PlayStation 3 Aksesuarları

Playstation 3 Aksesuarları

Oyun konsolları, dijital dünyayı ayaklarınıza seren en özel cihazlardır. Hepsi farklı türlerde, yüzlerce oyun ile herkesi kendine çeken ve büyüleyen konsollar çeşitli aksesuar ile çok daha zenginleşir. Seçeceğiniz aksesuarlar ile, yeni oyunları deneme fırsatı bulurken, çok daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Playstation 3 Aksesuarları

Playstation 3 aksesuarları sizlere yepyeni bir dünyanın kapılarını açar. Sürekli oynadığınız oyunlara, bu aksesuarlarla farklı bakış açıları katabilirsiniz. Gerçek otomobiller ile aynı tasarıma sahip direksiyon sayesinde, araba yarışı oyunlarınızı çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Titreşimli yapısı ile, oyunun tüm etkilerini direksiyon üzerinde hissedebilirsiniz. Taşlı yolarda ve patikalarda bile yolun yapısını gerçek arabadan farksız, aynı oranda yaşayabilirsiniz. Dilerseniz gaz ve fren pedallarını da kullanarak, çok daha gerçekçi hislere şahit olabilirsiniz. Çok oyunculu oyunlarda, arkadaşlarınızla iletişime geçmek ve oyun seslerini daha yakından duyabilmek için kulaklık setlerini tercih edebilirsiniz. Kulaklık yastıkları sayesinde, uzun saatler kullanılsa bile rahatsız etmeyen bu ürünler ile kendinizi oyuna rahatlıkla kaptırabilirsiniz.

Oyun konsolları pek çok spor oyununu denemenize olanak tanır. Konsola uygun bir aksesuar ile dilediğiniz sporları evinizden çıkmadan yapabilirsiniz. Daha önce deneme şansı bulamadığınız spor aktivitelerini, spora uygun aletler ile kolayca öğrenebilirsiniz. Yarışmalara katılıp kendiniz geliştirebilir, spor dallarını profesyonellerden farksız oynayabilirsiniz. Oyun kumandaları da direksiyonlar gibi oyun içindeki olaylara uyum sağlar. Titreşim ile oyunun heyacanı ve dinamizmini sizlere yansıtır. Konsolunuz ile uyumlu bir oyun kumandasını kablolu ya da kablosuz olarak tercih edebilirsiniz. İki türün de farklı avantajları olduğu gibi, sizleri oyuna adapte edecek, daha kolay kullanımlı bir modeli seçmenizde fayda vardır. Hareket destekli, aksiyon oyunlarınızda ekstra aparatlar kullanarak çok daha etkin oyunlar oynayabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz ürünün konsolunuz ile uyumlu olmasını incelemenizde fayda vardır. Farklı oyunlar için farklı aksesuarlar olduğu için, hangi aksesuarı ne tür oyunlar için kullanacağınıza karar vermeniz, üründen beklenen performansı alabilmeniz açısından önemlidir. Geniş aksesuar seçeneklerinden, istediğiniz özelliklerde bir ürüne, beklentileriniz bazında karar verebilirsiniz.

Playstation 3 Aksesuar Fiyatları

Playstation 3 aksesuarları farklı özeliklerde farklı avantajlar sunar. Bunların en başında, oyunlardan alacağınız keyfi çok daha yüksek seviyelere taşımaları gelir. Ekranda görüp, dünyasına daldığınız dijital bir oyunu, etkileşimli aksesuarla çok daha gerçekçi yaşayabilirsiniz. Otomobilin çekiş gücünü yansıtan bir direksiyon ve pedal sistemi ile gerçek araba kullanıyor hissini yaşayabilirsiniz. Aynı şekilde, etkileşimli bir oyun kumandası kullanarak, favori oyunlarınızı daha enerjik oynayabilirsiniz. Makineli tüfek, tabanca veya spor kiti gibi özel aksesuarlar ile savaş ve spor oyunlarının dijital özelliklerini unutabilir, daha gerçekçi efektelere şahit olabilirsiniz.

Oyunlara yeni heyecanlar katmanın yanında, yıpranan ya da hasar gören aksesuarlarınızın yenilerini de temin edebilirsiniz. Zamanla aşınan ya da temassızlık sebebi ile verimli çalışmayan oyun kollarınızı yenileyerek oyunlarınızı daha rahat oynayabilirsiniz. Uzun bir HDMI kablosu ile dilediğiniz mesafelerden, yer problemi yaşamadan konsolunuzu televizyonunuza bağlayabilirsiniz. Kaliteli bir HDMI kablosu ile daha net ve daha kaliteli ekran görüntüsü alabilirsiniz. Böylece, oyunlarınızın kalitesini fark eder, daha renkli ve daha enerjik oyunların zevkini çıkarabilirsiniz.

Tercih edeceğiniz Playstation 3 aksesuarları, oyun konsollarınızın performansını yükseltmenizi sağlar. Yıllardır fenomeni olduğunuz oyunları çok daha farklı deneyimlerle oynamanıza imkan tanır. Bu aksesuarlar ile yeni başlayacağınız oyunlara daha kolay adapte olabilirsiniz. Gerçekte deneme şansı bulamadığınız birçok aktiviteyi, çeşitli ürünler ile tanıyabilir, kısa zamanda öğrenebilirsiniz. Seçeceğiniz aksesuarları, taşıma çantaları ve silikon taşıma aparatları kullanarak uzun süre muhafaza edebilir, zamanla oluşabilecek zedelenme ve aşınmalardan koruyabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

PlayStation 3 Aksesuarları

366 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Uyumluluk
Toplam 24 / 366 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?