunlar vasıtasıyla sanal dünya ile olan bağlantınızı bir adım öteye taşıyabileceksiniz. Playstation 3 oyunları kategorisinde, Playstation Eye adı verilen ve hareketlerinizi algılayan bir sensör sayesinde hareketli olarak oynayabileceğiniz move uyumlu oyunlar da mevcuttur. Move uyumlu oyunlar, Playstation 3’nüzün karşısında oyunun gerçek bir parçasıymış gibi hareket ederek oyuna katılabileceğiniz oyunlardır. Ayrıca size oyunun içindeymişsiniz hissiyatını yaşatacak 3 boyutlu oyunlara da ulaşmanız mümkündür. 3 Boyutlu oyunlarla hangi türden olursa olsun oynadığınız oyunun gerçeklik payını arttırabilir, oynadığınız oyuna daha fazla heyecan katabilirsiniz.

Sinematografik öğelerin yoğun olarak kullanıldığı PS 3 oyunları arasında Batman, Yüzüklerin Efendisi gibi başyapıtların oyun versiyonlarına ulaşma imkanınız da var. Alt yazı desteğiyle ve gerçek seslendirmesiyle izlemiş olduğunuz filmlerin ölümsüz sahnelerini tekrar tekrar yaşayabileceksiniz. Türkçe destekli oyunlar sayesinde konulu oyunlardaki anlaşılabilirlik zahmetini en aza indirgeyebilirsiniz. Türkçe destekli oyunların sunduğu diğer önemli avantaj ise oyundaki komuta ve görev zincirini kolayca takip edebilecek olmanız. Bu sayede oyunda atlanmaması gereken ayrıntıları yakalayabilir, ufak ayrıntılardan keyif alabilirsiniz.

Ürün açıklamalarında oyunlar tek oyunculu / çok oyunculu olarak sınıflandırılmıştır. Sevdiklerinize meydan okuyabileceğiniz, arkadaşlarınız ve ailenizle eğlenceli vakit geçirebileceğiniz oyunları bu sınıflandırma aracılığıyla seçebilirsiniz. Ayrıca Playstation 3 oyunlarının arasında online olarak oynayabileceğiniz oyunlar da bulunuyor. Online oyunlar sayesinde yalnız olsanız da internet vasıtasıyla kendinize rakip bulabilir ya da grup halinde rakiplerinize karşı gerçek zamanlı mücadele edebileceğiniz platformlara ulaşabilirsiniz.

İnsan ufkunu genişletecek yüzlerce oyuna, onlarca tür ve marka arasından seçim yapma avantajıyla ulaşabileceksiniz. Ürünleri kullanıcı yorumları, görseller ve tanıtım videoları aracılığıyla da değerlendirme fırsatınızın olması size ne istediğiniz konusunda yardımcı olacak, aradığınız ürüne ulaşma konusunda size ipucu verecektir.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

PlayStation 3 Oyunları

996 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Sony Playstation 3 Oyunları
  2. Electronic Arts Playstation 3 Oyunları
  3. Activision Playstation 3 Oyunları
  4. Ubisoft Playstation 3 Oyunları
  5. Konami Playstation 3 Oyunları
  6. THQ Playstation 3 Oyunları
  7. Aral Playstation 3 Oyunları
  8. Disney Playstation 3 Oyunları
  9. Take 2 Playstation 3 Oyunları
  10. SEGA Playstation 3 Oyunları
  11. Bandai Namco Playstation 3 Oyunları
  12. Capcom Playstation 3 Oyunları
  13. EA Playstation 3 Oyunları
  14. 2K GAMES Playstation 3 Oyunları
  15. Codemasters Playstation 3 Oyunları
  16. Square Enix Playstation 3 Oyunları
  17. Wb Games Playstation 3 Oyunları
  18. Eidos Playstation 3 Oyunları
  19. Bethesda Playstation 3 Oyunları
  20. Warner Bros Playstation 3 Oyunları
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Oyun Türü A-Z
 5. Uyumluluk
 6. Yaş
 7. Kinect Uyumlu
 8. Fotoğraflı Değerlendirme
 9. Güncel Değerlendirme
 10. Fırsat Ürünleri
 11. Move Uyumlu
 12. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226059/1200412
Başa dön