En Ucuz ve Kaliteli DVR Kayıt Cihazı

Dijital video kaydedici anlamına gelen DVR kayıt cihazları; güvenlik sistemleri için geliştirilen kameralara ait görüntülerin, sabit bir platform üzerine kaydedilmesini sağlayan ve bu platform üzerinden izlenebilmesini mümkün kılan aletlerdir. DVR cihazlar; sabit disk, USB flash bellek, SD hafıza kartı veya SSD üzerine dijital olarak video kaydedebilir. Kayıt altına alınan görüntüler; bilgisayar, medya oynatıcı veya kompakt görüntüleme sistemleri üzerinden izlenebilir. İstenilen görüntü aralığını, farklı depolama alanlarına doğrudan ya da bir ağ üzerinden aktarmak son derece pratiktir. DVR kayıt sistemleri, harici HDD (sabit depolama diskleri) yardımıyla istenilen çözünürlük ve kalitede video kaydeder. DVR cihazına bağlı monitör veya bilgisayar üzerinden canlı yayın imkanı elde edilir. Çekilen görüntüleri, çeşitli hızlarda ileri veya geri sarabilir; videoyu durdurarak görsel çıktı alabilirsiniz. Sistem, görüntü üzerinde işlem yapıldığı zamanlarda da anlık olarak video kaydetmeye devam eder.

DVR Kayıt Cihazı Fiyatları

DVR kayıt cihazı fiyatları; ürünün markasına, türüne, kalitesine, depolama alanına, programlama özelliklerine, otomatik kayıt olanağı ve uyarı mekanizması gibi fonksiyonlarına bağlı olarak farklılık gösterir. DVR sisteminin yanında bulunan aksesuarlar da fiyat üzerinde etkili olan unsurlar içinde yer alır. DVR cihazlarının NVR ve hibrit gibi çeşitli versiyonları bulunur. NVR yani network video kayıt aleti, tanımlanmış ağ sistemi vasıtasıyla birbirine bağlanan kayıt mekanizması ve analog kameralar arasında iletişim kurar. Dijital hibrit DVR sistemleri ise, çok yönlü kullanım olanaklarını ve daha geniş altyapı seçeneklerini bünyesinde barındırır. Hibrid DVR cihazları ile, analog video sinyallerini dijitale dönüştürülebilmek mümkündür. IP ağ kameraları ve analog kameralar kullanarak aynı ağ üzerinde birlikte çalışan bir kayıt sistemine sahip olunabilir. Bu sayede, farklı teknolojileri üzerinde barındıran dijital ve analog CCTV kameralar arasında uyum sağlanır.

Fonksiyonel kullanım teknolojilerine ve teknik detaylara sahip DVR cihazları bulunur. Özellikle yeni nesil hybrid modeller, aynı anda birçok farklı eylemi yerine getirebilir. DVR kayıt cihazları, kullanıcının taleplerine ve bağlı olduğu CCTV sisteme göre ayarlanabilir. Programlanabilir DVT kayıt cihazları; P2P bulut servisleri üzerinden online veri depolama, otomatik görüntü netleme, hareket sensörüne bağlı video kayıt imkanı, kullanıcıya uyarı ve bilgi mesajı gönderme gibi ayrıcalıklar sunar. 4, 6, 8, 16, 32 ve 64 gibi çeşitli kanal aralığına sahip DVR modelleri bulunur. Kanal sayısı, görüntüleme mekanizmasının bağlı olduğu sistemin özellikleri ile paralellik göstermelidir. Eğer kapalı devre üzerinde 6 adet kamera yer alıyorsa, DVR kayıt cihazının da en az 6 kanalı bulunması gerekir. Kayıt cihazının kanal sayısı, her zaman için kamera sayısından fazla olmalıdır.

DVR cihazlar ile, alan sorunu yaşamadan ve görüntüler arası dağınıklık olmadan video kaydetmek mümkün hale gelir. VHS cihazlarda olduğu gibi, analog formatı dijitale çevirmenize ve VHS kaset stoğu yapmanıza gerek kalmaz. Mevcut depolama kapasitesi dahilinde hafızaya alınan kayıtları, güvenli ve düzenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Farklı dosyalama sistemleri sayesinde, görsel verileri gün, hafta, ay ve yıl kategorileri altında kolaylıkla arşivleyebilirsiniz. İster raw şeklinde, isterseniz sıkıştırılmış olarak kayıt yapabilirsiniz. DVR kayıt cihazlarının sunduğu farklı sıkıştırma teknolojileri ile JPEG, MPEG-4 ve H.264 gibi yaygın sıkıştırma formatlarında videolar depolayabilirsiniz. Bu sayede, görüntü kalitesinden ödün vermeden dosya boyutlarını minimize edebilirsiniz. Aktif güvenlik programlarını veya opsiyonel yazılımları kullanarak, DVR cihazına ulaşıma kısıtlama getirebilir ya da tamamen kişisel bir yapı kazandırabilirsiniz. Şifre koruma mekanizması ile anlık görüntülere ve kaydedilen videolara ulaşımı kolaylıkla engelleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

DVR Kayıt Cihazı

359 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Haikon DVR Kayıt Cihazı
  2. Dahua DVR Kayıt Cihazı
  3. Hikvision DVR Kayıt Cihazı
  4. Hilook DVR Kayıt Cihazı
  5. Avenir DVR Kayıt Cihazı
  6. Neutron DVR Kayıt Cihazı
  7. Retro DVR Kayıt Cihazı
  8. EZ-IP DVR Kayıt Cihazı
  9. Averdigi DVR Kayıt Cihazı
  10. Powermaster DVR Kayıt Cihazı
  11. Uptech DVR Kayıt Cihazı
  12. Baust DVR Kayıt Cihazı
  13. Hi Look DVR Kayıt Cihazı
  14. OPAX DVR Kayıt Cihazı
  15. Bullwark DVR Kayıt Cihazı
  16. Cenova DVR Kayıt Cihazı
  17. qromax DVR Kayıt Cihazı
  18. D-Cam DVR Kayıt Cihazı
  19. Ramtech DVR Kayıt Cihazı
  20. Vguard DVR Kayıt Cihazı
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Bağlantı Tipi
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Güncel Değerlendirme
 7. Fırsat Ürünleri
 8. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/2147483638/17201/161719/60007237
Başa dön